Laura Conti, Vaseline Lip Balm Chocolate (Wazelinowy balsam do ust 'Czekolada')

Laura Conti, Vaseline Lip Balm Chocolate (Wazelinowy balsam do ust 'Czekolada')

Czekoladowy, wazelinowy balsam do ust błyskawicznie przynosi ulgę spierzchniętym i przesuszonym ustom. Bogata kompozycja z udziałem masła kakaowego oraz wosku carnauba utrzymuje usta w doskonałej kondycji, pielęgnując i jednocześnie chroniąc. Utrzymuje naturalną wilgotność ust, zapewniając im doskonały wygląd przez cały czas.

balsam do ust
nawilżające, ochronne, regenerujące
w słoiczku
hipoalergiczna, zapachowa

Zwykła wazelina, niestety zapach czekolady jest chemiczny i mało komfortowy w stosowaniu.

Wazelinowy balsam do ust od Laury Conti miałam wieki temu skuszona czekoladowym smakiem. Niestety balsam okazał się porażką...aluminiowe opakowanie jest stosunkowo duże, mało higieniczne no cóż w domu da radę zużyć. Niestety wazelina okazała się płynna (stosowałam wiosną i latem) przez co aplikacja była utrudniona już podczas otwierania opakowania, potrafiła ściekać z ust. Zapach niestety bardzo mnie rozczarował, zero obiecanej czekolady tylko dziwny chemiczny, nieprzyjemny zapach i smak. Szybko zrezygnowałam ze stosowania, bez żalu koszt był niewielki wyrzuciłam produkt do kosza. Balsam był dodatkowo zabezpieczony fiszka i folia wiadomo, że nikt wcześniej nie otwierał balsamu. Dostępność
raczej niska, spotkałam w Auchan.

Wazelinowy balsam do ust Czekolada, Laura Conti

Balsam do ust ostałam w prezencie.
Opakowanie to mała metalowa puszka z ładną szatą graficzną o pojemności 15 ml
Balsam ma czekoladowy zapach i posmak, dobrze się rozprowadza, pozostawia warstwę ochronna na ustach, jest wydajny.
Balsam dobrze nawilża, odżywia i natłuszcza usta, uelastycznia, zapobiega przesuszaniu ust.
Dodatkowy plus za skład, balsam nie zawiera parabenów i barwników.
Mały minus za aplikację, myślę że lepszym rozwiązaniem była by forma tubki zapewniało by to wygodniejszą bardziej higieniczną aplikację.
Podsumowując balsam dobrze sprawdza się zimą, skutecznie chroni usta przed wiatrem i mrozem, minus za konieczność nakładania balsamu patyczkiem lub palcem, nie wiem czy sięgnę po kolejne opakowanie.

Lubię go za to, że jest w słoiczku

Ma fajną, wazelinowatą konsystencje i dobrze nawilża. Jest wydajny, całkiem dużej pojemności. Niestety do zapachu trzeba się przyzwyczaić, bo dla niektórych może się wydawać sztuczny. Także mógłby być bardziej dostępny, ponieważ ja widziałam go (stacjonarnie) tylko w Auchanie.

Czekoladowy Wazelinowy Balsam do Ust

Dziś przychodzę do Was z kolejnym błyszczyk iem do ust tym razem zapakowany jest w okrągłym opakowaniu o zapachu czekolady i wanilii. Hmm ten zapach. Uwielbiam to połączenie. Ogólnie balsam jest super. Fajnie nawilża, dobrze smakuje a jeszcze lepiej pachnie Tylko ma jeden minus... Trzeba go paluszkiem nabierać...
Reszta bajka. Koszt takiego przyjemniaczka to ok 10 zł.

Raz bywa lepiej, raz gorzej...

W swojej pielęgnacji staram się nie ominąć żadnego skrawka mojego ciała. Usta również mają swoje przysłowiowe 5 minut.
Na niby czekoladowe wydanie trafiłam podczas buszowania po drogerii...
Lubię mieć pod ręką produkt pielęgnacyjny. Śmiało sięgam po niego kilka razy dziennie, jak już we wstępie wspomniałam raz bywa lepiej, raz gorzej.

Natomiast z tym produktem jest niestety gorzej.
Nie jest to w żadnym razie masełko. Raczej zwyczajna, niczym odżywczym niezaskakująca wazelina. Usiłująca uzyskać rozgrzeszenie dzięki zapachowi czekolady...
Niestety nałożona na usta w ekstremalnie szybkim czasie dosłownie ścieka z ust.
Jeśli jest mowa i chęć uzyskania właściwości odżywczych- nic takiego tutaj nie ma miejsca....
Nawet przy regularnym stosowaniu do 5 razy dziennie...
Podsumowując zmarnowane pieniądze. Znam duuuużo lepsze kosmetyki robiące konkretna robotę....

Wazelina jest zamknięta w malutkim, okrągłym opakowaniu. Jej zapach jest zniewalający i uzależniający - aż chce się ją zjeść. Ja stosuję ją głównie na noc - cudownie nawilża usta, odżywia. Po jej zastosowaniu brak suchych skórek, uczucia spierzchnięcia ust. Dla intensywniejszego efektu przed jej zastosowaniem robię peeling ust. Jedynym jej minusem jest to, że aplikujemy ją palcami, co jest mało higieniczne, no i tłuści palec.

zawiodła mnie

Skusiła mnie opakowaniem i obietnicą czekoladowego posmaku/zapachu. Niestety się zawiodłam, zapach nie jest tak czekoladowy, co prawda czuć kakao ale przeważa inna nuta. Usta po posmarowaniu ładnie się błyszczą, ale bardzo szybko się wchłania. Myślę, że więcej nie kupię tego produktu

Jest świetna!

najlepsza konsystencja jaką miałam jeśli chodzi o wazelinę
nie zjeżdża z palców
nie ma chemicznego posmaku,ani zapachu
kapitalnie nawilża
nie podrażnia
świetny czekoladowy smak i zapach
opakowanie standardowe

Uzależniająca

Kupiłam tą wazelinke na Rossmanie jakiś czas temu.... I niestety zapomniałam o niej. Dziś znalazłam ją w szufladzie.... Co za prezent hehe :). Wazelina zamknięta jest w malutkim poręcznym opakowaniu dzięki czemu trzeba uważać aby jej nie zgubić. Zapach jest zniewalający..... Pachnie jak prawdziwa czekolada. Dziś użyłam jej już chyba z 7 razy.... Tak mi sie podoba ten smak. Myśle,źe jest fajnym produktem na noc i po domu bo ja smaruje nią usta lekko poza obrzerza gdyż zrobiły mi sie lekkie zajady w kącikach...... Już zauważyłam lekką poprawe. Myśle źe wazelina ta skradnie nie jedno serce. Daje piąteczke.

Najlepsza wazelinka do ust

Jak dla mnie to najlepsza spośród wazelin do ust. Świetnie nawilża, wygładza, chroni usta przed pękaniem i przesuszaniem, sprawdza się nawet podczas dużych mrozów. Nakładam go codziennie przed snem, a rano, po obudzeniu, usta mam miękkie i wygładzone. Słoiczek jest estetycznie wykonany i do tego niezwykle wydajny. Aplikacja palcem jest nieco kłopotliwa, ale dzięki temu mogę nałożyć odpowiednią ilość kosmetyku na każdy fragment ust. Do tego ma intensywny zapach gorzkiej czekolady, mniam :D

Całkiem dobry

Produkt zamkniety jest w pieknym opakowaniu, szata graficzna jest przepiekna i to ona skusila mnie do zakupu oraz zapach czekolady jaki obiecuje producent. Balsam jest dobry dla osob, ktore maja problemy z suchymi ustami, szczegolnie zima.

+ piekne opakowanie
+ duza pojemnosc, sloiczek jest dosc duzy jak na produkt o ust, nie mamy jednak informacji o jego wadze
+ pieknie nablyscza
+ pozostwia warsewke ochronna na ustach
+ dobrze sie rozprowadza
+ nie rozmazuje sie
+ nadaje sie pod szminke i podbija kolor
+ wydajnosc
+ cena (kupilam go w promocji za nieco ponad 2 zł)

- zapach czekolady jest dosc chemiczny za co dostaje nisza ocene
- koniecznosc nakladania produktu palcem

Podsumowujac polecam sprobowac :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Czekolada na ustach

Kosmetyk zachwycił mnie szybką regeneracją moich spierzchniętych ust. Po nałożeniu go przed snem na piekące wargi, uczynił cuda. Kolejnego dnia obudziłam się z nawilżonymi i miękkimi ustami. Nie przepadam za balsamami, które nakłada się palcem i osobiście na pewno bym się na niego nie skusiła, ale dostalam go od siostry.

Plusy:
+ przepiękne opakowanie w stylu vintage
+ cudowny zapach
+ skuteczna regeneracja spierzchniętych ust
+ wydajny
+ doskonała konsystencja
+ nadaje wysoki połysk
+ dobrze, że nie jest słodki, bo długo by się na moich ustach nie utrzymał :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie