Ziaja, Ziajka, Żel do mycia ciała i włosów dla dzieci

Ziaja, Ziajka, Żel do mycia ciała i włosów dla dzieci

Łagodny preparat 2 w 1, żel do mycia ciała i włosów dla dzieci i niemowląt powyżej 6 miesiąca życia. Kosmetyk testowany dermatologicznie i alergologicznie. Profilaktyka atopii, nie zawiera Slesu i barwników, nie szczypie w oczy.
Zalety:
- łagodnie myje i pielęgnuje włosy i skórę,
- chroni warstwę ochronną naskórka,
- delikatny dla skóry, nie powoduje podrażnień,
- zapewnia efekt właściwego nawilżenia,
- ułatwia rozczesywanie włosów.
Substancje aktywne: syrop kukurydziany, xylitol, prowitamina B5, łagodne składniki myjące.

Najlepszy

Jako jedyny nie robi nic złego ze skórą mojej córki. Nawilża ją, nie podrażnia, delikatnie pachnie, ładnie się pieni, ale nie nadmiernie, nie szczypie w oczka, łatwo go spłukać z ciała. Używamy go od około 2 miesiąca życia córki i nigdy nie zawiódł. Jest bardzo delikatny. Mógłby mocniej pachnieć, ale to już mój wymysł, bo córka ma ponad 2 latka, więc walory zapachowe i wizualne zaczynają mieć znaczenie, aczkolwiek wtedy zapewne nie byłby tak delikatny. Zaspokajam się szamponem z tej samej serii o owocowym zapachu (chyba jabłkowym) ???? Bardzo dobry żel.

Świetny produkt do mycia dla alergików

Kupiłam go z myślą o myciu mojej delikatnej skóry ciała, która często ma objawy swędzenia, i wysuszenia.

Żel jest niemal przezroczysty, słabo się pieni (ma delikatne składniki myjące). Zapach delikatny, dziecięcy. Mi odpowiadał, nie przytłaczał mnie. Opakowanie 400 ml z pompką sprawia że produkt jest wydajny- starczył mi na 4 miesiące codziennego mycia.
Raz na jakiś czas myłam nim włosy, kiedy miałam problem ze skórą głowy. Osoby tak jak ja, które mają gęste włosy mogą mieć problem, ale po rozcieńczeniu z wodą wszystko się da :). Włosy jednak po umyciu są zbyt puszyste, więc do włosów dla mnie się nie nadaje.

Z pewnością kiedyś do niego wrócę, najpewniej latem- lekka konsystencja dokładnie myje, ale nie pozostawia lepkiej warstwy, przy tym nie wysuszając delikatnej skóry.

Świetny i tani

Żel idealnie sprawdza się do mycia całego ciała i włosów maluszka. Delikatnie i przyjemnie pachnie. Opakowanie z pompką jest bardzo dużym ułatwieniem. Duza pojemność za bardzo niską cenę. Cieszę się że znalazłam taką perełkę i nie muszę przepłacac

Super

Produkt bardzo dobrze się sprawdza, świetnie pachnie i dobrze się pieni. Nie szczypie w oczy i jest dość wydajny.. Produkty Ziaja dla dzieci są bardzo dobrej jakości i cena zazwyczaj jest bardzo przystępna. Polecam

Walczy ze suchą skórą głowy dziecka

Produkt który uwielbiam i mój synek również :) Mało szczypie w oczy, fajnie nawilża skórę głowy a włoski ładnie się układają po umyciu tym szamponem :) zdecydowanie polecam, również mamą, które walczyły z ciemieniuchą...

Ok

Jeśli ktoś nie przejmuje się zbytnio składem kosmetyków i nie ma bzika na punkcie naturalności składników, to będzie dla niego super wybór. Dla mnie byłby idealny gdyby nie pochodna formaldehydu w składzie, której to staram się unikać w kosmetykach dla dzieci i dla dorosłych. Żel jest bardziej olejkiem, dość słabo się pieni, za to dobrze i delikatnie oczyszcza skórę. Nie wysusza, a nawet powiedziałabym, że lekko nawilża skórę. Pachnie dość dziwnie, ale przyjemnie. Opakowanie z pompką na plus, uwielbiam takie rozwiązania. Bardzo niska cena również zachęca do zakupu, tym bardziej, że jest to produkt polski. Używam częściej do mycia rączek dziecka niż do kąpieli. Gdyby nie ten jeden paskudny detal w składzie, kupowałabym ten żel i używała non stop.

Jest dobrze

Lubię kosmetyki dla dzieci marki ziaja. Zachęcona swoim pierwszym zakupem zaczęłam sięgać po kolejne produkty z dziecięcej półki w ich drogerii i znalazłam parę hitów :-). Można powiedzieć,że ten żel to jeden z nich, kupuję go zamiennie z płynem do kąpieli innej firmy, który bardziej natłuszcza niż ziajkowy, ot tak - dla zachowania równowagi.

Tanioszek :-)

Ogólnie wychodzę z założenia, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Jednak nie w tym przypadku. Produkt sprawdza się dobrze zarówno jako szampon jak i żel do mycia. Nie wysusza skóry, nie podrażnia, nie powoduje alergii, a jest bardzo wydajny i dobrze się pieni, ma delikatny zapach. Włoski córeczki były dobrze umyte, miękkie w dotyku, długo świeże i ładnie się błyszczały. Bardzo dobry produkt dla najmłodszych w niskiej cenie, warto po niego sięgnąć.

fajny

Żel jest rzadki i przeźroczysty. Sprawił wrażenie takiej oliwki, ale nią nie jest.
Zapach jest bardzo delikatny, dzieciaczkowy. Jednak mało intensywny, więc nie powinien przeszkadzać komuś kto za kosmetykami dla dzieci nie przepada.
Pieni się całkiem dobrze z gąbką. Bez prawie wcale.
Jest bardzo delikatny. Nie wysusza i nie ściąga. Bardzo delikatnie wygładza skórę.
Jest idealny np. do mycia po depilacji, bo łagodzi podrażnienia.
Szkoda, że nie jest bardziej natłuszczający, ale generalnie fajny produkt.
Do włosów nie próbowałam.

Super żel

Żel kupiony w zwykłym hipermarkecie w promocji i co? Jest super! Kupiony za miecałe 6zł a dziala jak te ktore kosztuja z 50..baardzo nawilża skórę mojej córeczki, balsam po kąpieli juz nam nie potrzebny

Nie tylko dla dzidziusia :)

Ziajka to seria kosmetyków stworzona do pielęgnacji delikatnej skóry małych dzieci. Skóra dzieci jest dużo cieńsza, bardziej wrażliwa i podatna na uczulenia, dlatego fajnie, że Ziaja wyszła temu naprzeciw i stworzyła serię dla maluchów. Muszę przyznać, że ja cieszę się tak samo jak wiele mam, bo jako uczuleniowiec od najmłodszych lat - często wybieram kosmetyki myjące i nawilżające dla dzieci bo wiem, że krzywdy mi nie zrobią. Choć muszę przyznać, że z wiekiem jestem nieco bardziej odporna na uczulenia, to jednak w ostatnim czasie pomidorowa passata zafundowała mi wysyp krostek na brzuchu i nogach i zależało mi, aby produkt myjący był niezwykle delikatny.

Żel do mycia Ziajka jest bezbarwny i ma dość rzadką konsystencję. Dla mnie to połączenie żelu i olejku w jednym (jeśli tak mogłabym scharakteryzować tę konsystencję). Jest hipoalergiczny i ma delikatny zapach, dla mnie to po prostu zapach dzidziusia (na pewno wiecie o jaki chodzi). Pieni się dość słabo, ale to ze względu na to, że nie zawiera SLS-ów tylko delikatne substancje myjące. Ja po prostu daję go trochę więcej, aby jakąś pianę uzyskać i dopiero zmywam go z ciała letnią wodą (nigdy gorącą, bo może dodatkowo wysuszyć i drażnić skórę). Myje bardzo łagodnie i nie narusza bariery lipidowej naskórka. Mam także wrażenie, że pomógł wyciszyć niektóre czerwone plamki, dzięki czemu poznikały mi całkiem sprawnie. Stosuję go tylko do mycia ciała, do włosów używam już innych kosmetyków.

Podoba mi się, że opakowanie zawiera pompkę, to wygodne i sprawne tym bardziej, że kosmetyk stoi u mnie pod prysznicem i ostatnio codziennie po niego sięgam. Zapłaciłam za niego chyba 8zł za pojemność 400ml, więc nie będę się specjalnie skupiać na wydajności. Jest na tyle delikatny, że nie oszczędzam go, tylko używam takiej ilości jakiej potrzebuję. Takie kosmetyki potrafią kosztować dużo (nawet w okolicach 80-100zł w aptece), więc traktuję ten kosmetyk jako dobrą, tańszą alternatywę dla droższych kosmetyków do skór bardzo suchych i atopowych.

Wracam do niego co jakiś czas i polecam wszystkim, nie tylko dzieciom :)

Rewelacja za tak niską cenę !

Ten oto żel towarzyszy już mojej 2 córce, ponieważ sprawdziła się przy pierwszej córce :) Świetnie, że jest to produkt 2 w 1 i do ciała i do włosków bo już samo to nie zapycha nam półki w łazience. Opakowanie jest bardzo fajne, a przez to, że jest z pompką bardzo łatwo się aplikuje. Sam żel świetnie myje skórę bobasów, nie podrażnia i nie uczula ( wiem coś o tym bo moje obie córy są wrażliwe na zapachowe żele i zwykle mają po nich podrażnioną skórę lub nawet wysypkę). Skóra po umyciu jest odpowiednio nawilżona i gładka, dobrze oczyszczona. Włoski się łatwo rozczesuje a do tego ładnie błyszczą i skóra głowy nie jest przesuszona, faktycznie nie szczypie w oczy. Ma genialny delikatny zapach, który kojarzy mi się właśnie z małymi dziećmi. Konystencja jest żelowo- wodna, a sam produkt wydajny ( 1 opakowanie na 3 miesiące ). Jest dostępny w drogeriach i aptekach w marketach też go widziałam . A cena świetna. Polecam