Mustela, Bebe, Dermo-Cleansing (Żel do mycia głowy i ciała dla noworodków i niemowląt)

Żel myjący do ciała i główki niemowląt i dzieci. Myje, chroniąc jednocześnie warstwę hydrolipidową skóry główki dziecka. Nie zawiera mydła, posiada neutralne pH. Składniki o silnym działaniu natłuszczającym (otrzymywane z orzechów kokosowych) zapobiegają wysuszeniu skóry przez używaną do mycia wodę. Dzięki zawartości witaminy B5 wygładza skórę. Nie drażni oczu.
Przeznaczony do wrażliwej skóry noworodków, niemowląt i dzieci. Bez ograniczeń wiekowych - począwszy od 1-go dnia po urodzeniu.

Ulubieniec

Żelu używam do kąpieli mojego półtora rocznego synka. Myję nim zarówno ciałko jak i włoski. W obu przypadkach sprawdza się wyśmienicie. Żel pięknie pachnie, jest bardzo wydajny i wygodny w użyciu dzięki pompce. Doskonale myje i nawilża skórę. Nie trzeba później niczym smarować dziecka, bo skóra jest po kąpieli idealna. Nawet milsza w dotyku niż po innym drogeryjnym żelu i balsamie. Dość dobrze się pieni i nie szczypie w oczy. Włoski umyte tym żelem nie puszą się i nie są przeciążone, po prostu idealne. Cena dość wysoka, ale za taką jakość jak najbardziej warto.

Jeden z lepszych

Mustela żel myjący dla niemowlat i dzieci to jeden z produktów które używam dla córci do tej pory choć córka ma już 5 lat. Uważam że super dbał o skórę mojego dziecka od samych narodzin. Śledziłam skład niejednokrotnie był wiele razy nie polecany ale ja go wybieram nadal bo działa i dba. Nie chciałam córci wsadzać odrazu do emolientów bo nie ma azs a wydaje mi się że nie ma potrzeby odrazu dziecka pchac w emolioenty bez większych problemów skórnych. Ogółem polecam fajny produkt

Zachwycił mnie od pierwszego użycia

Używamy go odkąd nasze maleństwo przyszło na świat i jestem zachwycona. Dziecko szybko pozbyło się wysypki niewiadomego pochodzenia i od tej pory nie ma żadnych problemów skórnych, nie było też ciemnieniuchy. Produkt jest mega wydajny, a to, że można go używać do mycia całego ciała i włosów działa zdecydowanie na jego korzyść (nie potrzeba dodatkowych butelek z kosmetykami). Zapach jest po prostu cudowny i długo się utrzymuje, każdy kto miał z dzieckiem kontakt pyta co tak pięknie pachnie :). Cena jest dość wysoka, ale warto kupić go w aptece internetowej w rozmiarze 750 ml - o wiele taniej niż stacjonarnie. Polecam z całego serca!

Bardzo dobry

Jestem zachwycona działaniem. Jest delikatny dla skóry i nie zawiera mydła. Nie wysusza skóry oraz nie podrażnia oczów. Teraz kąpiel to czysta przyjemność. Możemy chlapać bez obaw że coś dostanie się do oka. Ma delikatny i bardzo ładny zapach. Opakowanie jest wydajne, testowałam teraz 200 ml ale stwierdzam że jestem gotowa na zakup 500 ml. Moja córka ma gładka i nawilżona skórę. Jestem jak najbardziej na tak. Nie było tu nic co nam nie pasowało. Jak na razie zostanę przy tej marce i wypróbuję inne warianty.

Bardzo dobry żel dla niemowląt

Żelu używaliśmy od pierwszych dni życia. Jest bardzo delikatny, zmiękcza naskórek, nie pieni się nadmiernie, wręcz w ogóle. Jest bardzo delikatny, nawilża. Nie podrażnia, nie wysusza, nie uczula. Jest bardzo wydajny i pięknie pachnie, ale bardzo delikatnie. Nie można o nim powiedzieć złego słowa.

Rewelacyjny

Zanim umyłam w nim córeczkę przetestowalam go na sobie i jestem bardzo zadowolona . Ma piękny zapach , jest delikatny dla skóry . Delikatnie nawilża i pozostawia na skórze delikatny film. To jeden z najdelikatniejszych emolientów dostępnych na rynku. Wyprodukowany z naturalnych składników które nie powodują podrażnień i można go używać od pierwszego dnia życia. Mogą go używać zarówno dzieci jak i dorośli . Łagodny od pierwszych dni życia .

Z całej serii którą posiadam - najsłabszy

Nie wiem co myśleć o tym produkcie... nie zaszkodzi ale szału nie ma, a w końcu to moja ukochana firma. Według mnie słabo się pieni. Odnoszę wrażenie że raczej spływa po skórze, niż w nią wnika i cokolwiek rozpuszcza. Nie odpowiadał mi dla noworodka - w ogóle nie nawilża, nie zmiękcza wody. Mąż pobiegł do apteki po
LIPIKAR HUILE z la roche-posay i pokochałam ten produkt od pierwszego użycia. Tak jak wspomniałam ... taki nijaki... taki....

polecam

Żel,którego zaczęły używać moje dzieci, odczasu do czasu ja z mężem. Jest świetny. Skład tylko mineralny bez sztucznych konsarwantów itp. Pięknie pachnie, można myć ciało jak również i głowę. Czy to maluch 1-dniowy czy dorosły. Super działanie w szczególności przy problemach skórnych. Może odstrasza,ale jak się go kupi to będzie siędo niego wracać bo jest bardzo wydajny i nie odczuje się wysokiej ceny.

Ilość zużytych opakowań: 4 szt

lubie, poniewaz jest lagodny

oceniam wplyw kosmetyku na skore osoby doroslej :)
zel ma bardzo przyjemny zapach, delikatnie sie pieni, jest wydajny i nie wysusza. sprawdza sie jakos delikatny, myjacy kosmetyk, ale wole uzywac go do mycia glowy: nie przetluszcza wlosow, nie koltuni, a po jego uzyciu, moja fryzura jest dlugo swieza.
polecam!

Używam tego produktu od: kilkunastu tygodni ,nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: drugie

Łagodny

Kupiłam go ze względu na dobry skład i łagodne działanie. Szukałam czegoś co nie podrażni mojej skóry głowy. Pod tym względem nie zawiodłam się, zniwelował swędzenie. Dodatkowo używam go także do mycia ciała ale można znaleźć do tego coś tańszego i równie dobrze działającego np. Hipp albo Babydream.
Minusem jest małe pienienie się ale dla niektórych nie jest to wada. Przez to kosmetyku trzeba nakładać dużo więcej i jest mało wydajny. Minusem jest też cena. Udało mi sie obecnie znaleźć lepszy szampon w niższej cenie a działający równie dobrze.

Świetny

świetny żel
\\nwydajny
\\ncudnie pachnie
\\nnie podrażnia skóry
\\nporęczne opakowanie
\\nduży wybór produktów uzupełniających My używamy jeszcze balsamu Mustela.
\\nPolecam

Cudownie pachną włoski mojego dziecka

Używam żelu od 2 miesięcy i jestem zachwycona przede wszystkim tym że żel bardzo ładnie pachnie, nie wysusza skóry dziecka i mam 2 w 1. Wcześniej używałam do mycia dziecka osobno żelu i szamponu.
Napewno będę stosowała żel dłużej, ładnie pachną włoski mojego dziecka przez długi czas i żadnych wad nie zauważyłam.
Na początku odstraszała troszkę cena, ale teraz można kupić żel po niższej, promocyjnej cenie.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1