Dramers, Look Expert, Intensive Repair Hair Conditioner (Odżywka do suchych i zniszczonych włosów)

Odżywka regeneracyjna została opracowana specjalnie do włosów suchych i zniszczonych, które wymagają intensywnej pielęgnacji po różnego rodzaju zabiegach fryzjerskich (jak suszenie, farbowanie, rozjaśnianie i stylizacja). Zawarta w odżywce prowitamina B5 regeneruje włosy nadając im blask i zdrowy wygląd, a jedwab ułatwia rozczesywanie, wygładza oraz zapobiega elektryzowaniu się włosów.

Odcienie
jasne, rude, siwe, ciemne
regenerujące
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów farbowanych
w butelce, z pompką
Skóra głowy
normalna

Wygodna w użytkowaniu odżywka na co dzień

W przypadku tej odżywki tak naprawdę nie mam zbyt wiele do powiedzenia, szukałam czegoś na szybko, co będę mogła nałożyć w pośpiechu i szybko spłukać (nie będzie mi szkoda "nie trzymać" tego zbyt długo na włosach), a ułatwi rozczesywanie. Tą funkcję spełnia świetnie :-) Innych nie zauważyłam, ale też nie oczekiwałam ich, jednak produkt też jest wyjątkowo tani jak na taką pojemność ;-)

cena super, na półce wygląda jak szczyt marzeń ale na moich włosach to jedno wielkie g. niestety

odżywka bardzo ładnie sie prezentuje-ma pąpke, mi mimo użytkowania nadal ten mechanizm działa na co w sumie wiele osób się skarży. ma krótki skład więc idealna do mycia włosów ale dla mnie jako (z przeznaczenia) odżywka jest za mało treściwa. znalazłam ją w intermarche i tam polecam szukać, za te 900ml w cenie 10zł myślałam że warto się nachodzić. no i działanie- mam włosy wysokoporowate- suche na końcach, puszące się czyli ogółem jeden wielki bajzer na głowie. pokładałam w tym produkcie nadzieje no bo WOW musi być! no i nie było... po umyciu(bo do tego ją kupiłam) włosy się wydają czyste ale lekko "tępe"- nie przeraziło mnie to bo to moja nie pierwsza odżywka do mycia. po wyschnięciu przy nasady zrobił mi się kask... włosy zbite, jakby obklejone i zasuszone. cieżko to później było mi rozczesać i klnełam z zawzięciem następnego dnia przy próbach zebrania włosów w kitek. robiłam wiele podejść do tego obiecującego cuda ale doszłam do wniosku że albo ja nie umiem myć głowy albo to wina leży po stronie odżywki. wydaje mi się że do umycia nada się przed wielką imprezą na której zamierzamy tańczyć całą noc- gwarancja że ani jeden włosek nie drgnie mamy jak w banku, nic miłego pozatym...

Fajna lekka odżywka.

Plusy
+ nawilża
+ bardzo ułatwia rozczesywanie włosów
+ włosy są gładsze
+ lekka konsystencja
+ bardzo przyjemny zapach
+ WYDAJNA
+ wygodna w użyciu
+ cena

Minusy
- nie ma szału ani efektu WOW

Odżywka idealna do mycia włosów.

Plusy
\\nZaletą tej odżywki jest minimalizm, ma bardzo krótki skład, ale posiada wszystko co potrzeba do mycia włosów odżywką.
\\nIdealnie nadaje się jako baza pod maski, poprzez dodawanie do niej np miodu.
\\nNie zawiera silikonów, więc jest odżywką lekką, nigdy chyba nie użyłam jej solo.
\\nMinusy
\\nChyba jedynie wydajność, bo wystarczyła mi na miesiąc, ale może to również wynikać z tego, że byłam początkująca w myciu odżywką.
\\n
\\nTak więc ocena jak najbardziej na plus!
\\nSzczególnie dobra proporcja ceny do pojemności.
\\n

Tania a lepsza od najdroższych!

Zapłaciłam dokładnie 9.90 zł. Można pomyśleć ze za tą cenę nie można za wiele oczekiwać ale mimo to się skusiłam się na odżywkę i szampon z tej samej serii. Jestem zachwycona. Wypróbowałam naprawde wiele odżywek i nigdy nie uzyskałam takieho efektu taj po tej.. Włosy są mięciutkie, błyszczące!!!, ladnie i łatwo się układają i co dla mnie bardzo ważne łatwo się spłukuje i ma bardzo wygodną pompkę. Cena to oczywiscie też ogromna zaleta. Jest w 100% godna polecenia. Mój numer jeden...

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Szok cenowy !

Ten produkt jest o wiele lepszy od innych markowych odżywek, nie sądziłam że za tak niską cene można kupić produkt o tak świetnym działaniu, nie mówiąc juz o pojemności, 900 ml świetnego produktu!

Jak dla mnie odżywka ma same plusy:
- włosy są lśniące,
- doskonale się rozczesują ( żadna inna odżywka nie robiła takiej dobrej roboty jak ta)
- nie plączą sie włosy,
- nie elektryzują,
- nie obciążają

Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe

Jest OK dla włosów normalnych

Kupiłam tą odżywkę przypadkiem w małym markecie. Skusiła mnie niska cena i duże opakowanie.

Zalety:

+Tania jak na tą ilość kosztowała 10 albo 11 zł
+Ułatwia rozczesywanie
+Porządne twarde opakowanie i pompka o niezwykłej mocy (trzeba z nią uważać bo potrafi zachlapać łazienkę

Neutralne:

-/+ nawilża ale na krótko
To odżywka do codziennnego stosowania. Długo trwałych efektów nie daje

-/+ ma bardzo subtelny, prawie nie wyczuwalny zapach

Wady:

-Trudno dostępna. Po jej zakupie nie spotkałam jej już nigdy w żadnym sklepie.

Podsumowując jest to odżywka do rozczesywania włosów. Nie daje specjalnych efektów ale zła też nie jest. To taki średniaczek. Jeżeli ktoś potrzebuje czegoś takiego to polecam. Jeżeli szukacie efektów to szukajcie dalej.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze opakowanie

Bardzo dobry produkt!

Wstrzymywałam się z opinią, żeby mieć pewność co do jej działania, bo już od pierwszego użycia byłam bardzo zadowolona z efektu. Ale postanowiłam dać jej czas, na ewentualne wpadki. Nie pojawiły się!

Zacznę od tego, że nie mam wymagających włosów. Powiedziałabym, ze są zdrowe, nie sprawiają problemów w układaniu, normalne z tendencją do przetłuszczania, kolor ciemny zimny brąz (naturalny). Pomimo to, mam prawdziwego hopla jeśli chodzi o pielęgnację włosów.
Odżywki tej używam właściwe po każdym myciu. Ma bardzo przyjemny zapach, który lekko utrzymuje się przez cały dzień. Rozprowadzam ja na całej długości, ale u nasady bardzo ale to bardzo oszczędnie. Efekty:

* włosy miękkie
* gładsze
* mega przyjemne w dotyku
* i co najważniejsze (dla mnie) - pięknie lśnią!
* przyjemnie pachną
* super się rozczesują (ale ogólnie nie mam z tym większego problemu)

Dla mnie jest naprawdę fajna, używanie jej jest już naturalną rzeczą po umyciu włosów.

Ogromna pojemność za śmieszną cenę.
Plus za estetyczne, powiedziałabym iście profesjonalne opakowanie i wygodną aplikację.

Polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca po każdym umyciu włosów (co drugi dzień)