Schwarzkopf Beology, Repair, Repairing Booster Solution for Damaged Hair (Regenerujący booster do włosów)

Intensywnie regenerujący preparat do włosów zniszczonych. Doskonały na rozdwajające się końce.

Fajny

Intensywnie nawilża włosy a zarazem je wygladza. Jest mega wydajny, Ulatwia bardzo rozczesywanie włosów. Włosy są lśniące. Cenowo jest ok. Warto wypróbować

Uratował końcówki moich włosów!

Stosuję równocześnie kilka odżywek, masek i serum do włosów. Mam włosy do pasa , farbowane, często poddawane prostowaniu i codziennemu suszeniu. Konsekwencją są suche włosy,pozbawione nawilżenia i blasku. Końcówki mam w fatalnym stanie, mimo, że regularnie je podcinam.

Serum umieszczone jest w ładnym opakowaniu, Jednak dozownik czasem się zacina i ciężko jest wycisnąć zawartość. Zapach mi się nie podoba,dość długo utrzymuje sie na włosach. Ale to nie o zapach przecież chodzi.

Stosuję serum od miesiąca, więc mogę wypowiedzieć się na temat jego działania. Natychmiastowym działaniem jest to, że zdecydowanie ułatwia rozczesanie włosów. Na dłuższą metę, stosowane po każdym myciu, zdecydowanie poprawia kondycję włosów, scala i wzmacnia końcówki. Włosy są odżywione i pełne blasku.

Dostępność - kupiłam na promocji w Rossmannie, nie wiem gdzie jeszcze można je kupić

Cena - dość wysoka, kupiłam 60% taniej, w cenie regularnej raczej nie zdecydowalabym się

Rewelacja!

Na przestrzeni wielu lat mało co tak pasowało moim końcówkom, jak różne sera w tubce firmy Schwarzkopf- miałam ich kilka rodzajów i zawsze wypadały najlepiej spośród pozostałych kosmetyków z tej samej linii. Tak jest też w przypadku tego "boostera"- jest najlepszy z całej różowej serii Beology, świetnie współgra też z innymi szamponami i odżywkami. Rewelacyjnie działa na włosy, sprawia że w ogóle się nie plączą, nie puszą ani nie elektryzują, chroni końcówki. To głównie dzięki niemu nie musiałam ściąć włosów na zero ani też nie wykruszyły się one całkowicie po porażce z trwałą ondulacją. Kosmetyk jest wydajny, ciężko nałożyć go za mało jak i ciężko przesadzić z ilością- doskonale się wchłania, sama używam go niemal na całej długości włosów. Cena regularna jest wysoka, ale nawet gdybyśmy nie żyli w czasach wszechobecnych promocji, byłabym skłonna ją zapłacić za to małe cudeńko :)

Ciekawa porpozycja

Mialam okazje testowac kilka razy booster. I bardzo mi sie spodobał. Po 1 zastosowaniu mialam wrazenie ze moje wlosy sa naprawde zregenerowane. Bardzo miekkie, delikatne, gładkie. Nie było widac na nich zniszczen. Naprawde mega rewelacja. Po kilku uzyciach zobaczylam ze delikatnie obciaza wlosy u nasady. Wlosy szybciej stawaly sie przetluszczone, a sam pordukt juz tak dobrze nie dzialal. mam wrazenie ze włosy przyzywczaily sie do niego. Teraz odczekam troche czasu i znów spróbuje do uzyc. Wydaje mi sie ze conajmniej do moich wlosow, jest to preparat ktory trzeba stosowac rzadziej, ale wtedy przyniesie leprze efekty bo wlosy nie beda sie do niego przyzyczajaly. Zapach bardzo ladny, delikatny. Opakowanie bardzo poreczne i kolor przepieknt

Zdrowe końcówki włosów

BEOLOGY od Schwarzkopf to nowy, zaawansowany system pielęgnacji włosów, inspirowany potężną mocą głębin mórz. Nowa linia została stworzona z myślą o wyjątkowych potrzebach włosów.

Kolorystyka produktów fioletowo – złota sprawia, że wszystkie wyglądają na produkty bardzo eleganckie i ładnie prezentują się na półce łazienkowej.
Wygodna tupka w dozowaniu produktu na wlosy. Graficznie dopasowany do reszty produktów z linii Beology.

Kosmetyk ma mleczną konsystencję, która wnika we włosy, wygładzając je, zmiękczając i zabezpieczając. Silikonowa konsystencja odżywia końcówki, nie skleja ich i nie dociąża. Wyglądają na zdrowe i zadbane. Serum sprawdza się na mokrych włosach, jak i na suchych.

Jest spoko

Opakowanie jest wygodne, chociaż wolałabym inne zamknięcie niż odkręcana tubka. Produktu nie wylatuje za dużo, wszystko gra. Konsystencja spoko, nie spływa z włosów, ładnie się z nimi łączy. Zapach bardzo ładny, ciężko porównać do czegoś, przyjemny i nie jest nachalny. Produkt faktycznie działa, ładnie dba o zniszczone końcówki, stają się bardziej miękkie, a nawet lśniące. Widać, ze są bardziej nawilżone. Pojemność opakowania jest dosyć mała, ale produkt jest całkiem wydajny. Polecam!

rewelacja dla zniszczonych końcówek.

Booster jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów do odżywienia końcówek. Odkąd go uzywam końce się nie rozdwajają i wyglądają dużo zdrowiej (nie ma efektu białych zakończeń jaki miałam dotychczas). Booster świetnie się rozprowadza i wystarczają dwie pompki na jedna aplikacje.
Nie jest to najtańszy kosmetyk ale często za jakość trzeba płacić :)

Nie dla mnie

Skuszona super opiniami kupiłam produkt. Niestety nie poprawił stanu moich końcówek, właściwie to ten produkt nic nie robi z moimi włosami oprócz tego , że trochę je skleja. Ma bardzo ładne opakowanie i zapach-tyle plusów z mojej strony.

Cudo

Uwielbiam ten produkt. Cena troche wysoka, ale w procji 10 zl taniej. Bardzo porzadny produkt. Mam nadzieje, ze nie zmienia skladu ani nie wycofaja. Uzywam na dwa sposoby. Przed rozczesaniem mokrych wlosow , albo po wysuszeniu na zabezpieczenie koncowek. Nie zaluje go sobie i nigdy nie mialam efektu przetluszczonych wlosow. Dla wlosomaniaczek sklad nie powala, ale do zabezpieczenia koncowek jak najbardziej polecam

ULUBIENIEC !

Intensywnie nawilża włosy a zarazem je wygladza . Ulatwia bardzo rozczesywanie włosów . Jestem mega zadowolona z tej odżywki. Włosy są lśniące. Zużyłam z dwa opakowania .

Fajny dodatek do pielęgnacji włosów

Regenerujący booster od Schwarzkopf kupiłam już dawno temu na promocji w Rossmann. Przyznam szczerze, że w cenie regularnej nigdy bym się na niego nie zdecydowała, bo wydaje mi się to o wiele za dużo.
Booster ma bardzo ładne opakowanie. Cała seria Beology ma piękną szatę graficzną i naprawdę wyróżnia się na sklepowych półkach.
Kosmetyk ma postać białego, dość gęstego kremu, który wyciskamy za pomocą pompki. Bardzo podoba mi się jego zapach, podobny do zapachu serum z tej samej linii.
Stosuję go zazwyczaj na moje przesuszone końce włosów. Booster bardzo szybko się wchłania, nie obciąża włosów i nie skleja ich. Nadaje im piękny, zdrowy wygląd. Wygładza, dyscyplinuje, dodaje blasku. Włosy lepiej się układają i nie puszą.
Ja mam włosy farbowanie, często stylizowane na gorąco i faktycznie taki kosmetyk świetnie się u mnie sprawdza. Chociaż staram się nie używać go na codzień, lecz tylko wtedy kiedy moje włosy wyglądają naprawdę bardzo źle.
Kosmetyk jest średnio wydajny, używam oszczędnie a już go prawie nie ma. Nie wiem czy zdecyduje się na kolejne opakowanie, gdyż mam kilka innych sprawdzonych specyfików do włosów.

nijaki

Produkt się nie sprawdził. Nie poprawił stanu końcówek, ale też nie zaszkodził włosom, nie przetłuszczał ich. Przy zakupie kierowałam się wysoką oceną z wizażu, która jest zdecydowanie wygórowana.