Vipera, Polka Nail Polish, Mini lakier do paznokci

Vipera, Polka Nail Polish, Mini lakier do paznokci

Pojemność 5,5 ml

Vipera minli lakiery do paznokci Polka to 70 przebojowych, zróżnicowanych odcieni lakierów do paznokci. Lakiery, w swojej eksplozji kolorów, mają lekką konsystencję (co ułatwia aplikację), szybko schną i nie pozostawiają smug.

Względnie dobry

Seria malutkich lakierów fajnie spisuje się do malowania paznokci na różne kolory, bez obaw o ich wyschnięcie. Nie za duża pojemność sprawia, że łatwiej je wykorzystać do samego końca i nie martwić się o ich zaschnięcie w opakowaniu.
Te lakiery nawet, nawet spełniają obietnice producenta. Ich krycie przy dwóch warstwach oceniam jako niemal pełne. Jedna to za mało, bo widać dość spore prześwity i smugi. Przy nałożeniu dwóch cienkich warstw jest już okej, a smużki są niemalże niewidoczne. Lakiery schną dość szybko. Utrzymują się w porządku. Raczej bez nadmiernego odpryskiwania. Za tak niską cenę można je spróbować, bo różnorodność kolorystyczna zachęca do eksperymentowania z nimi.

Tani i dobry

Bardzo fajny lakier. Mój odcień to 141 czyli klasyczna, ciemna czerwień.
Stosuje zarówno do manicure, jak i do peducire i w obydwu tych przypadkach sprawdza mi się świetnie.

Małe, poręczne opakowanie mozna spokojnie wrzucić do torby podróżnej. Mimo iż jest malutkie, ten o dziwo długo jest świeży i starcza na trochę użyć. Nie wysycha za szybko w buteleczce, co czasem mi się zdarzało w przypadku droższych i większych obketosciowo lakierów, które po kilku dosłownie użyciach musiałam wywalić, gdyż wyschły totalnie.

Lakier dobrze kryje kolorem płytkę paznokcia. Jego pigmentacja jest całkiem spoko. Utrzymuje się na paznokciach do dwóch dni (ale jeśli o mnie chodzi to naprawdę długo. Normalnie lakiery odpryskują mi już pierwszego dnia po aplikacji)

Ogólnie jest to fajny, tani lakier z rozbudowanym wachlarzem kolorystycznym spośród którego, każdy znajdzie coś dla siebie.

Najlepsze.!

Najlepsze lakiery. Posiadam cztery kolory. Opakowania są świetne malutkie a przy tym bardzo wydajne. Lakiery maja bardzo mocny pigment wiec mocne krycie dostajemy przy pierwszej warstwie. Aplikacja jest prosta po przez mały precyzyjny pędzelek. Nie tworzy smug ani zacieków. Bardzo szybko wysycha. Po pomalowaniu dostaje efekt hybryd na paznokciach. Do tego trwałość czego chcieć więcej.

Jedne z lepszych

Uwielbiam te lakiery, są niedrogie, mają bogatą paletę kolorów i naprawdę warte są uwagi. Podoba mi się też to, że są one w wersji mini, bo mam pewność, że je zużyję do końca. Nie lubię lakierów do paznokci w dużych pojemnościach, bo zazwyczaj zużywam je tylko do połowy a potem gęstnieją i trzeba wyrzucić. . Minusem jest dla mnie tylko to, że w moim małym mieście, stacjonarnie bardzo ciężko jest je dostać. Mam trzy kolory - czarny, perłowy fiolet i matową miętę. Wszystkie maja bardzo dobre krycie, wystarczą w zupełności dwie warstwy, aby uzyskać ładny, intensywny kolor. Nie tworzą smug, plam i kryją bardzo dobrze , nie zostawiając prześwitów. Nie mają też bardzo drażniącego zapachu.Pędzelek jest dość wąski i choć jestem zwolenniczką szerokich i płaskich, to o dziwo tym wąskim też dobrze się maluje. Konsystencja jest idealna, nie za gęsta, nie za rzadka i plusem tych lakierów jest też to, że nie gęstnieją. Schną bardzo szybko ,a to sobie bardzo cenię, bo nie lubię strasznie lakierów, które schną godzinami a ja muszę siedzieć bezczynnie i czekać. Nie mam do tego cierpliwość. Najbardziej jednak w tych lakierach podoba mi się ich trwałość i to ona sprawiła, że moja kolekcja tych lakierów powoli zaczyna się powiększać . Przy codziennych domowych obowiązkach lakiery wytrzymywały u mnie góra dwa dni. Vipera Polka spokojnie wytrzymuje 5-6 dni, nie odpryskując, a jedynie ścierając się na końcówkach. Dla mnie to naprawdę długo. Polecam!

Bardzo bardzo dobry.

Mam ogromną kolekcję lakierów. Moimi faworytami są lakiey Golden Rose. Ostatnio będąc w drogerii w stercie wysypanych lakietów, zobaczyłam ten piękny kolorek z Vipery. Mam kilka lakierów Vipera jest i vamp. Do serii polka jakoś nigdy mnie nie ciągnęło. Myslałam że to takie bazarowe lakierki. Jednak tego dnia kolorek mnie oczarował. Kupiłam za 4.50. Nie szukałam innego koloru. Ten był idealny taki wymarzony- od dawna szukałam takiego kolorku. Mój prezentowany na zdjęciu to numer 88. Lakier ma bardzo słabe krycie. Dla efektu na zdjęciu użyłam 4 cienkich warstw. Kolor wyszedł piękny. Jest jak na tak niską cenę bardzo bardzo trwały. Po zastosowaniu topa z golden rose quick dry wytrzymałość to 3-4 dni. Oczywiście dla niektórych może to być krótko ale dla mnie to jest bardzo dobrze. Nie dbam o dłonie. Myje naczynia, sprzątam używając różnych detergentów, gotuję. Jestem mamą 3 dzieci i męża( to takie duże dziecko). Lakier więc jest wystawiony na wiele prób. Zauważyłam też że kolejną jego zaletą jest fakt iż nie śmierdzi tak jak inne. Zachęcam i polecam. Fajny lakier w fajnej cenie.

Super

Niedawno zakupiłam pierwszy lakier z tej firmy - srebrny z drobinkami.
Mimo iż mam pełno lakierów do paznokci, to wzięłam go ze względu na promocję w osiedlowej drogerii. Na czarnym lakierze wygląda świetnie. Posiada małe, jak i duże srebrne drobinki.

Zalety:
- cena
- efekt

Wady:
- brak

Niezły

Nie jest to najgorszy lakier jaki miałam, ale też nie najlepszy. Uważam, że jest średni. Na promocji kupiłam kilka kolorów i zauważyłam że zależnie od koloru różnią się one. Najgorzej sprawuje się u mnie biały lakier, który bardzo ciężko rozprowadzić po paznokciu i który zostawia prześwity. Do reszty nie mam zastrzeżeń. Ogólnie lakiery trzymają się dość długo i kolory są ładne.

Lubię

Nie jest to najwyższej jakości lakier, wytrzymujący dwa tygodnie pracy na zmywaku bez rękawiczek.
Dla mnie to rozwiązanie na szybko. Szybko mi schną, szybko mi się nimi maluje, ich powierzchnia nie niszczy się zbyt szybko, za to nie są trwałe, ale to może też dlatego, że nie stosuję top coatów.

lakier jakich wiele na rynku, ale stosunkowo niezły.

Bardzo dziwne i trudne do zrecenzowania lakiery.

Generalnie mam swojego faworyta w tej kategorii, od lat sprawdza się doskonale i spełnia moje oczekiwania, co nie zmienia faktu, że raz na jakiś czas sięgam po konkurencję... chyba tylko po to, aby się przekonać, że nie trzeba było tego robić.

Z całą pewnością plusem tych lakierów jest ich cena w stosunku do pojemności. Lakier nie zgęstnieje szybko, nie będzie stał latami niewykorzystany, ponieważ jest go niewiele i w zasadzie posiadaczkom dużej płytki paznokcia prędko się skończy.

Niestety krycie jest już kwestią wątpliwą i sporną, a muszę nadmienić, że to właśnie krycie jest w moim odczuciu kwintesencją dobrego lakieru. Mam bardzo białe końcówki paznokci i po kilku próbach z Viperą \'Polką\' miałam dość.

Czerwienie, granaty, fiolety, nude... potrzebowały 3 warstw, czasami nawet 4 cieńszych, a to już naprawdę przesada, ponieważ w moim odczuciu standardem powinny być dwie.

Ogromną zaletą - sic! - jest jednak łatwość zmycia tylu warstw i fakt, że lakier nie zabarwia skórek ani okolic płytki paznokcia.

Pewnie wrócę do tego produktu nie raz, mam słabą silną wolę w kwestii kolejnych kolorów lakierów do paznokci...

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Średniak

Od lakierów wymagam trwałosci a te wytrzymują maksymalnie dwa dni przy typowych pracach domowych. Ciemne kolory ladnie kryją, ale jasne to porażka, nawet nałożenie dwóch warstw nie pomaga. Plusem może być tu jedynie czas zasychania i wygodny pędzelek.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

niezłe

Zacznę od jednej niedoskonałości. Otóż dostęp do kosmetyków vipera mógłby być powszechniejszy.W dużym mieście naliczyłam dwa stoiska.Dziwne, bo to nie jest firma zza siedmiu mórz i siedmiu gór. Przejdźmy jednak do rzeczy, zacznę od zalet.Niewielka pojemność( zdążę zużyć zanim mi się znudzi)i niewysoka cena.Mały pędzelek jest wymarzony dla mojej mikro płytki paznokciowej.Lakier łatwo się rozprowadza.Ważne jest też to, że lakier nie niszczy paznokcia ( sprawdziłam jak malowałam bez tolerowanego przeze mnie podkładu).Duży wybór kolorów, mnie bardzo odpowiada czerwień nr.25 i szarości, szczególnie nr.49.
Co do trwałości to uważam , ze jest znośna.Lakier wytrzymał u mnie najdłużej 3 dni , co jest przy moich zajęciach dobrym wynikiem.
Podstawową wadą jest tu krycie .Otóż jedna warstwa daje wrażenie jakbym pomalowała sobie paznokcie farba wodną.Zatem dwie warstwy to minimum.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Niestety, kompletny niewypał :/

Oceniam kolor 08 - pastelowy, jasny róż. Niestety lakier rozczarował mnie ogromnie.
Dostałam go w prezencie, zapowiadał się świetnie. Dawniej namiętnie stosowałam lakiery z Vipery i byłam z nich bardzo zadowolona. Kolor - marzenie, do tego śliczna buteleczka z ludowym wzorkiem, moje klimaty.

Niestety nawet po 3 warstwie lakier niemiłosiernie smuży. Pomimo naprawdę długiego czekania na wyschnięcie przed nałożeniem kolejnej.

Nie minęła nawet doba od pomalowania paznokci, które przyznam i tak nie wyglądały zbyt pięknie (smugi) a lakier odchodził już wielkimi płatami.

Zawiódł mnie więc na całej linii, dodam jeszcze że pędzelek nie jest najwygodniejszy, osobiście wolę zdecydowanie szersze.

Nie mogę go polecić, przynajmniej koloru 08, gdyż widzę, że wiele dziewczyn chwali sobie inne, ciemniejsze kolorki.

Używam tego produktu od: ok miesiąc temu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, lecz już go sobie odpuszczam...