Mollon Cosmetics, PRO, Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Mollon Cosmetics, PRO, Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Linię Mollon Pro Nail Lacquer tworzy kolekcja 20 super trwałych i szybkoschnących lakierów do paznokci.
Jego formuła została wzbogacona w utwardzacz, który przedłuża trwałość lakieru do 7 dni. Wysoka jakość komponentów zapewnia idealną konsystencję lakieru. Wyrafinowaną, klasyczną gamę kolorów uzupełniają odcienie ekstrawaganckie, na każdą porę roku, dnia oraz na każdą okazję. Profesjonalny pędzelek, doskonale rozprowadza lakier na płytce paznokcia, nie tworząc smug. Aby spotęgować trwałość lakieru, na początku manicure należy użyć bazy - Base Coat Nail Repair, następnie nałożyć 2 warstwy lakieru - Nail Lacquer, a na koniec nałożyć top - Top Coat Quick Dryer.
Lakiery Mollon Professional przeznaczone są do stosowania w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, a także do kontynuacji stylizacji paznokci w warunkach domowych. Zalecane zarówno na paznokcie naturalne, jak i wystylizowane akrylem lub żelem.

Brokatowy-świetny

Muszę przyznać,że jak na brokatowy lakier to był najlepszy jaki do tej pory miałam.
Pokrywa po jednej warstwie,nie jest wcale prześwitujący,a brokat nie wygląda tandetnie,tylko jak by ktoś nałożył syrenkę czy coś w tym stylu.
Nawet co do trwałości nie mogę się przyczepić,bo zmywam kilka razy dziennie i po około tygodniu widać lekkie ubytki.
Co do zmycia brokatowe lakiery były udręką,ale ten nawet łatwo się zmywa.
Raczej do niego nie wrócę,bo nawet nie wiem gdzie go kupić,a miałam go w pudełku ze subskrybcji.

Sper lakier!

Dostałam go w pudełku subskrypcyjnym i byłam zawiedziona , bo kolejny czerwony lakier, ten miał datkowo jeszcze brokat. Ale spróbowałam i bomba!
Mam kolor 36 . Po nałożeniu na bazę już pierwsze krycie daje zadawalający efekt, ale drugie wygląda niczym hybryda. Bardzo szybko schnie. Po pomalowaniu 10 paznokci odczekuję 3 minuty i druga warstwa.Kolejnie top. Efekt to piękne holo , ktore w sztucznym świetle wygląda cudownie! Trwałość rewelacyjna: minimum tydzień, 10 dni, potem wygrywa odrost niestety ;)
Bardzo duże opakowanie 15 ml wystarczy na wieki.
Minusem jest cena i dostępność.

Rozczarował mnie

Posiadam odcień nr 94 - bardzo ciekawy odcień różu.
Ten lakier mnie nie powalił i nie zachwycił. Reszta była dla mnie jak najbardziej przeciętna, przy czym za cenę 19 zł spodziewałam się czegoś lepszego.

Pędzelek początkowo bardzo mi się podobał, ale podczas malowania stwierdziłam, że jest po prostu beznadziejny : za długi, wygina się za bardzo.

Jedna warstwa na paznokciach wygląda kiepsko, bo jest bardzo dużo smug. Dwie warstwy wyglądają jako tako.

Trwałość na paznokciach moich jest przeciętna - ok. 2 dni (producent wspomina o 4 dniach) i już widać odpryski na końcach paznokci (przy wykonywaniu typowych prac domowych).

Super

Lakier bardzo fajnie się prezentuje. Powiem szczerze, że nie myślałam, że może być to tak fajny kolor, a jednak! :) Konsystencja jest ok, krycie już po jednej warstwie (więc jestem bardzo zadowolona). Wg producenta lakier ma trzymać, aż 7 dni, lecz max wytrzymał 5 dni. Bardzo fajnie się zmywa.

super

Lakier jest super trwały. Trzymał mi się 3 tygodnie na paznokciach u stóp. Niewiarygodne!!!! Trzeba tylko malować trzy warstwy. Długo schnie, ale warto!!!! Piękne kolory. Dobrze utwardza paznokcie.

Używam tego produktu od: lipiec 2014
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

JEDNE Z LEPSZYCH

Z lakierów Mollon Pro jestem w 100% zadowolona.
Już po pierwszej warstwie kryją paznokieć.
Utrzymują się od 5 do 7 dni!!
Pięknie się błyszczą
Razem z bazą i top coat dają efekt niemalże lakieru hybrydowego :)
Cena niewygórowana za taka jakość.

Jedyny minus to trudna dostępność, jedynie w hurtowniach i salonach kosmetycznych.

SZCZERZE POLECAM TEN PRODUKT :)

Używam tego produktu od: 2

Całkiem niezłe, do salonu świetne

Manicurzystka używa tych lakierów razem z top coatem przyśpieszającym wysuszanie. Te lakiery są takie zwyczajne, ale trzymają się dobrze. Używam tych ze zdjęcia, niebieskiego wpadającego w fiolet (podobnego do Me Me Me 82 Wild) i pomarańczowego.

+ trzymają się na żelach jak wszystkie lakiery, czyli długo; ja zmywam po max tygodniu lakier nieuszkodzony, bo mi się zwyczajnie nudzi ;)
+ niebieski (a może indygo?) jest bardzo ładny
+ nie są matowe i nie matowieją jak niektóre
+ dobrze kryją
+ ślicznie się na nich prezentują wzorki
+ rzeczywiście szybko schną, wreszcie nie psuję sobie paznokci PRZED wyjściem z salonu!
+ są bardzo wydajne

Cena w stosunku do jakości znośna.

- buteleczki mają za duże, więc nadają się jedynie do salonu
- brak wyboru kolorów, niebieskiego nie ma w ogóle, bo ten, który mam na paznokciach, tak w zasadzie niebieski nie jest, tylko fioletowawy; nie ma morskiego, turkusu, kobaltu, błękitu, kompletnie nic z tych rzeczy
- większość lakierów ma ciepłe odcienie
- wąski pędzelek, ale na szczęście nie muszę sama nim malować

Używam tego produktu od: nie mam własnych, maluje mi nimi paznokcie manicurzystka
Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

Genialny!

Moja fryzjerka miała możliwość załatwienia tego lakieru, więc wybrałam dwa kolory, czerwony i brudny różowy.

Wcześniej kupiłam też bazę i top coat z którymi lakier trzyma się na paznokciach nawet do 6 dni :))

BARDZO DOBRY LAKIER

kupilam 1 raz 1.5 roku temu czerwony lakier, i od tego czasu uzywam tylko Mollon Pro.
Fajne kolory, trwaly.

Jesli uzywam z base i top trzyma sie 6-8 dni bez zadnych uszkodzen!

Naprawde polecam!!!

Używam tego produktu od: 1.5 roku

swietny

swietny produkt. utrzymywal sie na paznokciach przez tydzień ! nie odpryskiwał, nie wycieral. duze opakowanie, starczy na dlugo. szkoda ze tak mało dostępny

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1/10

Znalazłam lakier dla siebie.

Ponieważ to moja pierwsza recenzja, postanowiłam się do niej dobrze przygotować i po przypadkowym zakupie pierwszego lakieru, dokupiłam jeszcze dwa odcienie do sprawdzenia :) Mam kolory: 44, 67 i 97 i te kolory oceniam.

Na plus:
- Wszystkie świetnie kryją. Nawet 97 gdyby starannie nałożyć, wystarczyłaby jedna warstwa.
- kolory są prześliczne nie tylko w butelce, ale i na paznokciach.
- pędzelek jest wygodny i moim zdaniem lakier nakłada się łatwo i przyjemnie.
- najbardziej zaskoczyło mnie bardzo dobre krycie jasnego lakieru - t0 mój odwieczny problem,
- dobre, bo polskie - nasz rodzimy produkt:)

Co do trwałości (za to odjęłam pół gwiazdki): z podkładem utrzymują mi się na paznokciach 3 dni. To jest czas, w którym nic nie odpryskuje i nic się nie ściera. To dużo jak dla mnie, bo przykładowo lakier hean ściera mi się już na drugi dzień. Ale to nie jest spektakularny efekt, tylko przyzwoity, normalny.

Lakier nie jest tani, ale i tak kosztuje dużo mniej niż np. opi, od którego moim zdaniem jest lepszy.

Podsumowując zmieniam swój ulubiony lakier - wcześniej używałam revlon, teraz będzie to mollon pro.

Ważne: lakier jest z tych gęstych. Dla mnie super, ale nie wszyscy lubią.
Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie 3

EDIT: Niestety odejmuję gwiazdkę. Lakier ściera się na końcach, jeśli używamy dwóch warstw. Za to jedna trzyma długo i dobrze. Więc używam jednej i typu nie zmieniam.

bardzo dobry lakier

Lakiery bardzo dobrze kryją, co prawda cena pojedynczego jest troche droga ale ja kupuje w zestawie za ok 50zł na mollon.wroclaw.pl i jestem zadowolona z ceny takiego zestawu i dodatkowo jeszcze dostałam kulki do policzków :)

Butelka wydajna
Dobrze kryje