Aquaselin, Intensive Women, Antyperspirant dla kobiet

Aquaselin, Intensive Women, Antyperspirant dla kobiet

Aquaselin Intensive zapewnia intensywną ochronę przeciw zwiększonej potliwości. Wskazany dla osób, dla których typowe dezodoranty okazały się nieskuteczne. System Inteligentnej Ochrony (SIO) ogranicza wydzielanie potu, zapobiegając nieprzyjemnemu zapachowi. Bisabolol działa antyseptycznie, niwelując podrażnienia. Alantoina i D - pantenol koją i nawilżają skórę. Preparat jest doskonale tolerowany przez wrażliwą i suchą skórę.

Najlepszy antyperspirant

Miałam problem z potliwością. Zaczęłam więc używać antyperspirantów w sprayu i kulce. Kupowałam jednak te wszystkie pozbawione soli aluminium i alkoholu, bo sądziłam, że będą dla mnie lepsze. Przetestowałam ich więc już parę z większym lub mniejszym zadowoleniem. Potliwość się nie zmniejszyła a doszedł drugi o wiele bardziej mi dokuczający problem, brzydki (taki nie mój) zapach spod pach. Produkt ten dostałam. Sama po niego bym nie sięgnęła ze względu na aluminium w składzie. Zdesperowana zaczęłam go jednak używać, może on pomoże... I pomógł !!! Jako jedyny poradził sobie z potliwością i co najważniejsze z nieprzyjemnym zapachem. Dla mnie okazał się być najlepszym jaki miałam. Ma jednak jeden minus. Po nałożeniu pozostaje przez pewien czas. Ja przykładam wtedy ręcznik papierowy by pozbyć się nie wchłoniętego produktu i jest ok :)
Zalety:
- znacznie zmniejsza potliwość
- niweluje brzydki zapach spod pach
Wady:
- nie wchłania się od razu po aplikacji

Bardzo słaby

Antyperspirant praktycznie nie działa. Pachy jak były mokre tak są mokre... Jedyny plus to to, że nie szczypie nawet po depilacji, ale już 100 razy bardziej wolę antidrala. Przynajmniej nie trzeba stosować za często.

Jak dla mnie za słaby :-(

Z potliwością mam ogromny problem i szukam skutecznych antyperspirantów odkąd tylko pamietam. Z Aquaselin wiązałam spore oczekiwania. Niestety rozczarowałam się. U mnie w ogóle się nie sprawdził. Potliwość jaka była, taka pozostała. Aquaselin nie ochronił przed nadmierną potliwością, tak jak zapewniał producent.
Na plus jest to, że nie podrażniał mojej wrażliwej skóry. Antyperspirant jest wydajny, a jego zapach bardzo subtelny.

Najlepszy

Oj wiele produktów próbowałam, zanim trafiłam na to cudo. To doskonały zamienik etiaxilu. W mojej ocenie jeszcze lepszy. Często gole pachy i niestety przed zastosowaniem etiaxilu musiałam odczekać kilka dni, co w lato jest niemożliwe. Golę co drugi dzień. Tu nie ma największego problemu. Zaraz po depilacji można nałożyć. Zero podrażnień i szczypania. A nastepnego dnia brak mokrych śladów na koszulce. Jedyny mankament to, że trochę wolni się wchłania i można przesadzić przy nakładaniu, kulka dozuje dużo produktu. Mimo wszystko jest niezastąpiony, zwłaszcza w lato.

Według mnie lepszy od sensitive.....

Wcześniej używałam kulki tej marki sensitive i byłam zadowolona. Niedawno kupiłam tę i wydaje mi się, że lepiej chroni i zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi. Poprzednik też fajnie niwelował potliwość, ale przy większym wysiłku, nie dawał sobie rady tak dobrze, jak ten.
Antyperspirant spisuje się świetnie. Nie podrażnia, nie szczypie. Można go nakładać nawet po depilacji. Jest przeźroczysty, wchłania się po chwili w skórę. Nie czuje zapachu, być może jest ale delikatny. Własnie czegoś takiego szukałam, co nie zmiesza się z zapachem potu i wyjdzie nie za ciekawy zapach...
Zapobiega wydzielaniu się potu i brzydkiego zapachu. Polecam serdecznie :)

Dobry Blocker

Używałam go całą ciąże , ponieważ zwykłe dezodoranty nie dawały radę , czemu były winne hormony . Świetnie się sprawdzał zniknął nie miły zapach ,nie zostawiał również żadnych śladów na ubraniach.

Delikatny bloker

Stosuje go w parze z niebieską wersją, czerwony na noc co 3-4 dni (lub jak mi się przypomni) i niebieski na dzień. Jestem całkiem zadowolona, poza sytuacjami wzmożonej aktywności fizycznej i dużymi upałami to ten duet całkiem nieźle daje radę. Faktycznie po zastosowaniu tego blokera pocę się mniej a jednocześnie nie mam poczucia całkowicie zatkanych gruczołów potowych jak przy etiaxilu (to chyba nie jest też do końca zdrowe).
Jest bezzapachowy, w kulce więc warto dać mu wyschnąć, używam go na noc ale nie zauważyłam żeby odbarwiał mi piżamy.
Jest delikatny, nie szczypie i nie powoduje podrażnień. Dobry, delikatny bloker w dobrej cenie. Nie mam zastrzeżeń, po prostu skuteczny.

Strzał w 10!

To zdecydowanie NAJLEPSZY bloker potu jakiego używałam. Ma bardzo delikatny zapach, którego w zasadzie na skórze nie czuć. Ma trochę żelową formułę i jest baaardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość do jednej aplikacji. Instrukcja jest prosta i czytelna, a szata graficzna nie przekombinowana. Największym plusem jest to, że nie powoduje podrażnień mojej wrażliwej skóry, co często zdarzało się przy użyciu innych blokerów. Nie ma również nieprzyjemnego uczucia pieczenia. Ja stosuję po kąpieli :) Po aplikacji należy oddać się chwili relaksu z założonymi za głowę rękami - wtedy wysycha natychmiastowo, a każda chwila odpoczynku jest zawsze zbawienna :) Po dłuższym używaniu aplikuję go co 4-5 dni aby utrzymać efekt. Nie kosztuje dużo, a efekty są zbawienne :)

Jestem zadowolona

Antyperspirant kupiłam w promocyjnej cenie. Mam problem z nadmierną potliwościa, myślałam że już żaden dezodorant nie pomoże jednak ten sprawdził się świetnie. Starcza na długo. Jedną wadą jest zapach.

Nie mój typ

Miał być świetny zamiennik Etiaxilu, a wyszedł słabełuszek.
Specjalnie wybrałam wersję czerwoną, bo niestety mam problemy ze zwiększoną potliwością ale niestety produkt nie spełnił moich oczekiwań.
Po pierwsze antyperspirant śmierdzi okropnie, a w połączeniu z potem śmierdzi jeszcze bardziej. Jeśli chodzi o zapach jest zdecydowanie gorzej, niż bym niczego nie używała.
Po drugie daje mizerne efekty. Może jest ciut lepszy od zwykłych, drogeryjnych i popularnych antyperspirantów, to jednak nadal jego działanie jest słabiutkie i nie do przyjęcia jak dla mnie.
Wydawał się dość wydajny, jego lekko kremowa konsystencja dość szybko się wchłaniała i nie było uczucia lepkości.
Plus za brak podrażnień ale to tyle z plusów.

Bez potu na dobre!

Przez kłopoty z tarczycą mam problemy z nadmiernym poceniem.Aquaselin to chyba jedyny antyperspirant, który skutecznie eliminuje mój problem pocenia się i to na długo.Do tego nie podrażnia i jest delikatny również po goleniu.

Nie działą

Kupiłam go zachęcona promocją. Żałuję że wcześniej nie zajrzałam do KWC i nie sprawdziłam opinii. Pieniążki wyrzucone w błoto. Ten antyperspirant nie działa wcale. Nie mam problemów z intensywnym poceniem, ale brałam go w trakcie letnich upałów dlatego wybrałam ten by chronił dobrze. Niestety nie chronił wcale. Użyłam go pierwszy raz na spróbę w ciut chłodniejszy dzień i niestety wróciłam upocona:( Czułam się tak jakbym w ogóle zapomniała użyć antyperspirantu. Jestem bardzo zawiedziona nim :(