Garnier, Mineral, Action Control+ Clinically Tested 96H Anti-perspirant Roll-on (Antyperspirant w kulce)

96H Antyperspirant roll-on Garnier Action Control+ gwarantuje 96 godzin nieprzerwanej ochrony przed wilgocią i przykrym zapachem. Cechy i właściwości antyperspirantu Garnier Mineral zapewnia świeżość, skuteczna ochrona przez 96 godzin, działa bakteriobójczo.

w kulce
50 - 100ml
ochronne

Pozytywne zaskoczenie!

Testowałam dezodorant w trakcie wakacyjnych upałów, sprawdził się świetnie - nie miałam problemu z mokrymi plamami, zapewnił mi poczucie komfortu i świeżości, nawet w mocno stresujących sytuacjach. Regularnie uprawiam sport, tutaj też spisał się na medal. Po jego użyciu nie miałam żadnych podrażnień, nawet po depilacji. Dodatkowo wielki plus za delikatny zapach, który utrzymuje się przez cały dzień. Ma poręczne opakowanie w sam raz do torebki, czy na siłownię. Na pewno kupię kolejny, jak tylko mi się skończy.

Najlepsza jak do tej pory !

Antyperspiranty to nie jest coś, co kupuje się z przywiązania zazwyczaj, tak więc będąc w sklepie i widząc nowość - biore !
Nigdy żaden nie robił na mnie jakiegoś większego wrażenia, raczej ich atutami były zapachy.
Tutaj się wszystko zmieniło, czuć 100% ochrony!
Kulka ma przyjemny zapach kremu typu Nivea oraz kolor mleczny, mimo to..nie zostawia żadnych plam i mokrych śladów! Najlepszą ochronę uzyskujemy stosując ją już wieczorem po kąpieli, wtedy rano już jest dobrze wchłonięta i rozpoczyna swoje super działanie.