Garnier, Mineral, Action Control+ Clinically Tested 96H Anti-perspirant Roll-on (Antyperspirant w kulce)

Zobacz oferty

drogeriaestrella.pl
Średnia ocena: 4.81/5

LadyMakeup
Średnia ocena: 4.94/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.80/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

96H Antyperspirant roll-on Garnier Action Control+ gwarantuje 96 godzin nieprzerwanej ochrony przed wilgocią i przykrym zapachem. Cechy i właściwości antyperspirantu Garnier Mineral zapewnia świeżość, skuteczna ochrona przez 96 godzin, działa bakteriobójczo.

50 - 100ml
ochronne
w kulce

Najlepszy

Kupiony w Lidlu za połowę ceny! A teraz jestem wstanie dać za niego każde pieniądze! No najlepszy jaki kiedykolwiek miałam. Ma piękny, świeży zapach, dobrze się go aplikuje i przede wszystkim działa! Przy intensywnym treningu wiadomo spocę się.. Ale czuję ten świeży zapach a nie smrodek. Myślę że na długo ze mną zostanie

Jeden ze skuteczniejszych

Roll-on Garnier to jeden ze skuteczniejszych.
Pomimo, że jest zapakowany w dość niewygodne i nieporęczne opakowania nadrabia jakością.

Skutecznie, nawet przez 9 godzin, utrzymuje świeżość.
Nie plami oraz nie brudzi ubrań.
Ma przyjemny zapach.
Nie uczula.
Jest dość wydajny.

Skuteczny

Długo szukałam skutecznego antyperspirantu. Blokery mnie bardzo podrażniały - odpadały, wszystkie drogeryjne ogólnodostępne były za słabe, z aptecznych jedynie vichy zielony i czerwony w miarę się sprawdzał, ale cena i mała wydajność kazały mi szukać dalej, niestety nie wiele znalazłam, albo trudno dostępne, albo drogie i mało wydajne, i tak trafiłam na ten, wzięłam bo w sumie markę dosyć lubię a zapewnienie 96 godzin świeżości dało mi nadzieję że u mnie choć przez 12 może się sprawdzi i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu sprawdza się. Jest sucho, bez nieprzyjemnego zapachu cały dzień. Aplikuje się fajnie, szybko wchłania, (co też jest ważne) fajny nie nachalny zapach.

Nowość od Garnier, która zadowoli najbardziej wymagających!

Lubię dezodoranty Garnier, a ich ostatnie nowości (ten i mineralny) są naprawdę rewelacyjne!
Głównie kupuję dezodoranty w sprayu, jednak czasami w torebce też przydaje się taki mały przyjaciel w kulce. Są poręczne, wygodne i pomagają się szybko odświeżyć.

Ten dezodorant pięknie pachnie i zapewnia uczucie świeżości na wiele godzin. Wiadomo, może nie na 96h jak widnieje na opakowaniu, ale na wiele!
Wystarcza na długo, nie zasycha. W marketach można go dorwać za 6 czy 7 zł, więc jest tani.
Nie pozostawia plam na ubraniach i nie podrażnia skóry pod pachami, a moja jest dosyć wrażliwa, więc to już sukces. Czego chcieć więcej?

Chyba najlepszy, drogeryjny antyperspirant.

Zwykle antyperspiranty kupuję w aptece, jakoś nigdy nie ufałam tym drogeryjnym i bałam się ich stosować. Po ogromnej porażce z Iwostinem, potrzebowałam bardzo szybko czegoś dobrego. W drogerii nie zastanawiałam się długo, szybko wzięłam Garnier z półki i wyszłam. Dopiero w domu zobaczyłam że niby ma działać przez 96h:) trochę to zabawne bo nie wiem czy jest ktoś kto przetestował go w ten sposób. Ja na pewno nie.

Opakowanie standardowe, jak przy innych dezodorantach tego typu czyli kulka. Jest ona dużo większa niż u innych, ale całość świetnie leży w dłoni. Nawet lepiej niż u innych aplikuje się produkt pod pachy bo wystarczy przejechać raz a nie kilka. Opakowanie białe z granatowymi napisami.
Zapach jest bardzo przyjemny, pachnie zupełnie jak marka Nivea. Zapach utrzymuje się pod pachami przez cały dzień.

Działanie dla mnie jest rewelacyjne. Po użyciu wysycha w jednej chwili, nie brudzi ubrań i od razu można je zakładać. Pachy są suchutkie przez cały dzień,nawet w taki ekstremalny upał jak w tym czasie. Dezodorant jest dodatkowo bardzo delikatny. Można go stosować bezpośrednio po depilacji i nie podrażnia. Ponadto nigdy mnie nie uczulił.
Jedyne do czego mogliby co niektórzy się przyczepić to, to że zawiera sole aluminium. Mi to kompletnie nie przeszkadza, bo efekt jest świetny i lubię czuć się komfortowo przez cały dzień. Ten dezodorant właśnie mi daje takie poczucie.
Dodatkowo jest bardzo wydajny. Po miesiącu stosowania, myślę że połowa jeszcze jest.
Szczerze go polecam. Ja na pewno wypróbuję jeszcze inne warianty.

Ma bardzo przyjemny zapach i dobrze chroni przed poceniem.

Antyperpirant Garnier Action Control + po raz pierwszy kupiłam w jednej z drogerii, którą często odwiedzam. Kupiłam i... pokochałam! Produkt ma bardzo przyjemny zapach i dobrze chroni przed poceniem. Nałożony w grubszej warstwie może delikatnie brudzić, ale trzeba po prostu uważać, żeby "smarować" go w odpowiednim miejscu. Zapach produktu jest taki pudrowy, delikatny - osobiście go uwielbiam. Aplikuję antyperspirant na pachy tuż po goleniu i nie ma żadnych problemów. Nie podrażnia dopiero co ogolonej skóry, nie uczula. Jest delikatny, łagodny, a jednocześnie skuteczny. Użyty przed treningiem dobrze chroni przed przykrym zapachem. Mam wrażenie, że ten antyperpirant nawilża skórę i ją pielęgnuje. Jedynym minusem, jaki zauważam, jest wydajność- 50 ml wystarczyło mi zaledwie na 1,5 tygodnia użytkowania. Kulka bardzo dobrze "działa", nie zacina się, nie ma (jak niektóre antyperspiranty w kulce innych marek) ostrych wystających miejsc, dlatego delikatnie się nią "manewruje", bez szkody dla naskórka. Produkt dość szybko wysycha na skórze, dzięki czemu można się ubierać tuż po aplikacji. Jestem zadowolona z tego produktu i jego działania. Polecam!

Dobra ochrona przed poceniem

plusy:
+ szybko się wchłania
+ nie podrażnia
+ zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi
+ zapobiega poceniu się
+ dosyć przyjemny zapach

minusy:
- rzadka konsystencja

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ wydajny
+ wygodne opakowanie

Nie polecam

Potrzebowałam nowego antyperspirantu, a w sklepach zaczął się pojawiać nowy Garnier, więc postanowiłam go wypróbować. Stosowałam już dwa antyperspiranty tej firmy i byłam zadowolona. Niestety w tym przypadku tak nie jest. Po użyciu okazuje się, że antyperspirant pachnie intensywniej niż mogła nam się wydawać po powąchaniu kulki. Zaraz po użyciu zaczęły mnie piec pachy. Dodam, że nie mam jakiejś wrażliwej skóry pod pachami. Nie były też "świeżo" po goleniu, nie było żadnych podrażnień. Po kilku minutach pieczenia postanowiłam zmyć produkt. Mimo dokładnego zmycia zapach antyperspirantu utrzymywał się jeszcze długo.

R0ll-0n jajeczk0

Od bardzo, bardzo dawna nie byłam tak zadowolona z antyperspirantu jak z tego jajeczka firmy Garnier :)

Zapach idealnie wpasował się w moje oczekiwania zapachowe względem tego typu produktów. Jest kobiecy, delikatny - nie nachalny, i bardzo świeży.
Nie gryzie się z perfumami, co też jest ważne.

Ma bardzo lekką konsystencję, wręcz wodnistą - co bardziej kojarzy mi się z blokerami, niż antyperspirantami. Dość szybko się wchłania i nie powoduje absolutnie poczucia lepkości, nawilża rewelacyjnie, czym jestem szczerze zachwycona bo skóra jest dzięki niemu mięciutka jak nigdy.

Typowa sprawa z antyperspirantami -> mniej znaczy więcej <- jeśli nałoży się go za dużo, to po 1 gorzej działa, a po 2 delikatnie bieli skórę i w następstwie ciemne ubrania.
Aha, no i oczywiście zawsze należy stosować na totalnie suchą skórę by chronił jak należy.

96h? :) serio ktoś to testował? A nawet jeśli, jakimś cudem dawałby radę 96h, to było by to aż dziwne.
Ale póki co, nie sprawił mi zawodu w kwestii ochrony. Uważam że wystarcza na luzie 24h, w więcej ciężko było by nawet uwierzyć, przypominam że to zwykły antyperspirant z drogerii za 8zł.

Opakowanie jak jajeczko skradło moje serce, jest prze urocze, a przy tym wygodne. Kulka jest dość duża więc nie trzeba długo roll-ować

Koniec końców, jestem zadowolona pod każdym względem prócz białych śladów pod pachami... Teraz spoko, ale w lecie sobie tego nie wyobrażam.

Świetny

Dla mnie antyperspiranty z serii Garnier mineral są nie zastąpione. ☀Sprawdzają się nawet w najgorsze upały.
☀Zapewniają świeżość cały dzień a do tego są łatwo dostępne i tanie i nie plamią ubrać.
☀Nie zawierają też alkoholu i parabenów co dla mnie jest też bardzo ważne. ☀Nie podrażniają
Polecam je każdemu

Słowny

Garnier Minerał Action Control 96H Antigua-perspirant Roll-on Bardzo fajny nie pozostawiający plam i pieczenia, dyskomfortu lub innych podrażnień. Bardzo łagodny zapach, konsystencja mleczna. Antyperspirant w kulce

Sprawdza się!

Wcześniej używałam innego dezodorantu z serii Garnier Mineral i byłam z niego bardzo zadowolona, jednak niestety go wycofali. Przez ten czas długo szukałam czegoś dla siebie i chyba w końcu znalazłam. Dezodorant w wersji białej jest po prostu świetną ochroną przed poceniem. Czuję się świeżo i nie odczuwam, żadnego nieprzyjemnego zapachu. Niestety ten komfort nie potrafi mi zapewnić większość dezodorantów, a temu się udało. Więc jeśli ktoś ma problem z nadmiernym poceniem, powinien dać szansę temu dezodorantowi. Dodatkowo nie pozostawia białych śladów, cena jest przystępna, a dostępność duża. Nie podrażnia również pach po goleniu co bardzo doceniam. Same plusy! Gorąco polecam!

Zalety:
- skuteczna ochrona przed poceniem,
- nie pozostawia białych śladów,
- neutralny zapach,
- nie podrażnia po goleniu,
- cena,
- dostępność.