Ziaja, Antyperspirant w kremie `Sensitiv`

Ziaja, Antyperspirant w kremie `Sensitiv`

Okazje i pomysły na prezent

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.85/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.56/5

zobacz więcejzwiń

Dwukierunkowo działa przeciw poceniu - skutecznie ogranicza wydzielanie potu i działa deodoryzująco. Neutralizuje zapach potu i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Jest łagodny dla skóry. Nie zawiera konserwantów - ma bezalergenową kompozycję zapachową. Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników.
Nie pozostawia śladów na ubraniu.

w kulce
50 - 100ml
Skóra
wrażliwa
ochronne

Niestety nie polecam

Po długoletnim używaniu antyperspirantu z tej serii (fioletowego) skusiłam się na wypróbowanie tego. Niestety, była to bardzo zła decyzja. Antyperspirant uczulił mnie niesamowicie mocno, w miejscu stosowania moja skóra jest zaczerwieniona, musiałam zasięgnąć pomocy lekarza, ponieważ ból był niedowytrzymania. Proszę przy pierwszym stosowaniu nie lekceważyć jakiejkolwiek swędzenia,pieczenia itp. ponieważ może skończyć się to tak jak u mnie...

idealny na lato

Ziaja sensitive to bardzo dobry antyperspirant idealny na lato, ma przyjemny zapach, który nie jest nachalny i spełnia swoją funkcję ochronną szczególnie podczas upałów.

Skuteczny

Jest to zdecydowanie mój ulubiony antyperspirant. Ma przyjemny, delikatny, ale nie mdły zapach. Chroni przez cały dzień zarówno od plam, jak i zapachu potu. Jest dosyć wydajny i starcza na długo. Delikatny dla skóry. Na jego rzecz zrezygnowałam z Garnier Minerals, który był skutecznym, ale niestety mnie uczulił. Ten z kolei nie powoduje żadnych podrażnień.

Dobry ale bez szału

Antyperspirant pachnie całkiem dobrze. Faktycznie zmniejsza potliwość oraz niweluje nieprzyjemny zapach potu. Minus, że czasami troche robi plamy na ubraniach wiec trzeba uważac. Dość szybko schnie i daje efekt na cały dzień

Antyperspirant bez szału

Nie lubię Ziaji. Uważam że mają fatalne składy, ale co jakiś czas daję im szansę... I kończę rozczarowana. Antyperspirant jest tani, w miarę skuteczny, lecz znam lepsze i ma dobrą cenę. Nie jest zły.

Nie!

Zdecydowanie nie polubiliśmy się. Po pierwsze jest nieprzyjemny w używaniu, barwi skórę i ubrania na biało, schnie bardzo długo no i zapach, który mi kompletnie nieodpowiada, jest jakiś taki męski, ciężki i duszący. Poza tym wysusza skórę pod pachami. Niestety nie mogę polecić :(

Dla wrażliwej skóry owszem, jednak ma też swoje minusy

Moja wrażliwa, sucha, skłonna do podrażnień skóra pod pachami bardzo lubi ten kosmetyk. Nie powoduje od podrażnień, nie nasila suchości, nie wywołuje wysypki. To dla mnie naprawde ważne czynniki przy wyborze antyperspirantu, ale...

Niestety nie odświeża na aż tak długo i nie zapewnia komfortu na tyle, ile bym chciała. Nie radzi sobie ze wzmożonym poceniem się. Niestety, powoduje też plamy na ciuchach: albo mokre albo białe. Pachnie delikatnie, subtelnie, jednak zapach nie utrzymuje się zbyt długo. Na szczęście udało mi się znaleźć taki produkt, który nie tylko mnie nie podrażnia, ale też nie ma takich minusów jak ten, dlatego też raczej już do niego nie wróce.

Niestety nieskuteczny

Skuszona pozytywnymi recenzjami postanowiłam wypróbować antyperspirant od Ziaji.
Po kilku dniach kiedy trochę ograniczał ocenie i nieprzyjemny zapach, przestał na mnie działać. Niestety okazał się nieskuteczny.
Pi tych kilku dniach mogłabym równie dobrze nic nie używać, zero efektu. Zapach średnio przyjemny. Skóry nie podrażnia, więc to na plus. Jest niedrogi. Niestety brudzi też ubrania, pozostawia ślady, zwłaszcza na białych rzeczach.

Sensitive 100%

Po używaniu blokera z Ziaji moja skóra pod pachami wołała o pomstę do nieba. Szukałam więc łagodniejszego rozwiązania i skusiłam się właśnie an ten antyperspirant. Do plusów można zaliczyć delikatność, łagodzi on świetnie podrażnienia. Ma przyjemną, kremową konsystencję i dość neutralny zapach. Nie pozostawia śladów, nie zlepia skóry. Nie jest on dla mnie antyperspirantem na dzień, tu już nie podołał. Ale znakomicie się sprawdza na noc, w przerwach od stosowania blokera. Dzięki niemu mogę zachować równowagę :)

Dobry do stosowania na przemian z innym produktem.

Jeśli chodzi o pocenie się to nie mam jakichś szczególnych problemów.
Wiadomo że jak jest lato to potrzebuję silniejszej ochrony niż zimą.
Produkt ten stosuję na przemian z innym produktem albo z blokerem też marki Ziaja.
Jest on bardzo przyjemny w używaniu i ma kremową konsystencję. To bardzo miła odmiana po żelowych antyperspirantach które tak lubię stosować.
Jak pisały już wcześniej dziewczyny, trzeba troszkę poczekać aż produkt się wchłonie i założy się ubranie.
Ja w tym czasie zdążę umyć zęby. Po nałożeniu czuć przyjemny taki mydlany zapach ale utrzymuje się on tylko chwilę. No chyba że przyłożymy nos mocno do pachy. :)
Ten produkt daje mi uczucie komfortu przez cały dzień. Używam go tylko raz dziennie i spokojnie daje radę nawet podczas ćwiczeń na siłowni czy innych tanecznych zajęciach. Nie czuję absolutnie zapachu potu i podoba mi się jak ten produkt właśnie mnie przed nim chroni.
Lubię go i na pewno kupię ponownie, podoba mi się jego opakowanie, jest proste bez zbędnych szczegółów i swoją szatą graficzną przypomina produkty apteczne.
Jego opakowanie jest typowe dla produktów tego typu. Spokojnie zmieści się do kosmetyczki. Jeśli chodzi o aplikację tuż po goleniu to może trochę szczypać ale to trwa dosłownie chwilę. Nie poczułam aby podrażnił moja skórę. Przeciwnie uważam że moje pachy są miękkie i jakby nawilżone, jeśli to w ogóle możliwe. :)
Uważam że przypadnie on do gustu tym z Was które nie potrzebują jakiejś szczególnie mocnej ochrony.

Delikatny dla skóry

Po przebojach z Blokerem od Ziaji ten antyperspirant przyniósł mi ukojenie. Nie tylko koi podrażnioną skórę, ale i odświeża i reguluje wydzielanie potu. Zapach jest praktycznie niewyczuwalny. Pielęgnuje również skórę pod pachami - ma lekką, kremową konsystencję, która mam wrażenie - nawilża wrażliwe okolice przez co nie ma poczucia suchości.

Niezastąpiony

W swoim życiu przetestowałam wiele antyperspirantów i uważam ze ten jest jest hitem. Opakowanie klasyczne wiadomo szaleństwa w tym nie szukam ma on działać. Naprawdę działa jest to jedyny z nie wielu po którym się nie pocę a skóra pod pachami ma przyjemny mydlany zapach. Kosztuje nie wiele. Używam go od kilku lat i rzadko zamieniam na inny i zawsze do niego wracam. Nie podrażnia mi skory pod pachami nie brudzi ubrań. Cena w porównaniu do jakości rewelacja. Tak tak tak to jest mój hit.