Aquaselin, Sensitive Women, Antyperspirant dla kobiet

Aquaselin, Sensitive Women, Antyperspirant dla kobiet

Aquaselin Sensitive posiada właściwości przeciwpotne, neutralizuje nieprzyjemny zapach oraz mniejsza skłonność do powstawania podrażnień. Ekstrakt z oczaru wirginijskiego i alantoina łagodzą zaczerwienienia i chronią naskórek przed uszkodzeniami mechanicznymi. Prowitamina B5 nawilża i wspomaga regenerację skóry. Preparat rekomendowany dla skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

podrażniona, wrażliwa
antyperspiranty
ochronne, łagodzące
bez alkoholu, bezzapachowa
w kulce

Super!

Długo szukałam dezodorantu który zapewni mi ochronę przed poceniem. Kupiłam nie znając go w ogóle ze względu na promocję. I był to strzał w dziesiątkę. Jest łagodny, ma delikatny zapach a co najważniejsze nie podrażnia mojej skory nawet po depilacji! Po innych perspirantach nawet tych znanych i polecanych, skóra piekła mnie niemiłosiernie a efekt był znikomy. Ten jest dla mnie bezkonkurencyjny. Po wysiłku, nawet jak jestem spocona spod paszek nie czuć smrodku :-). Polecam i zostanę z nim na zawsze.

niestety nie dla mnie

kupiłam go bo kusił mnie swoimi opisami na opakowaniu - miał byc taki super (kosztował coś ponad 20 zł więc jak na dezodorant to juz taka wyższa półka cenowa). Niestety u mnie nie zwalczył nadmiernego pocenia się. Po kilku godzinach czułam od siebie nieprzyjemny zapach potu.

Jest ok

Antyperspirant jest normalny i niczym nie odbiega jakością od innych dostępnych na rynku. Ma bardzo delikatny zapach, po aplikacji trzeba odczekac chwilę żeby pachy wyschly, chroni przed potem ale nie jakoś spektakularnie. Ogólnie ok ale można kupić tańszy antyperspirant w drogerii a równie dobrze działający

u mnie się nie sprawdza

Miałam pewien epizod z kosmetykami, które miały blokować potliwość, jak słynny Etaxil, z tym, że ten kultowy już antyperspirant mocno podrażnił mi skórę. Myślałam, że znajdę coś innego, delikatniejszego, ale jak na razie mogę liczyć na swoich dwóch ulubieńców z Vichy i med.control. Wszelkie blokery nie sprawdzają się u mnie.

- OPAKOWANIE: Aquaselin zapakowany jest w tekturowe opakowanie, którego grafika odpowiada tej widocznej na plastikowym opakowaniu typu roll-on, które „stoi” na zakrętce chroniącej kulkę. To nawet plus, bo kosmetyk spływa na nią i daje to możliwość wykorzystania produktu do końca.
Kulka nie zacina się i aplikuje odpowiednią ilość preparatu.

- KONSYSTENCJA: antyperspirant posiada lekką, przeźroczystą formułę. Wystarczy cienką warstwą pokryć skórę. Kosmetyk w miarę szybko wysycha i nie plami ubrań. Nie podrażnia skóry

- ZAPACH: brak

- DZIAŁANIE: stosowałam preparat zgodnie z instrukcją, czyli przez pierwsze 3 do 5 dni (aplikowałam przez 5 dni) co wieczór po prysznicu, na suchą skórę, po czym rano zmyć. Następnie raz, dwa razy w tygodniu. I co? Nie zauważyłam żadnego działania. Brak ochrony przeciw poceniu, brak niwelowania zapaszku, nic. Za każdym razem ratowałam się sprawdzonymi sposobami. Kosmetyk nie działa ani jako bloker, ani jako zwykły antyperspirant.

Antyperspiranty

Używam go latem kiedy jest większa potliwość na resztę pór roku jednak wolę używać zwykłych antyperspirantów. Nie ma żadnego zapachu nie klei sie co najważniejsze .

Bez wow

Antyperspirant kupiłam kierując się opisem cudów deklarowanych na opakowaniu.

Nie do końca spełnił on moje oczekiwania.

W mojej ocenie jego trwałość jest zbliżona do innych dezodorantów z tej samej półki cenowej.
Przy dłuższym stosowaniu produkt podrażnia skórę.
Jest drogi.

Na lato idealny

Ten antyperspirant pozytywnie mnie zaskoczył. Kupiłam go w Rossmanie na promocji, ponieważ latem potrzebowałam skuteczniejszej ochrony. I nie zawiodłam się.
Kulka ma bardzo delikatny zapach, co jest ogromnym plusem. Niektóre kulki mają zdecydowanie zbyt intensywny zapach. Po kilku godzinach od zastosowania tej kulki moja skóra pod pachami jest sucha i świeża. I co najważniejsze, kosmetyk nie podrażnia skóry. Po prostu rewelacja!
Na chłodniejsze dni zmienię antyperspirant na coś łagodniejszego, lecz latem na pewno do niego wrócę.

Jeden z lepszych antyperspirantów

Jak dla mnie jest to bardzo dobry antyperspirant w kulce. Główną zaletą jest fakt, że jest bezzapachowy. Nie lubię antyperspirantów, które wydzielają intensywny zapach, a później po spoceniu się niestety wydziela się nieładny zapach. Używam tego produktu już bardzo długi czas i przez wszystkie pory roku. Uważam, że jest bardzo dobry, długo się utrzymywał i blokował pot i przede wszystkim zachowywał ładny zapach, ale chciałabym, aby jednak była to dłuższa ochrona przed potem. I co najważniejsze na opakowaniu jest napisane, że produkt przeznaczony do skóry wrażliwej. To prawda, antyperspirant nie podrażnia skóry po goleniu.

Bardzo go lubię :)

Jest to jedyny antyperspirant w kulce z którego jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze dlatego, że ma bardzo delikatny zapach. Nie cierpię intensywnych zapachów, które później po spoceniu zmieniają się w okropną woń. Tego produktu używałam całe lato i sprawdzał się naprawdę fajnie. Powstrzymywał wydzielanie potu i zachowywał ładny zapach nawet po kilku godzinach.

Antyperspirant przeznaczony jest do wrażliwej skóry. Łagodzi on podrażnienia. Nawet nałożony po goleniu nie szczypie.

Poprawny ale nie ulubiony

Lepszy niż jego drogeryjni koledzy z półki, najlepszy dostępny w Rossmann. Chroni przed potem w codziennych sytuacjach, z całonocną zabawą i upałem nie da sobie rady. Jest w formie kulki więc warto dać mu wyschnąć zanim się ubierzemy ale jednocześnie nie ma obawy że przebarwi lub zostawi ślady na ubraniu. Można go użyć po goleniu i nie szczypie.
Jeśli go używam lubię łączyć go z wersją czerwoną, którą stosuje na noc co 3-4 dni jako bloker a niebieskiego na dzień codziennie.
Lepszy od niego jest VICHY.

Nie tego się spodziewałam

Kupiłam bez czytania opisu użycia, z myślą, że jest to zwykły antyprespirant.
Teoretycznie stosuje się go docelowo 1-2 razy w tygodniu.
Nie mam problemu z nadmierną potliwością, ale ten produkt w ogóle się u mnie nie sprawdza. Nawet przy codziennym stosowaniu, już 3 godzinach czułam się nieświeżo, a dodam, że przy testowaniu żadnych aktywności fizycznych nie uskuteczniałam i nie było też upałów.
Nawet go nie mam zamiaru zużyć do końca. Pół biedy, że nie był drogi.

Całkiem dobry antyperspirant

Ten antyperspirant kupiłam z ciekawości. Nigdy go nie stosowałam, nie widziałam na półce u koleżanek, nie słyszałam o nim żadnej opinii. A że akurat w mojej ulubionej drogerii był w przystępnej cenie zdecydowałam sie na zakup. Cieszy mnie bardzo neutralny zapach. Nie kłóci się dzięki temu z perfumami. Lekkim minusem jest to, że dość długo wysycha. Nie zostawia jednak żadnych śladów na ubraniu. A jeśli chodzi o działanie... Cudów nie czyni ale dość mocno ograniczył mój problem z potliwością. Fakt, że na razie nie ma jeszcze upałów, więc na razie nie wiem jak wówczas będzie się zachowywał ale na pewno sprawdzę go. Na chwilę obecną jestem z niego zadowolona tym bardziej, że rzeczywiście nie podrażnia skóry i mogę go stosować po depilacji. myślę, ze jeszcze nieraz do niego wrócę.