CaronLab, Bump Eraiser, Medi Paste (Krem do stosowania po depilacji)

CaronLab, Bump Eraiser, Medi Paste (Krem do stosowania po depilacji)

Wysoko skoncentrowany krem do stosowania miejscowego: eliminuje wrastające włosy, guzki po
goleniu, zapalenie okołomieszkowe oraz pryszcze. Zmniejsza zaczerwienienia i obrzęk oraz zapobiega infekcji. Naukowa formuła, z kwasem salicylowym, olejkiem z drzewa herbacianego, triklosanem oraz
witaminą A, pozwala pozbyć się zakażenia nie powodując uszkodzenia skóry. Dla szybszych efektów po użyciu kremu naklej plaster na podrażnione miejsce. Do wszystkich części ciała.

Zdecydowanie polecam!

Stosowałam już różne specyfiki (bez wiekszych rezultatow) i praktycznie pogodzilam sie z tym ze nic nie jest w stanie mi pomoc :/Wreszcie jakies 3 miesiace temu za sprawa kolezanki z pracy wpadl mi w rece ten produkt. Po kilku dniach stosowania punktowego zauwazylam widoczna poprawe! Jestem w 100 % zadowolona i juz wiem ze niepredko rozstane sie z tym cudownym specyfikiem :) Krem nie tylko pomaga na wrastajace wloski, ale rowniez swietnie radzi sobie z powazniejszymi stanami zapalnymi (ktore niestety nie sa mi obce). Opakowanie jest niewielkie ale produkt jest wydajny i starcza na dlugo. Zapach-neutralny. Zdecydowanie polecam wszystkim walczacym z problemem wrastajacych wloskow! :)