Veet, Hair Removal Cream Sensitive Skin (Krem do depilacji do skóry wrażliwej)

Veet, Hair Removal Cream Sensitive Skin (Krem do depilacji do skóry wrażliwej)

Krem do depilacji Veet działa blisko cebulek włosków, nawet tych króciutkich, pozostawiając skórę gładką aż do 7 dni. Nasza formuła do skóry wrażliwej została wzbogacona łagodzącym aloesem i witaminą E. Twoja skóra będzie nie tylko gładka, ale również aksamitnie miękka i zadbana, a odrastające włoski cieńsze i słabsze

Jeśli chodzi o kremy to nie ma lepszego

Veet moim zdaniem w produktach do depilacji nie ma sobie równych.
Zaletą tego kremu jest to, że nie ma aż tak intensywnego zapachu jak kremy tańsze z niższej półki. Co prawda nie jest to nadal zapach, który mi pasuje, ale jest on mniej wyczuwalny i to już doceniam. Jest skuteczny - przy odpowiednim czasie trzymania na skórze wszystkie włoski znikają.

Działa, ale ...

Aby było krótko zwięźle i na temat, krem Veet do depilacji skóry wrażliwej, to szybkie i świetne rozwiązanie np. latem, kiedy zależy nam na gładkiej skórze, bez podrażnień i żadnych nieestetycznych śladów po depilacji. W tej kwestii ten produkt jest nie zastąpiony !!!
Użytkowanie w moim przypadku okazało się być mało wydajne (produktu wystarczyło mi na 3 użycia) - a obszar depilowany za każdym razem nie był wcale duży.
Osobiście nie zachęcam, by tak robić, ale niezwykle spodobało mi się, że pozostawienie kremu na ciut dłużej, niż zaleca producent nie powoduje, że skóra jest uszkodzona, przeżarta, a to zdecydowanie przemawia za bezpieczeństwem użytkowania.
- dodatkowo zauważyłam, że nawet jeśli po upłynięciu czasu i ściąganiu kremu ze skóry, kiedy to wydawałoby się nie wszystkie włoski schodzą, są one zdecydowanie osłabione. Na tyle, że przy np. potarciu dłonią, lub innym ruchem powoduje, że zwyczajnie wypadają, ALE... nie z cebulką.
No właśnie, jedyną rzeczą, za którą nie lubię tego kremu, jest to że wcale nie opóźnia odrostu włosków, bowiem nie usuwa ich z cebulką, co może spowodować, że odrastają mocniejsze.
Aby miło zakończyć, bo jest produkt, na prawdę godny uwagi po jego zastosowaniu skóra jest prawdziwie gładka do 48h.

Bardzo fajny

Używam go w miejscach, w których boję się naklejać plastry, bikini i pachy. Jest ok, ładnie pachnie, ma dobrą konsystencję, nie spływa. Działa szybko, bo kilka minut i już po włoskach. Efekt utrzymuje się u mnie zadowalająco długo, ale w sumie to zalezy od tego, jak komu rosną włoski. U mnie raz na tydzień depilacja mi wystarcza. Poza tym krem nie podrażnia, nie uczula, a skóra po depilacji jest gładka, miękka i przyjemnie nawilżona, także do delikatnej skóry jak najbardziej ok.

Lubię go!

Krem rzeczywiście bardzo delikatny, ale też i mega skuteczny. Szybko usuwa włoski, skóra jest gładka z pewnością na dłużej, niż po goleniu tradycyjną maszynką. Nie ma mowy o podraznieniach i mówi Wam to wrażliwiec ;) Opakowanie wystarcza jak dla mnie na 2-3 razy depilacji nóg. Polecam, jeden z lepszych kremów !

Veet

Bardzo delikatny o przyjemnym zapachu produkt. Nie podrażnia skóry, nawilża, skutecznie usuwa włoski. Skuteczność kremu Veet jest dla mnie atutem i chętnie po niego sięgam.

nie podrażnia delikatnej skóry

Bardzo delikatny, nie podrażnia skóry i można szybko się pozbyć włosków. Konsystencja przyjemna, łatwa w nakładaniu, nic nie spływa. Zapach bardzo ładny, skóra po użyciu jest bardzo miła w dotyku i też nawilżona.

Dla skóry wrażliwej

W sytuacjach awaryjnych zawsze skuteczny. Mam delikatną skórę, skłonną do podrażnień i na szczęście krem nie powoduje żadnych problemów. Używam na nogi, pachy, strefę bikini, usuwa włoski bardzo dobrze, ładnie pachnie i skóra jest przyjemnie gładka po nim.

Przyjemny w stosowaniu

Znam Veet odkąd pamiętam. Pierwszy raz użyłam chyba jeszcze w liceum i do dziś do niego wracam. Ten do skóry wrażliwej sprawdza mi się idealnie do bikini i pach, używam go również do skłonnych do podrażnień przedramion. Wydajny, lekki, łatwo się go nakłada i rozprowadza, wygodnie zdejmuje szpatułką. Działa szybko, wystarczy dosłownie przysłowiowe 5 minut, by na dobre pozbyć się niechcianych włosków, a skóra pozostaje po nim przyjemnie gładka i nawilżona. Lubię też zapach. Moim zdaniem dobry produkt w rozsądnej cenie i wart polecenia.

Skuteczny i delikatny

To co mnie zaskoczyło w tym kremie to żelowata konsystencja, całkiem przyjemna w nakładaniu a do tego ładny fiołkowy zapach. Sprawdził się przy mojej delikatnej skórze, aloes nawilża i skóra po depilacji jest przyjemnie gładka, działa nawet na krótkie włoski.

krem do depilacji

Produkty marki VEET są coraz lepsze radzą sobie z moimi ,,upartymi” włoskami .
Krem do skóry wrażliwej jest moim faworytem. Ładnie pachnie, nie podrażnia mojej skóry. Dobrze się rozprowadza i pięknie zdejmuję szpatułką. Maja świetną konsystencję, nie spływa ze skóry, a efekty są rewelacyjne.
Jestem osobą która żyje w ciągłym biegu – cenie sobie produkty VEET za szybkość działania i efekty gładkiej skóry na długi czas.
Krem radzi sobie z ,,mocnymi” włoskami na nogach jak i z delikatnymi na rękach.
Używam go również w okresie letnim na swoim facecie do depilacji jego ,,sweterka”  na plecach.
Jedna aplikacja, chwila cierpliwości i mega efekt – plecy jak u niemowlaka i również bez żadnych podrażnień.
Będę zawsze sięgać po markę VEET. Maszynki odchodzą w moim przypadku do lamusa. Polecam i nie mogę się nachwalić moim koleżanką. VEET RZĄDZI !!

Polecam!

Bardzo dobry produkt :) Mam bardzo wrażliwą skórę nóg i stosowanie tradycyjnej golarki albo depilatora kończyło się licznymi podrażnieniami i problemami skórnymi, więc musiałam zarzucić ten sposób. Wtedy trafiłam na krem do depilacji Veet - i jest naprawdę dobry. Szybko, łatwo i skutecznie, a przede wszystkim bez podrażnień :) Łatwa aplikacja, krem bardzo dobrze się rozprowadza, krótki czas oczekiwani ana działanie, włoski łatwo schodzą i nogi są dzięki niemu gładkie i zadbane.

Skazany na DOŻYWOCIE u mnie!

OSKARŻAM krem VEET do depilacji do skóry wrażliwej o to, że POBIŁ konkurencję bardzo szybkim i bezbolesnym działaniem, SKRADŁ moje serce łatwością stosowania i długotrwałym efektem w postaci gładkiej i miękkiej skóry bez uczuleń, ZABIŁ włoski na kilka wiele dni i sprawił, że te które odrastają są cieńsze oraz SKORUMPOWAŁ świadków (czyli moje siostry) dużą wydajnością oraz przyjemnym zapachem.
Zadośćuczynienie: Wnoszę o skazanie kremu VEET na DOŻYWOCIE w moim domu.