Alexya, Pasta cukrowa do depilacji (różne rodzaje)

Alexya, Pasta cukrowa do depilacji (różne rodzaje)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Wyłącznie naturalne składniki i skóra bez podrażnień. Koniecznie wypróbuj pasty cukrowej do depilacji Alexya!
Pasta cukrowa do depilacji Alexya jest miękką pastą do depilacji całego ciała. Nie wymaga użycia pasków. Stworzona została na bazie tradycyjnej, arabskiej receptury i jest w 100% naturalna. Pasta nie wywołuje podrażnień. Nie przykleja się do skóry, dzięki czemu zapewnia usunięcie zbędnego owłosienia bez bólu. Okleja tylko same włoski i ułatwia ich usunięcie. Pasta do depilacji Alexya ze względu na swój skład i delikatne, ale skuteczne działanie może być używana przez alergików i osoby ze skłonnością do żylaków i popękanych naczynek. Zabieg wykonany przy pomocy tej pasty jest prawie bezbolesny i łatwy do wykonania, gdyż usuwa zbędne owłosienie zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, bez naruszania struktury skóry. Pasta cukrowa do depilacji Alexya jest idealna do depilacji owłosienia na ciele i na twarzy.

Właściwości pasty cukrowej Alexya:
depilacja nie wymagająca użycia plastrów
100% naturalna
bez podrażnień
nadaje się dla osób ze skłonnością do alergii, żylaków i popękanych naczynek
gładka skóra na 2-3 tygodnie.

Dostępne wersje: Soft, Natural.

w butelce
>250ml
Skóra
normalna

Jest ok ale bez szału

Po delikatnym rozgrzaniu usuwa świetnie włoski ale za drugim, trzecim ściągnięciem, całkowicie się rozpuszcza. Wówczas klei się do skóry dłoni i miejsca depilowania. Koniecznie należy stosować talk kosmetyczny lub zasypkę.

Świetna !

Bardzo dobra, niedroga pasta. Zmieniła moje podejście do usuwania włosków ;) Najlepiej sprawdza mi się do depilacji pach i bikini. Ma bardzo twardą i zwartą konsystencję, ale wystarczy lekko ogrzać opakowanie w ciepłej wodzie i można wyciągnąć odpowiednią ilość kosmetyku. Ładnie chwyta włos, dokładnie depiluje, skórę podrażnia najmniej, ze wszystkich stosowanych przeze mnie metod depilacji do tej pory ;) bardzo polecam

Gładkie nogi bez podrażnień

Świetnie się sprawdza, nie uczula a to za sprawą jej składu, w którym są dobre składniki, dobrze sobie radzi z króciutkimi włosami a z każdą depilacją włosy odrastają słabsze i jaśniejsze. Na początku są problemy z jej aplikacją ale trzeba się z nią oswoić. Nie pozostawia zaczerwienień, nie ma problemu z wrastającymi włoskami i jest o wiele lepsza od wosku.

Ładnie depiluje

Pasta cukrowa Alexya do depilacji, bardzo fajna alternatywa dla tych co mają delikatna skórę skórą do podrażnień. Świetna do depilacji bikini włosy długo odrastają oraz szybciutko znika zaczerwienienie skóry ponieważ pasta jest naturalną i nie zawiera chemi która podrażnia delikatna skórę. Stosuje u siebie i polecam, jest tylko jedno ale ze lepiej wybierać pastę soft niż natural bo jest strasznie twarda i długo się rozgrzewa oraz szybko zastyga. Mimo to nie jest to minusem który w jakiś sposób miałby skreślić pastę. Zmieniła mi wszystko jeśli chodzi o depilację, zero podrażnień, już za drugi razem przyzwyczajenie, zero bólu.Stosuję od kilku lat. Najlepsza gotowa pasta jaką używałam. Tylko jedno ale - nie nadaje się do stosowania w bardzo ciepłe dni (za bardzo się rozgrzewa i przykleja do skóry). Ja stosuję przede wszystkim do depilacji bikini. Potrzeba trochę wprawy, pudru dla dzieci oraz cierpliwości. POLECAM

Ulubiona pasta cukrowa

Kiedyś sama produkowałam pastę do depilacji, jednak zajmowało to bardzo dużo czasu. Alternatywą jest pasta Alexya. Ma naturalny skład, jest tak samo skuteczna jak ta, którą sama robiłam. Świetlnie usuwa włoski, pojedynczą woskową kulka wystarcza na wydepilowanie kilku fragmentów ciała. Sięgam po nią regularnie.

Lepsza od wosku

Jestem posiadaczką dosyć gęstego o ciemnego owlosienia i główny problem mam z nogami. Maszynek do gołębia muszę używać codziennie. Wosk niestety u mnie odpada, nie łapie po prostu moich już dosyć twardych włosków.
Pasta cukrowa jest świetna. Napewno zajmuje więcej czasu niż maszynka do golenia, Ale za to gole się dzięki niej rzadziej.
Fakt, ze się strasznie klei co może wydawać się zniechecajace, Ale praktyka czyni mistrza. Mi z czasem udało się ja wyczuć.
Pasta jest wydajna , starcza na kilka miesięcy, a jest do tego tania :)

Bardzo dobra

Pasta zaskoczyła mnie swoją wydajnością; wystarczyła mi na niecałe trzy miesiące. Jest łatwa w użytkowaniu, chociaż odrobinę czasochłonna. Bez trudu można zmyć jej resztki wodą. Słoiczek wygodny w aplikacji. Niewygórowana cena także zachęca do ponownego zakupu.

Bardzo fajna alternatywa dla pianek do depilacji. Stosuję od jakiegoś czasu i raczej do pianek już nie wrócę.

+ opakowanie mega wydajne, korzystałam z niego ponad 2 miesiące
+ bardzo dobrze usuwa włoski i zbiera
+ skóra po użyciu bardzo gładka
+ nie uczulił mojej skóry atopowej
+ cena też ok

Moja ulubiona pasta

Pasta radzi sobie świetnie nawet z grubymi i mocnymi włosami nie podrażniajac przy tym skóry. Sam wosk rozpuszcza sie bardzo dobrze i jest łatwy w zmywaniu z depilowanego miejsca nawet zwykłą wodą. Do tego słoiczek jest bardzo wydajny a sama pasta ma bardzo fajna cenę.

Jak dla mnie super produkt jak najbardziej warty polecenia.

Super!

Długi czas sama robiłam pastę cukrową, jednak cały ten proces przygotowywania jej, czekania na ostygniecie, ciągle poszukiwanie odpowiedniego pudeleczka do przechowywania zawsze mnie męczyło. Szczególnie, że pasta nie zawsze wyjdzie super idealna... ;) Stąd poszłam na wygodę i kupiłam gotowca. Jej koszt to kilka zł. Jest naprawdę jak ta domowej roboty. Zamówiłam do niej plastry do depilacji i będzie to duet, z którego długo nie zrezygnuję. Pasta rozprowadza się z łatwością (ja uzywam do jej rozprowadzenia patyczka po lodzie). Mniej bólu niż z woskiem i dłużej gładka skóra niż po maszynce. Może nie jest super wydajna ze względu na pojemność, ale za tę cenę... :) Ja używam do pach i okolic bikini i na kilka dobrych użyc mi starcza. Polecam, warto wyprobowac.

Pasta alexya

Kupiłam paste ponieważ często muszę golić nogi. A wiadomo jest to dość uziazliwe wiec chciałam mieć spokój na jakiś czas. Pasta mi na to pozwoliła. Dwa tygodnie i włosków nie widać mam nadzieje ze jak najdłużej.

Pasta cukrowa na medal

Pasta jest gęstej konsystencji, dzięki której możliwa jest depilacją bez pasków jak przy wosku na ciepło . Po chwili "rozciągania" w dłoniach zmienia kolor z przejrzystego na taki mleczno złoty błyszczący , Łatwo się nakłada , odrywanie boli mniej niż przy wosku . Dla mnie jest super wydajna i ładnie pachnie ( posiadam wesję z miętą ). Nie zawiera sztucznych barwników ani alergenów , i ładnie pachnie .