Joanna, Sensual Vegan, Krem do depilacji twarzy

Joanna, Sensual Vegan, Krem do depilacji twarzy

Krem do depilacji twarzy VEGAN nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Zapewnia szybką i skuteczną depilację nawet najkrótszych włosków. Zawarty kompleks DeoPlex niweluje nieprzyjemny zapach. Formuła wzbogacona została w nawilżający ekstrakt z alg morskich, który zapobiega wysuszeniu skóry. Odpowiednio wyselekcjonowana kompozycja zapachowa oraz ergonomiczna szpatułka sprawiają, że zabieg jest znacznie przyjemniejszy i bardziej komfortowy. Dodatkowo zawarty składnik CAPISLOW wpływa na opóźnienie odrastania włosków, które stają się cieńsze i delikatniejsze. Produkt polecany do skóry wrażliwej. Produkty Sensual VEGAN uzyskały znaczek VIVA VEGAN, czyli przyjazne wegetarianom i weganom.

Rewelacyjny

Na przestrzeni lat wypróbowałam wiele kremów do depilacji, ponieważ zmagam się z wąsikiem. Za każdym razem upewnialam się, że następnego dnia po użyciu nie będę musiała z nikim się widzieć, bo przynajmniej przez kolejny dzień miałam znaczne podrażnienie delikatnej skóry nad ustami. W tym przypadku jest zupełnie inaczej! Krem po 5 minutach idealnie pozbywa się wszystkich włosków. Po takim zabiegu nakładam maść z wit. E, a rano nie ma nawet śladu podrażnienia! Dodatkowo, co bardzo miło mnie zaskoczyło, krem naprawdę skutecznie opóźnia odrastanie włosków. Już po pierwszym użyciu zauważyłam, że były znacznie słabsze i mniej widoczne, a po następnym - przynajmniej tydzień później niż zazwyczaj musiałam powtórzyć depilację. Bardzo polecam!

Delikatny i skuteczny!

Zazwyczaj staram się pisać recenzje po zobaczeniu denka produktu, tym razem niestety musiałabym wyjątkowo długo czekać. Produkt wpadł do mojego koszyka w jednym z supermarketów, od dawna szukałam dobrej, delikatnej alternatywy dla wosku (albo nie umiem tego robić, albo po prostu zawsze mnie podrażnia). Strzał w dziesiątkę!

W kartoniku znajdziemy tubkę ze szpatułką. Polecam zachować kartonik - na samej tubce nie znajdziemy informacji o stosowaniu produktu. Krem ma dość chemiczny, nieprzyjemny zapach, ale da się przemęczyć te 5 minut. Używałam go już kilka razy i ani razu nie wywołał podrażnienia jednocześnie usuwając skutecznie wszystkie włoski. Łatwo go zmyć, nie wysusza zbyt mocno skóry. Generalnie - najlepszy jakiego dotychczas używałam, wszystkim polecam!

delikatny i skuteczny

Krem mieści się w małej tubce. Tubka jest zabezpieczona folijką. Do kremu dołączona jest szpatułka, której zadaniem jest równomierne rozprowadzenie kremu, a następnie jego zebranie. Szpatułka jest wygodna w użyciu, chociaż jak dla mnie mogła by być trochę mniejsza.

Krem ma odpowiednią konsystencję, która bez problemu się rozprowadza (nawet palcami). Nie ma też problemu z pozbyciem się go ze skóry. Wystarczy go zebrać szpatułką, a resztki umyć wodą.

Krem bardzo skutecznie pozbywa się nawet najmniejszych włosków. Daje trwały efekt. U mnie było to ok. 3 tygodni.

Krem nie podrażnia, ani nie uczula skóry. Nie wysusza też jej. Zostawia ją miękką i gładką.

Produkt jest wydajny. Taka mała tubka wystarczy na wiele aplikacji.