Isana, Sensitive, Żel do golenia z aloesem do skóry wrażliwej (nowa wersja)

Isana, Sensitive, Żel do golenia z aloesem do skóry wrażliwej (nowa wersja)

Nowa wersja o odświeżonym, bardziej przyjaznym dla skóry i środowiska składzie.
Żel do golenia Isana Sensitive dostosowany został do szczególnych wymagań kobiecej skóry podczas golenia na mokro. Przyjazna dla skóry formuła pielęgnacyjna zawierająca aloes zapewnia skórze podczas golenia pożądaną gładkość i elastyczność.
Dermatologicznie potwierdzona zgodność ze skórą. Nowa receptura w 100% bez mikroplastków. W odróżnieniu od poprzedniej nie zawiera też parabenów.

żel do golenia
łagodzące
bez alkoholu, zapachowa
żel
wrażliwa

Świetny produkt w swej kategorii.

Kosmetyk ten kupiłam w drogerii Rossmann głównie dlatego, że był dostępny w miniaturowej wersji, a takiej właśnie potrzebowałam na wyjazd. Za butelkę o bardzo ładnej szacie graficznej i 50ml zawartości zapłaciłam trochę ponad 4 złote. Cena w moim mniemaniu jest jak najbardziej ok.

Mnie to 50ml starczyło dokładnie na dwie sesje dość rozbudowanego golenia, więc wydajność jest w moim odczuciu zadowalająca. Plus za to, iż zawartość opakowania dozowało się z opakowania bezproblemowo do samego końca.

Co do bardziej szczegółowej charakterystyki, produkt ma przyjemny zapach i praktycznie od razu po wydobyciu z opakowania tworzy bardzo puszystą piankę. Łatwo rozprowadza się ją na skórze, do której dobrze przywiera i z niej nie spływa. Co jednak najważniejsze: piana ta daje doskonały poślizg maszynce i świetnie chroni przed zacięciami. Po goleniu z użyciem kosmetyku skóra była gładka i bez podrażnień. Zapewne jest to zasługą zawartych w INCI pielęgnacyjnych składników, tj. ekstraktu z aloesu, gliceryny czy witaminy E.

Podsumowując: kosmetyk ten polecam do zabrania w podróż dzięki dostępności w miniaturowej wielkości. Sprawdzi się idealnie. Nie widzę w tym produkcie żadnych wad i bardzo polecam!

Musisz go mieć;)

Zel jest bardzo wydajny naprawdę wystarczy nie wielka ilość. Cena jest bardzo niska jak za tak dobry produkt..zel jest delikatny nie podraznia mojej skóry oraz nir występują żadne efekty uboczne jak szczypanie czy pieczenie po goleniu
Warty jest swojej ceny

Rewelacja

Jeżeli chodzi o żele do golenia z Isany to szczerze powiem - nie mają sobie równych. Od opakowania poprzez zapachy i działanie! Ten-aloesowy przypadł mi do gustu, nie dość że pięknie pachnie to jeszcze robi to co ma robić, żel zamienia się w gęstą piankę, która umożliwia szybkie i łatwe golenie, maszynka jedzie po nodze jak po maśle :P nogi i inne miejsca perfekcyjnie wydepilowane bez żadnych krostek czy podrażnień. Produkt jest bardzo wydajny :) Polecam!

Bardzo dobry żel

Żel kupiłam już jakiś czas temu jako zamiennik tego, którego używałam dotychczas, a który nagle podrożał.
Na początku byłam do niego nieco sceptycznie nastawiona, myśląc, że nie dorówna poprzednikowi. I mocno się pomyliłam.

Żel jest gęsty, a dzięki temu bardzo wydajny, bo potrzeba niewiele produktu na jedno użycie. Maszynka gładko po nim sunie, nie podrażniając skóry i nie powodując zacięć. Po zastosowaniu jest nawet bardziej miękka i ukojona.

Zapach produkty równie przyjemny, co jego użytkowanie.

Jedyne zastrzeżenie jakie mam, to opakowanie. Przy pierwszym zakupie podczas próby wydostania żelu notorycznie odpadało "wieczko". Druga sztuka była już bezproblemowa.

Na pewno zostanę przy nim na dłuższy czas, choć zaczęłam zauważać, że jak w przypadku mojego poprzedniego ulubionego żelu cena również podskoczyła.

Zwykły, klasyczny, ale dobry!

Żel dorwałam na końcowej promocji w Rossmannie za około 5 zł. Opakowanie mamy w formie metalowej butelki, z typowym aplikatorem dla żeli.
Kolor jest typowo mleczny, praktycznie bezzapachowy, jedynie czuć delikatne nuty aloesu.
Produkt jest wydajny, wcale nie potrzeba dużo, aby ogolić całe ciało. Na spokojnie całe opakowanie wystarczyło mi na około 2 miesiące przy regularnym stosowaniu.
Produkt nie podrażnia skóry, , ładnie rozprowadza się na skórze i do tego dobrze współpracuje z maszynkami. Skóra po goleniu jest widocznie miękka, nawilżona i przede wszystkim gładka. Nie rozpuszcza się od razu po kontakcie z wodą co dla mnie jest plusem. Na pewno będę wracać :)

Dobra jakość, niewielka cena - warto!

Story of my life. Przez długi czas wszelkiej maści pianki i żele do golenia nie spełniały u mnie swojej roli - skóra była podrażniona, często zdarzało mi się boleśnie zaciąć. Wtedy trafiłam na olejek pod prysznic Isana, który przez kilka lat naprawdę dobrze mi służył. Niestety, wszystko co dobre, kiedyś się kończy. I tak trafiłam na żel do golenia z aloesem do skóry wrażliwej Isana.

Działanie:
Żel działa jak powinien. Ułatwia golenie, nie podrażnia skóry, a po goleniu wcale nie muszę sięgać w pierwszej kolejności po balsam nawilżający.

Konsystencja:
Klasyczny, gesty żel, który po kontakcie z wilgotną skórą zamienia się w przyjemnie kremową pianę. Rozprowadza się bez problemu i dobrze trzyma skóry, a dodatkowo jest naprawdę wydajny.

Przyjemny, aloesowo-kremowy zapach; daje uczucie świeżości.

Typowa, metalowa tuba z plastikową nakrętką. Przyjemna dla oka grafika.

Wrażenia końcowe:
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Żel do golenia z aloesem nie podrażnia skóry, a dzięki temu golenie (u mnie nóg i pach) jest o niebo łatwiejsze. Z pewnością będę wracać do tego kosmetyku, może pokuszę się o inne wersje zapachowe.

Oj lubię, nawet bardzo

Ten żel najbardziej urzekł mnie chyba zapachem. A w zasadzie to odpowiada mi w nim wszystko.

Nie podrażnia skóry, wręcz przeciwnie, łagodzi ją i sprawia, że jest gładka i miękka. Nie uczula. Po kontakcie z wodą tworzy się fajna, puszysta pianka, która bardzo ułatwia golenie. Maszynka wręcz sunie po skórze. Nie pozostawia też na skórze niedogolonych miejsc. Przy niektórych piankach niestety mi się to zdarzało.

Żel jest wydajny, ja wyciskam ok 2-3 cm pasek na jedną nogę. Starcza naprawdę na dłuższy okres czasu. Mojemu facetowi też bardzo przypadł do gustu :)

Dobrze spełnia swoje zadanie.

Bardzo często sięgam po ten żel, ponieważ dobrze się u mnie sprawdza i jest w przystępnej cenie.

Żel jest w formie standardowego aerozola. Ja mam wersję z aloesem, która pięknie pachnie. Żel jest bardzo wydajny, wystarczy użyć odrobinę żeby powstała piana i pokryła cała przestrzeń do golenia. Żel jest łagodny dla skóry, nie podrażnia, dobrze zmiękcza włoski, oraz dje dobry poślizg na skórze, dzięki czemu można dokładnie i bezproblemowo zgolić zbędę owłosienie przy pomocy każdej maszynki do golenia. Skóra po jego użyciu nie jest wysuszona. Jest miękką i gładka.
Jest to już olejne użyte przeze mnie opakowanie i będę sięgać po nie jeszcze wiele razy.

Super żel

Żel do golenia z Isany po rozprowadzeniu go na skórze zamienia się w gęstą, aksamitną piankę. Jego konsystencja i właściwości sprawiają, że bardzo wygodnie używa się go podczas golenia. Golenie z użyciem tego żelu jest przyjemne, sprawne i nie powoduje zbyt wielu podrażnień, choć jestem zdania, że pod tym względem większe znaczenie ma maszynka do golenia oraz technika. W każdym razie, żel na pewno nadaje wystarczająco dobrego poślizgu.
Jednym jego minusem jest wydajność - mam wrażenie, że wyjątkowo szybko się skończył, choć nie używałam go w większej ilości niż innych żeli i pianek do golenia, których miałam okazję używać.
Ogólnie oceniam pozytywnie!

Niska cena, dobra jakość

Bardzo fajny żel do golenia w niskiej cenie. Kupiłam go kiedyś w promocji za kilka złotych, a wg mnie niczym nie różni się od tych po kilkanaście. Żel ma ładne, kobiece opakowanie i przyjemny zapach. Po rozsmarowaniu robi się z niego pianka, dzięki czemu łatwiej się go rozkłada. Wydaje mi się, że delikatnie nawilża mi skórę, jest gładsza i wyglada ładniej niż po innych tego typu produktach. Miłe zaskoczenie, napewno kupię ponownie.

Zakupiłam na promocji, chciałam tani kosmetyk do golenia na wycieczkę, którego nie było by mi żal zostawić. I było mi go żal zostawić! :)

Opakowanie ładne, przyciąga wzrok. Typowo kobiece, co mi się podoba. Kojarzy się przyjemnie j miło. I taki jest ten żel. Fajnie się nakłada, dobrze się nim goli. Nie podrażnia, a wręcz nie niszczy skóry i ją lekko nawilża. Działanie baaardzo na plus. Lepszy niż niejeden droższy kosmetyk do golenia.
Dodatkowo cena bardzo przystępna.

5/5

Jest dobrze

To kolejny żel do golenia z Isany, który lubię używać. Jest to ulepszona, nowsza wersja. Żel jest świetny a dodatek aloesu świetnie łagodzi. Żel jest stosunkowo duży i do tego cena również świetna. Ma bardzo fajna konsystencje. Nic dodać nic ująć