WAŻNE INFO O REGULAMINIE! SPRAWDŹ SKRZYNKĘ@ I SPAM
Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Paletki do brwi

Sephora Eyebrow Editor Midnight Zestaw do brwi

4,1 na 57 opinii
flame2 hity!
43% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,1 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Kupi ponownie: 43% osób
  • 3 maja 2017 o 12:57
    jestem zadowolona
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Paletę kupiłam już kilka lat temu, co jakiś czas używam jej zamiennie z kredkami do brwi, jest ona niesamowicie wydajna, mam zestaw kolorystyczny numer 3 chyba najbardziej uniwersalny. Jedyny minus to wosk bo jest tłusty i niszczy cały efekt więc go po prostu nie używam. Akcesoria jak pęsetka i pędzelki zdają egzamin. Uważam, że całość w naprawdę kożystnej cenie.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Hani_a
    Hani_a
    2 / 5
    7 września 2016 o 16:04
    są lepsze
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Niestety ten produkt nie spełnił moich oczekiwań. Cienie co prawda mają ładne odcienie, ale osypują się i bardziej można się nimi ubrudzić niż umalować. Wosk ściąga uprzednio nałożony cień, nie zastyga, rozmazuje się i najprościej mówiąc nie spełnia swojej funkcji, jest niewydajny. Przyrządy dołączone do tej paletki producent mógł sobie darować. Spiralka może się przydać, ale pozostałe to buble. Pędzelek stracił włosie już w czasie pierwszego mycia. Niestety szybko musiałam poszukać sobie innego produktu do stylizacji brwi, gdyż ten nie spełnia moich oczekiwań.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 25 października 2015 o 17:15
    niezbędny!:)
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Ten zestaw jest świetny. Naprawdę. Może i nie znam się na brwiach, bo nie mam się w kwestii brwiowej czym tak znowu chwalić, ale wiem jedno - ten zestaw to niezbędnik (przynajmniej mój). Każdy może malować se brwi czym chce, ja jednak zachęcam osoby pragnące wyglądu naturalnego oraz nieprzerysowanego do przynajmniej zerknięcia na tę paletkę. Jako właściciela pięciu włosków na krzyż w miejscu, gdzie normalny człowiek ma brwi, wybrałam sie do Sephory celem zakupu czegoś do makijażu brwi. Byłam zdesperowana i gotowa na wszystko, co mi konsultantka zaproponuje. W tym miejscu będzie cięcie - nie będę opowiadać o tym, co mi nakładała na twarz ani jak bardzo dziwnie i karykaturalnie wyglądałam (była i zdziwiona owca, i rudobrewa mewa, i jeszcze parę innych). Wolę zresztą wymazać te wspomnienia, zachowując w pamięci cierpliwość i kompetencję konsultantki. Paletka utrzymana jest w chłodnej, neutralnej i naturalnej tonacji, ma dwa prasowane cienie ciemniejszy (bardziej brązowy) i jaśnieszy (bardziej szarawy) - można je mieszać dowolnie, można używać samodzielnie. Do tego jest wosk, bezbarwny. W szufladce pod spodem producent dołącza pincetkę (działa), szczoteczkę (bardzo dobra) i pędzelek (też bardzo przyzwoity, da się nim zrobić makijaż). Makijaż, jaki ja, laik, jestem w stanie sobie zrobić na facjacie w pełni mnie zadowala, wyglądam jak człowiek. Brwi są, nie wyglądają jak doklejone ciało obce, trzymają się cały dzień. Paletka wydajna, mam ją rok i nawet nie jestem w połowie. Jako człowiek, który nareszcie brwi posiada i jednocześnie nie mogący się jakoś odnaleźć w modzie na instabrows, szczerze polecam tę paletkę. Co do ceny 60 zł, jest to uważam dosyć dużo jak na jeden kosmetyk, jednak efekt, jaki on daje oraz bardzo dobra wydajność łagodzi ból przy płaceniu przy kasie. Poza tym, można upolować w promocji. Opakowanie trwałe, porządne. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: jedno
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • em pi
    em pi
    5 / 5
    29 marca 2015 o 12:42
    Świetna paleta do brwi
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Plusy: - Świetna, chłodna, naturalna kolorystyka - Cienie są bardzo trwałe - Paleta pomaga stworzyć wymarzony kształt bez przerysowania - Wosk dobrze ujarzmia brwi - Cienie są bardzo wydajne - Eleganckie opakowanie Minusy: - cena, aczkolwiek na promocji 40%... cena super:))) Używam tego produktu od: około roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, zużyta może 1/4 podstawowego, jaśniejszego cienia. Ciemniejszy cień lekko muśnięty.
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • mlumixy
    mlumixy
    5 / 5
    15 października 2014 o 17:21
    pozytywne zaskoczenie
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:tydzień
    Weszłam do Sephory z zamiarem zakupu pędzelka do malowania brwi- wyszłam z pędzelkiem i tą paletką :) nie polecam pędzelka dołączonego do zestawu jest według mnie słaby, cieżko nim się pracuję. Pigment jest trwały i mocny a efekt naturalny :) wosk również ok, nakładam go szczoteczką, brwi są w nienaruszonym stanie przez cały dzień, cień się nie ściera, naprawdę polecam, cena 59zł jeszcze do przeżycia. Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie
    Produkt kupił/a w
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Zobacz także inne Paletki do brwi

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.