L'Oreal Paris, Elseve Regenium, Szampon do włosów cienkich

L'Oreal Paris, Elseve Regenium, Szampon do włosów cienkich

Rewitalizuje, odżywia, pogrubia, nadaje gęstość.
Do włosów osłabionych, bez witalności, z tendencją do utraty objętości.
Zawiera czynnik energetyzujący Regenium. Rewitalizuje on włókno włosa od nasady i wnika do wnętrza aby wzbogacić skład budulca włosów i je pogrubić.
W efekcie włosy posiadają więcej podstawowego budulca i są gęste i bardziej błyszczące

działa i odbudowuje

No to prawie strzał w 10tkę. Długi czas wydawało mi się, że wcale nie muszę się przejmować jakiego szamponu używam. Ma po prostu odżywiać włosy. Ależ byłam naiwna.

Przez długie lata miałam włosy miękkie, ale takie jakby "jedwabne" w złym tego słowa znaczeniu - wiotkie, cienkie, puchate na końcach. Po ułożeniu fryzury miałam wrażenie, że mam połowę włosów mniej.

Dzięki temu szamponowi odzyskałam spokój:) Włosy są nie tylko odżywione, ale mocniejsze, jakby grubsze, bardzo ładnie lśnią. Są sprężyste, ale b. dobrze się układają. No i mam wrażenie, że przybyło mi włosów.

Co jeszcze? Doskonałe dla osób farbujących włosy.

Używam tego produktu od:dwa miesiące

rewelacja

Jeden z moich ulubionych szamponów.
Włosy są po nim mięciutkie i puszyste. Ładnie unosi je u nasady, na czym najbardziej mi zależy. Nie ma problemu z rozczesaniem. Z poza tym niesamowicie pachnie.
Nie przetłuszcza, nie wywołuje łupieżu, nie podrażnia. cena przystępna.
Rewelacja

Używam tego produktu od:pół roku

Dobra

Używałam jej kiedyś z maseczką z tej samej serii, jak wychodziły mi włosy. Była świetna włosy przestały wychodzić, stały się mocniejsze, bardziej odporne na zniszczenia. Mnie bardzo odpowiadała ta maseczka jak i ten szampon. Tylko zapach mi znowu tu nie spodobał się. Jestem z niej tak zadowolona, bo mam włosy grube i gęste.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:wiele

Zadowolona nie do końca

Mam półdługie włosy, cienkie, delikatne, farbowane, myte codziennie. Zużyłam jedną butlę szamponu i jedną odżywki. Starczyły na dośc długo, bo szampon jest niesamowicie wydajny, gęsty, wystarczyła niewielka ilość, by spienić całe włosy. Komplet spisał się dobrze. Szampon ładnie oczyszcza włosy, pozostawia je miękkie, nawilżone, wygładzone, odżywione i zregeneowane. Nie uczulił mnie ani nie wywołał łupieżu. Włosów nie było ilościowo więcej, wiadomo :-), ale faktycznie były jakby grubsze. Niestety nie dało to efektu gęstości czy puszystości, a sprawiło, że włosy wciaż były oklapnięte, przylizane. Myślę, że gdybym zakupiła drugi komplet, sprawiłby, że włosy zaczęłby się przetłuszczać. Dlatego na razie zmieniłam na coś mniej obciążającego. Niemniej jest to naprawdę dobry szampon, może tylko dla osób o nie tak cienkich i delikatnych włosach jak moje.

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 butla

szampon jak szampon

Żadna z obietnic producenta nie jest spełniona. Szampon do bólu przeciętny. Trzeba go używać zamiennie z jakimś dobrym oczyszczającym bo okleja włosy taka paskudną warstwą i przeciąża je niemiłosiernie. Zapach znośny.
Zaznaczyłam średni, bo myje, dokładnie tak jak szampony za 5 złotych.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

z braku laku..

szampon jak szampon. mily w użytkowaniu, dobrze sie pieni, zapach ma także przyjazny;) nie plącze włosów. Co by tu więcej napisać? Czy zagęszcza włosy i spełnia obietnice producenta? No nie wiem. Używam razem z odżywką i po takim połączeniu wlosy są ładne 24 godziny niestety :(.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:

no,no,no... :)

Bardzo lubię ten szampon!Mam włosy,które często wygladają na "zmęczone" i po użyciu tego szamponu naprawde odżywają.W dodatku bardzo przyjemnie pachnie,a włosy po nim ładnie sie układają.

To zdecydowanie jeden z lepszych szamponów lelseve!!!

Polecam kazdej z Was,która ma ochotę troche "ruszyc" swoje zmeczone włosy :)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:ok3

rozczarowanie

Kupiłam zachęcona opiniami na forum, koncza mi sie drogie,profesjonalne szampony i pomyslalam ze kupie cos taniego i dobrego, ale sie zawiodlam.Jakiś czas temu pojjełam decyzje "nigdy wiecej szamponow z supermarketu" i do niej powracam. Ten szampon jest zupelnie nie dla mnie, nie pogrubia moich włosow a wręcz przeciwnie sprawia że wygladaja na cieńsze niz sa w rzeczywistości, sprawia ze sa sianowate, trudne do ulożenia a na dodatek szybciej sie przetłuszczaja i sa jednoczesnie bardzoej przesuszone, od biedy moglabym go uzywac stosujac jakas dobra odzywke, ale raczej z niego zrezygnuje i moze podpasuje jakiejs mojej przyjaciołce.

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

jeszcze nie to

Nie sprawił,że moje włosy stały się gęstsze,ale wzmocnił je i całkowicie przestały wypadać już po kilku zastosowaniach.Dodatkową zaletą jest ładny zapach,konsystencja przypominająca balsam i duża wydajność.

Używam tego produktu od:już nie używam

niesamowity

Szamopn ma przywrócić gęstość włosom - wywiązuje się z tego zadania znakomicie!
Moja mama jest mu wierna od paru dobrych lat - o czymś to swiadczy ;)

Zapach jest przyjemny, konsystencja w sam raz, szampon dobrze się pieni, jest wydajny.
Z wszystkich kosmetyków, które używałam ten najmniej plącze włosy.
Nie wysusza, ale też nie nawilża na wysokim poziomie.

Co najważniejsze - widoczne jest uniesienie włosów u nasady i puszystość. Czupryna wydaje się być naprawdę gęsta.

Używam tego produktu od: dłuzszego czasu
Ilość zużytych opakowań: sporo.

efekt zero

Szampon nie spełnia żadnej obietnicy producenta.Włosy nie są wzmocnione,tylko obciążone i bez połysku.Na pewno nie do delikatnych włosów.Jeden z najgorszych samponów ,które używałam.

Używam tego produktu od:przez 2 tyg

Tak tak tak !!!

Szampon najlepszy zdecydowanie!!!
Ma piękny zapach, gęstą konsystencje i naprawdę pomaga moim włosom!! Po użyciu tego cacka moje włoski sa grubsze zdrowsze i piękne polecam :D

Używam tego produktu od:miesiąc