Biały Jeleń, Hipoalergiczny płyn micelarny

Biały Jeleń, Hipoalergiczny płyn micelarny

Hipoalergiczny płyn micelarny delikatne oczyszcza skórę twarzy, oczu i ust z makijażu i wszelkich zanieczyszczeń. Usuwa wodoodporny makijaż, nie powodując szczypania ani łzawienia oczu. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe. Posiada badania okulistyczne. Przebadany dermatologicznie wśród osób z alergiami skórnymi oraz w kierunku atopii (AZS). Nie zawiera: alergenów, parabenów, silikonów, barwników i alkoholu.
Substancje pielęgnujące:
- formuła micelarna - oczyszcza twarz z makijażu i zanieczyszczeń,
- mocznik - poprawia miękkość, jędrność i komfort skóry,
- czerwona koniczyna - opóźnia efekt starzenia skóry,
- gliceryna - zapewnia optymalny poziom nawilżenia,
- pantenol - działa kojąco, łagodzi podrażnienia.

okej

Płyn micelarny Biały Jeleń. Skutecznie usuwa makijaż. Działa kojąco, nie szczypie w oczy. Preparat przeznaczony jest do skóry wrażliwej. Buteleczka o pojemności 175 ml starcza na dość długo, opakowanie poręczne z moim ulubionym zamknięciem. :p Zapach jest łagodny, przyjemny. Po użyciu skóra pozostaje miękka i przyjemna w dotyku. Póki co mój numer 1 wśród płynów do demakijażu.

okej ale moglo byc lepiej

bardzo fajny plyn do demakijazu jesli ma sie sklonnosci do alergii lub gdy swedza oczy w trakcie pylenia. Jednak nie domywa on dobrze i nie sciaga tuszu do rzes, musialam kilka razy go dawac na kolejne waciki aby doczyscic oczy.
Koncowka od butelki jest beznadziejna.. chcac nabrac plyn na patyczek higieniczny wylewa produkt.
Nie wiem czy go jeszcze kupie bo teraz testuje inny plyn,chyba ze bedzie w promocji to moze...

średni

Płyn ma miły zapach i nie wysusza. Słabo natomiast domywa tusz i podrażnia mi oczy. Jest tani i dość łatwodostępny, ale zostanę chyba wierna biodermie.

Spełnia swoją rolę

Płyn micelarny Biały jeleń kupiony naprędce, ze względu na cenę, a także szybką potrzebę nabycia kosmetyku do demakijażu z zaklęciem żeby nadawał się do zmycia również makijażu oczu.. Brakowało mi płynu micelarnego, a jak na złość wszystkie się skończyły. Poszukiwania przyniosły dobry efekt.

Kosmetyk w funkcjonalnej butelce przezroczystej, widać od razu ile jeszcze produktu nam zostało. Zamknięcie też wygodne, do szybkiego użycia kiedy demakijaż chcemy zrobić jak najszybciej.

Szata graficzna w porządku, natomiast zapach tego specyfiku budzi uczucie niepokoju i zdenerwowania, ponieważ nie należy do zbyt pięknych. On co prawda nie śmierdzi, ale też nie pachnie. Dla mnie zapach jest co najmniej dziwny, ale nie jest to powodem, dla którego miałabym zrezygnować z ponownego zakupu tegoż kosmetyku.

Jako środek usuwający makijaż sprawdził się idealnie, tak więc nie zapach tu się liczy, a skuteczność. Mój demakijaż jest skomplikowany (płyn micelarny na twarz i szyję, olej kokosowy na powieki i rzęsy, dwufazówka na rzęsy, mycie żelem i wodą wszystkiego, albo ściereczką i wodą, jeśli brak czasu), ale nie narzekam, zwłaszcza, że skóra jest oczyszczona i nie buntuje się, nie pryszczy, więc Biały jeleń dobrze spełnił swoje zadanie, nawet w tak rozbudowanym obrządku.

Płyn usuwa makijaż zarówno z oczu/rzęs, jak i z powierzchni skóry ogólnie. Rozpuszcza maskarę, nie szczypie w oczy. Zadziałał po użyciu oleju kokosowego, ale również samodzielnie, bez tłuszczu. Moim zdaniem jest to dobry płyn i nie piecze w oczy.
Powiem, jest doskonały, ale nie wiem czy kupię ponownie.

Strzał w 10!

Idealny co cery wrażliwej, nie podrażnia, po użyciu jest uczucie ściągnięcia na skórze. Producent nie zaleca zmywania po użyciu, jednakże po kilku minutach od zastosowania lepiej jest zmyć. Efekt będzie lepszy.

Najlepszy płyn jaki miałam!

Kupiłam przypadkiem podczas zakupów spożywczych w Auchan i juz wiem, że kupie ponownie!
Najlepszy płyn micelarny ze wszystkich, które miałam!
Super zmywa tusz do rzęs, podkład i szminkę!
Nie "maziają" się resztki tuszu pod oczami ;)
Kupię ponownie!

Zawsze mam go pod ręka

Bezbarwny delikatnie pachnacy płyn do demakijażu. Nie podraznia moich oczu co zdazalo sie z Garnierem czy Nivea. Zawsze mam go w zapasie. Moj zdecydowany hit. Radzi sobie nawet z dosc mocnym makijazem oczu. No i oczywiscie cena- bardzo przystepna. Plus to tez duza pojemnosc opakowania.

Bardzo go lubię.

Bardzo często bywało, że płyny micelarne podrażniały mi oczy. w tym przypadku na całe szczęście nie mam takiego problemu. I to jest dla mnie najważniejsze. Ma całkiem przyjemny, delikatny zapach. Zmywa makijaż tak jak trzeba, radzi sobie nawet z wodoodpornymi kosmetykami. Niewielkie opakowanie nie zajmuje dużo miejsca. Można go kupić w każdej drogerii.

Średni+

Płyn ma delikatny, przyjemny zapach. Jest bardzo delikatny i nie podrażnia oczu.
Nie wysusza skóry. Niestety dla mnie ma za małą moc zmywania makijażu i trzeba przebrnąć przez stos wacików zanim cera będzie oczyszczona.

Pojemność butelki czyni go poręcznym do podróży.

bardzo dobry+

Firmę biały jeleń wciąż pamiętam z dzieciństwa , Hipoalergiczny płyn micelarny był przypadkowym zakupem w drogerii Hebe . Płyn jest hipoalergiczny , stosowanie płynu nie zawsze skutkuję w 100% zmyciu makijażu wodoodpornego ale przy dłuższym zmywaniu oczywiście poradziłam sobie z makijażem. Płyn jest bardzo delikatny i to jest wielki plus.

Idealne na lato

W dni upalne nasza cera jest wystawiona na próbę, dlatego używam bardziej zaawansowanych delikatynych kosmetyków ,do których zaliczam również ten płyn micelarny .
Co najważniejsze nawilża,oczyszcza,usuwa nawet wodoodporny makijaz;)

Super płyn.

Na serie kosmetyków Biały Jeleń trafiłam w drogerii Hebe kiedy moja skóra była podrażniona i wysuszona po stosowaniu innych kosmetyków. Płyn micelarny stosuje razem z żelem, emulsją i kremem. Jestem bardzo zadowolina z jego działania. Nie wysusza, nie podraznia, jest wydajny, można go kupić w dobrej cenie. Nie szczypie w oczy przy demakijażu, może być używany przez alergików. Moja skóra jest gladsza i ma o wiele mniej podrażnień. Skutecznie zmywa makijaż i odświeża skórę z zanieczyszczeń.