Enilome Healthy Beauty, Dermosensilo, Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu

Płyn usuwa zanieczyszczenia, makijaż oraz martwy, zrogowaciały naskórek. Płyn micelarny przeznaczony do oczyszczania i demakijażu wrażliwej i skłonnej do podrażnień skóry twarzy, szyi i dekoltu. Skutecznie zastępuje mleczko i tonik. Dzięki formule wzbogaconej kompleksem roślinnym płyn nawilża i odświeża skórę.

Wart uwagi

Produkt zakupiłam w aptece szukając czegoś do skóry wrażliwej i to był strzał w 10. Wszystko co obiecuje producent się zgadza. Dla mnie najważniejsze jest, aby nie wywoływały alergii i to się spełniło. Płyn jest bardzo łagodny, pozostawia skórę miękką, oczyszczoną i nawilżoną. Świetnie radzi sobie również z każdym rodzajem makijażu, nie rozmazując go po całej twarzy. Super

Łagodny dla skóry

Płyn ten kupiłam jakiś czas temu w aptece DOZ. Akurat była promocja 2+1 za grosz. Za płyn zapłaciła ponad 15zł. Nie używałam go zaraz po zakupie, gdyż najpierw chciałam dokończyć poprzedni. Obecny płyn stosuję już od miesiąca, a niewiele go ubyło w opakowaniu- jest bardzo wydajny. Zauważyłam również, że stosowany z grubymi płatkami kosmetycznymi (mam na myśli te z Isany) nie zmywa makijażu tak dobrze jak z nieco cieńszymi odpowiednikami. Płyn micelarny jest bardzo delikatny dla skóry, nie powoduje podrażnień oraz przesuszania. Jestem posiadaczką suchej cery i nie czuję potrzeby natychmiastowego użycia krem po zmyciu makijażu tym płynem. Po zakupie nie spodziewałam się jakiejś rewelacji, raczej myślałam, że będzie to dosyć przeciętny produkt, jednak pozytywnie się zaskoczyłam. Płyn ten doskonale zmywa makijaż, bez pocierania oczu- wystarczy potrzymać na chwile płatek nasączony płynem na oczach. Po skończeniu posiadanego przeze mnie opakowania na pewno kupię kolejne.

Jeden z lepszych

Enilome płyn micelany do demakijażu zakupiłam w aptece. Zużyłam całą buteleczkę . Co mogę powiedzieć jest to jeden z moich ulubionych płynów micelarnych.
Standardowa buteleczka z zakrętką. Od początku do końca w tym temacie nie ma się czego doczepić.
Działanie
Producent obiecuje, że produkt poradzi sobie z demakijażem oczu....
Co mogę potwierdzić w 100% . Płyn świetnie oczyszcza twarz z każdego makijażu. Nie jest dla niego problemem usunięcie wodoodpornej mascary.
Po każdym użyciu buzia jest dokładnie doczyszczona, przyjemna w dotyku.
Bardzo dobry bezpieczny produkt. Do którego chętnie wracam.

Łagodny

Przede wszystkim zwróciłam uwagę na jego zalety, które podaje producent. Po kilku dniach testowania płynu jestem z niego zadowolona. Naprawdę jest niezwykle delikatny, ale jednocześnie świetnie zmywa makijaż. Wcale nie trzeba dużo płynu, by zmyć nim i eyelinera, i cienie czy tusz. Dosknonalne oczyszcza skórę, choć jej nie wysusza. Sprawia, że w zasadzie nie trzeba nawet kremu nawilżającego po nim nakładać, bo skóra nie jest ściągnięta. Jak dla mnie jest świetny, a przez jego ogromne opakowanie wystarczy mi na pewno na bardzo długo.

Enilome Healthy Beauty Dermosensilo Płyn micelarny

Jeden z moich ulubieńców...a dlaczego?
Ano dlatego, że świetnie radzi sobie z każdym makijażem...nawet wodoodpornym. Nie trzeba trzec tylko przyłożyć chwilkę odczekać i wszystko schodzi jak talala ;)
Przy tym jest delikatny i doskonale się obchodzi ze skórą pielęgnując ją bez efektu ściągnięcia.
Wysoko w składzie ma Glicerynę i Panthenol co oznacza że doskonale nawilży skórę i zatrzyma w niej wodę pozostawiając ją gładką i miękką.
Nie szczypie, nie podrażnia oraz nie uczula.
Poręczna butelka o dużej pojemnośvi starcza na bardzo długo.

Solidny produkt

Płyn micelarny, który skutecznie usuwa makijaż, nie podrażnia, jest wydajny i ma wygodne opakowanie. Niby bez żadnych ochów i achów, ale w przypadku produktu do demakijażu - czego chcieć więcej?

Niestety nie dla mnie

Spełnia swoje właściwości bez zarzutów, dokładnie zmywa makijaż, nawet z opornym tuszem do rzęs radzi sobie świetnie ale...no właśnie, ale mnie niestety cholernie podrażnia...mam cerę mieszaną ale naczynkową. Mam wrażenie, że po stosowaniu go naczynka są jeszcze bardziej widoczne a skóra poprostu mnie piecze...zapowiadał się świetnie ale najwyraźniej nie dla mnie :) cerom naczynkowym odradzam.

Bardzo fajny

Skusiłam się i chyba z tego produktu z serii jestem najbardziej zadowolona. Doskonale oczyszcza skórę, radzi sobie z każdym rodzajem makijażu, również wodoodpornym, a przy tym nie podrażnia. Skóra jest odświeżona, czysta i delikatna w dotyku. Polecam!

to jest to

Kupiłam go niedawno i jestem z niego bardzo zadowolona - doskonale usuwa makijaż a do tego nie wysusza skóry. Poza tym przy mojej naczynkowej skórze jest delikatny i nie powoduje dodatkowych podrażnień.

Super!

Jest genialny. Dobrze radzi sobie z makijażem, nawet z trwałym i opornym tuszem do rzęs. Super sprawa, twarz czysta, bez podrażnienia, nie ma uczucia ściągania ani dyskomfortu, a za to jest nawilżenie i takie przyjemne uczucie świeżości

Bardzo dobry produkt

Używam tego płynu micelarnego od kilku miesięcy, kilka razy w tygodniu. Ogromnym plusem dla mnie jest formuła płynu, oprócz tego, że spełnia swoje zadanie i bardzo dobrze usuwa makijaż oraz oczyszcza skórę, to dodatkowo dobrze ją nawilża, nawet jak zdarza mi się zapomnieć o nałożeniu kremu na noc, to skóra rano nie jest podrażniona, sucha i napięta. Jest delikatny, nie podrażnia oczu, jest całkiem wydajny, ma delikatny w zasadzie neutralny zapach.

Bardzo dobry produkt

Jako posiadaczka naprawdę wrażliwej i skłonnej na zaczerwienienia cery mogę spokojnie polecić ten produkt. Płyn dokładnie oczyszcza buzię z makijażu, nie podrażnia, co jest dla mnie jednym z jego największych plusów, nie ściąga skóry i nie wysusza. Po użyciu skóra jest przyjemnie odświeżona i nawilżona. Ten kosmetyk robi to, co każdy dobry płyn micelarny dla wrażliwców robić powinien.