Anida, Krem do rąk i paznokci z olejkiem arganowym

Anida, Krem do rąk i paznokci z olejkiem arganowym

Doskonale regeneruje i nawilża skórę, zwłaszcza przesuszoną i odwodnioną. Dzięki zawartości cennych składników ma właściwości odżywczo - rewitalizujące. Olej arganowy, masło shea, witamina E zapobiegają procesowi starzenia skóry,wysuszaniu, utracie elastyczności i sprężystości naskórka. Prowitamina B5, gliceryna i mocznik intensywnie nawilżają, jednocześnie łagodząc podrażnienia. Keratyna roślinna odbudowuje i wzmacnia paznokcie. Szczególnie polecany do zniszczonych dłoni i słabych paznokci, wymagających intensywnej pielęgnacji.

Super krem - piękny zapach

krem który sprawił że nawet polubiłam być naczynia :D haha normalnie jest cudowny to że wydajny to że dba o moje dłonie i pazurki to jeszcze długo pachnie i jest taki mój ideał w małej tubce więc wszędzie można mieć go pod ręką :D

Tani i dobry

Krem kupiłam w sumie przez przypadek w aptece, był przeceniony a w sumie potrzebowałam czegoś do torebki. Jak na tak niską cenę jestem naprawdę pozytywnie zdziwiona jego jakością. Krem ma przyjemny zapach, konsystencja jest średnio gęsta, przy czym dobrze się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze. Do tego naprawdę dobrze nawilża i regeneruje dłonie. Wszystkie moje wymagania co do kremów do rąk zostały spełnione. Dłonie po użyciu kremu są gładkie i miękkie w dotyku, zapach delikatnie utrzymuje się na skórze, do tego nic się nie lepi. Naprawdę dobry krem za niską cenę. Wydaje się być dość wydajny bo naprawdę niewielka ilość wystarczy aby dokładnie pokryć i nawilżyć dłonie. Myślę że sprawdzi się każdemu, szczególnie polecałabym go osobom z naprawdę przesuszonymi dłońmi, szczególnie na sezon jesień-zima bo naprawdę już po pierwszym użyciu czuć poprawę nawilżenia dłoni, Dobry i tani - Polecam :)

dobry

Krem nabyłam w aptece za bardzo korzystną cenę, a skusiłam się na niego ze względu na skład- mój ulubiony olej arganowy, masło shea. Codziennie używam kremów do rąk, zajmuje się domem, więc moja skóra ma często kontakt z detergentami, stąd bardzo szybko staje się wysuszona, podrażniona i swędzi. Krem do rąk ładnie nawilża i łagodzi skórę moich dłoni, również co ważne dla mnie nie szczypie przy podrażnionej skórze i nie daje nieprzyjemnego efektu oblepienia dłoni jakby woskiem, co niektóre kremy potrafią zafundować. Dobry, o prostym składzie i wydajny.

Bardzo dobry

Krem jest śmiesznie tani i bardzo dobry zarazem. Dobry skład, wygodne opakowanie i przede wszystkim porządne nawilżenie dłoni. Jesienią i zimą mam przesuszone dłonie i ten krem się świetnie spisuje, Największy plus to to, że szybko się wchłania, więc mogę go używać w pracy (nie tłuści dokumentów). Warto spróbować. Ja kupuję w aptece.

Nie dla mnie

Z tymi kremami niestety nie jest mi po drodze, choć robiłam parę podejść, bo tanie i ponoć z ciekawym składem. Niestety nie zauważam pozytywnego działania na moją skórę, jakby nic nie nawilżał. Konsystencja lejowata, zapach średnio przyjemny.

Fajny, ale...

Nie nawilża. Tzn. po zmyciu z rąk odczuwam tylko delikatną poprawę w nawilżeniu dłoni. Musiałabym pewnie maniakalnie się nim smarować,ale zużyć więcej opakowań by poczuć komfort przy "gołej skórze". Nie mniej jednak posmarowane nim dłonie są aksamitne, miękkie, otulone delikatną powłoczką (stąd pewnie odczucie gładkości). Zapach, jak olej arganowy ;) Tylko bardzo delikatny z kremową wonią. Cena atrakcyjnie niska, więc żal nie spróbować. Nie jest ideałem, bo szukam czegoś, co faktycznie nawilży dłonie, a nie da uczucie rękawiczek, ale mimo to jest to najlepszy krem drogeryjny.

Mój ideał.

Uwielbiam te kremy, używam dwóch wersji - powyższej oraz tej z woskiem pszczelim. Działają niesamowicie... Mają piękne zapachy. Ten pachnie bardzo delikatnie, mi to zdecydowanie odpowiada. Natomiast w drugim wyrazie czuć orzechy i miód. Według mnie same plusy, szczególnie w działaniu. Zauważyłam, że kiedy stosuję ciągle tę samą wersję (kilka opakowań pod rząd) to dłonie przyzwyczajają się do produktu, ale nie jest to dla mnie problem, bo kupuję je naprzemiennie. Są niezawodne. Myślę, że zawsze będę do nich wracać, nawet gdy czasem pokusi mnie, by spróbować czegoś innego :)

Odżywczy i regenerujący

Kremy Anida do rąk to od niedawna moi ulubieńcy. Nie pomyślałabym w życiu, patrząc na opakowanie, że to coś innego niż po prostu krem glicerynowy. A jednak - bogaty (choć może nie tak, jak wersja macadamia), odżywczy i przyjemny w używaniu.
Krem nawilża i zatrzymuje to nawilżenie na długo, co dla mnie jest podstawą, bo mam suche, wiecznie ściągnięte dłonie i mniej treściwego kremu dokładam bardzo często. Ten jest odżywczy, wspomaga regenerację i przy regularnym stosowaniu skóra staje się odporniejsza i nie wymaga częstego wcierania. Poza tym bonusy wizualne i dotykowe: skóra jest gładsza, wygląda młodziej i ładniej.
Przy tym wszystkim dobrze chroni przed powstawaniem podrażnień i pierzchnięciem na mrozie.

Na plus:
-treściwy, odżywczy krem
-nawilża na długo
-regeneruje płaszcz lipidowy i uodparnia skórę
-dobrze chroni
-może nie wchłania się bardzo szybko, ale za to nie pozostawia lepkiej warstwy
-pachnie delikatnie i przyjemnie
-tani
-wydajny

Z minusów jedynie jest to, że tak późno te kremy odkryłam ;) Uważam, że są doskonałe.

Fantastyczny krem

Ten krem ma u mnie same plusy :) pierwsze co sie rzuca w oczy (a właściwie w nos) to piękny zapach! Jest cudny. Konsystencja kremu jest idealna, nie jest na tyle rzadki żeby lał się po dłoniach, ale fajnie rozprowada się na skórze.
Po zastosowaniu dłonie natychmiast stają się miękkie i nawilżone. Nie kleją się, a krem szybko sie wchłania pozostawiając delikatną, pachnąca warstwę na skórze.
Do tego niska cena i mamy krem idealny :)

Bezkonkurencyjny!!! ♥

Krem jest idealny! Ma piękny zapach, bardzo dobrze regeneruje skórę dłoni,nawet najbardziej wysuszoną. Opakowanie jest schludne. Produkt o takim działaniu i tak niskiej cenie jest marzeniem.

Bardzo dobry

Kupilam ten krem za niecale 4zl w aptece i jestem zadowolona.Krem bardzo dobrze zregenerowal moja przesuszona i podrazniona skore na dloniach i sa gladkie.Bardzo ladnie pachnie,dobrze sie wchlania i ma niska cene.Polecam bo jest naprawde rewelacyjny.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

świetny krem do rąk!

Zimą zawsze moje dłonie były strasznie przesuszone, jednak ten krem dobrze sobie z tym poradził.

Plusy:
+ ładny, delikatny zapach
+ niska cena
+ dobrze nawilża i odżywia skórę dłoni
+ dosyć szybko się wchłania
+ wydajny

Używam tego produktu od: 1 miesiąca