Ziaja, Mydło do rąk w żelu `Tamaryndowiec z zieloną pomarańczą`

Ziaja, Mydło do rąk w żelu `Tamaryndowiec z zieloną pomarańczą`

Mydło:
- zapewnia właściwą higienę dłoni,
- nawilża skórę po każdym myciu,
- łatwo usuwa tłuszcz i neutralizuje kuchenne aromaty,
- nadaje długotrwałe uczucie orzeźwienia.

mydła
nawilżające, oczyszczające
bez alkoholu, bez parabenów, zapachowa
z pompką
w żelu

Nie dla mnie

Nie sprawdził się. Kupiłam przy okazji robienia zakupów w drogerii internetowej i skuszona ceną zakupiłam (jeszcze drugą wersję: Grapefruit z zieloną Miętą). To nie był dobry pomysł. Po umyciu dłoni skóra była strasznie wysuszona. I tak za każdym razem, gdy tylko umyłam dłonie. Zapachu też jakiegoś super nie ma, więc dla mnie bubel. Już na pewno po niego nie sięgnę.

Rewelacyjne

Bardzo przyjemne mydło do rąk w żelu. Zostało ukryte w minimalistycznym, plastikowym opakowaniu, w którym jednak nie widać stopnia zużycia produktu - to akurat minus. Wygodna pompka zapewnia komfort użycia oraz odmierzenie pożądanej ilości.

Mydło pachnie rewelacyjnie, świeżo i orzeźwiająco. Zapach utrzymuje się na dłoniach jeszcze przez jakiś czas po ich umyciu. Bardzo dobrze radzi sobie z zabrudzeniami, również tymi powstałymi na skutek wykonywania makijażu, jak ślady tuszu do rzęs czy pozostałości po podkładzie na skórze dłoni.

Pieni się idealnie. Nie przesusza skóry i nie uczula. Choć opakowanie zawiera zaledwie 270 ml mydła, jest ono bardzo wydajne i wystarcza na dość długi czas stosowania. Do tego ma przystępną cenę. Polecam! :)

Wysuszacz

Od mydła w płynie wymagam 3 podstawowych rzeczy : aby myło, nie wysuszało i nie uczuliło. O serii tych mydełek z Ziaji słyszałam wieki temu,polowałam na nie w aptekach,bezskutecznie (zawsze były wyprzedane),aż tu nagle na zakupach w hipermarkecie udało i się dostać butelkę,w całkiem przystępnej cenie ok. 5-6 zł za 270 ml. Mydło ma wyrazisty zielony kolor,ładnie się pieni, z całej serii jedynie ten zapach wydał się najprzyjemniejszy i jest trzeba mu przyznać wydajne (wręcz męczyłam się by je zużyć). Do tego ma poręczne i gustowne (cenię ziaję,za ich minimalistyczne podejście) opakowanie które z pewnością mi jeszcze będzie służyć. Całkiem sporo plusów? I tu wchodzi jeden duży minus albowiem wysusza dłonie i co najbardziej dziwne czasem mnie uczulał (swędzącą- piekące dłonie).Przyznam,że moje dłonie to ta partia ciała do której pielęgnację jest mi najtrudniej dopasować,właśnie przez reakcje alergiczne,ale jak dotąd albo byłam na coś/jakiś kosmetyk uczulona albo nie definitywnie. Tego jeszcze nie było. Cóż więcej go nie zakupię.

Kupiony w: U konsultantki

Mydło do rąk w żelu `Tamaryndowiec z zieloną pomarańczą`

Mydełko bardzo ładnie pachnie i dzięki temu że posiada pompke jest bardzo wygodne w użyciu. Z tłuszczem może i radzi sobie doskonale to co do zapachów nie jestem tego aż tak bardzo pewna. Po produktach typu cytryna, czosnek itp. trzeba umyć ręce pare razy aby pozbyć się zapachu.

Świetne!

Nie wiem od czego zacząć :)
Zapach cudowny, orzeźwiający, odświeżający, boski! Utrzymuje się na dłoniach.
Konsystencja odpowiednia.
Dobrze domywa, nie ma problemy ze zmyciem fluidu czy czegokolwiek innego, do tego nie przesusza skóry.
Jedyny mankament - jest zielone, więc chlapniecie gdzieś obok powoduje dość nieciekawą plamę, dlatego nie polecam przy małych dzieciach ;)

Zapach

Uwielbiam to mydło przede wszystkim za jego cudowny, orzeźwiający zapach. Zabija on także inne zapachy, a więc zdecydowanie przyda się na przykład w kuchni. Jest wydajny. Nie wysusza moich rąk, mimo iż mam do tego skłonności. Nie uczula mnie, chociaż na większość mydeł moja skóra reaguje negatywnie. Plusem jest również opakowanie oraz cena. Jedyne co średnio mi się podoba to kolor mydła. Ale to już jest najmniej istotne.

Super!

Idealne kuchenne mydło. Ma przepiękny zapach, dobrze "zbija zapachy", do tego jest bardzo wydajny :)
Myślę, że na stałe zagości przy kuchennym zlewie.

Wspanialy

Miaalam juz chyba wszystkie mydelka do rak z Ziaji i wszystkie sa swietne. Ten dobrze sie pieni, dobrze czysci, nie przesusza skory dloni i pieknie pachnie. Czego wymagac wiecej od mydla;)

Mydło o pięknym zapachu cytrusów

+ mydło spełnia swoje zadanie, dość dobrze się pieni, domywa skórę z zanieczyszczeń, neutralizuje nieprzyjemne zapachy np. po gotowaniu
+ nie zauważyłam, żeby wysuszało skórę dłoni
+ przepięknie pachnie cytrusami, używałam go na początku jesieni i cudownie przywoływało lato przy każdym użyciu
+ opakowanie estetycznie wygląda w łazience, pompka działa bez zarzutu
+ cena w promocji do zaakceptowania
+ dostępność
+ wydajność (mydło ma fajną konsystencję gęstego żelu, przez co nie potrzeba go dużo aby dokładnie umyć ręce)

Wspomnienie wakacji

Używałam tego mydła latem. Do dziś na samo wspomnienie jego widzę przed oczami słońce, ciepełko, plażę i słodkie nic nie robienie. Mydło okazało się świetnym zakupem. Wahałam się czy kupić, bo stało na wyprzedaży w jednym z hipermarketów za 3 zł. Z pewnością kupię je jeszcze niejeden raz.

Zalety:
- dostępność
- cena
- pojemność
- opakowanie z przyjemną szatą graficzną i niezawodną pompką
- piękny! zapach, który zostaje na dłoniach bardzo bardzo długo
- dobrze się pieni i oczyszcza skórę
- gęsta żelowa konsystencja
- nie zauważyłam negatywnego wpływu na skórę rąk

Wady:
- brak

Uwielbiam te mydło. Jest bardzo wydajne, delikatnie myje, zapach jest nieziemski, niestety nie urzymuje się długo na skórze, wygodne opakowanie i cena super. Jedno opakowanie starczyło na miesiąc przy 6 osobach korzystających, także super :)

Pomarańczowo mi!

Kupiłam to mydło jako żel pod prysznic.Sprawdza się świetnie.Mały minusik za SLS, aczkolwiek nie wysusza i nie podrażnia mojej skóry.Mydło super się pieni, usuwa zanieczyszczenia, jest wydajne i do tego ten zapach...idealny na lato!Energiczna pomarańcza bardzo naturalna, a nie jakieś chemiczne dziadostwo!Będę do niego wracać!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe