Ziaja, Mydło do rąk w żelu `Tamaryndowiec z zieloną pomarańczą`

Średnia ocena: 4.81/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Mydło:
- zapewnia właściwą higienę dłoni,
- nawilża skórę po każdym myciu,
- łatwo usuwa tłuszcz i neutralizuje kuchenne aromaty,
- nadaje długotrwałe uczucie orzeźwienia.

z pompką
w żelu
>250ml
mydła
nawilżające, oczyszczające

Dobre

Dobre mydło z dozownikiem. Ładnie pachnie, dobrze myje, producent spełnia obetnie.
Butelkę możemy ponownie napełnić. Szkoda, że nie mają w ofercie wkładów do nich.

Myje fantastycznie, ale wysusza przeokrutnie

Nie będę się tutaj szczególnie rozwodzić na temat uwielbienia lub jego braku do marki Ziaja. Po prostu przy mydłach jakoś wybitnie do analizowania składu się nie przykładam, chociaż pewnie powinnam. Mam skórę ekstremalnie suchą i atopową z przykrymi i utrudniającymi normalne funkcjonowanie zmianami. Jednak w tym przypadku skusiła mnie ciekawa opcja zapachowa, chociaż nie mam pojęcia jak może pachnieć tamaryndowiec i zielona pomarańcza.

Mydło ma żelową, a nawet galaretowatą, konsystencję. Przez to przed spienieniem potrafi całymi kawałkami wylądować w umywalce/zlewie. Mimo to jest wydajne, bo niewielka ilość wystarczy do dokładnego umycia rąk. A później, jak już się wie, że jest ono takie niesforne, to lepiej je utrzymać.

Mydło jest przezroczyste, ale ma żywy zielony kolor. Taki trochę neonowy, jak produkty o zapachu zielonego jabłuszka.
Zapach, który był dla mnie zagadką, okazał się bardzo przyjemny. Wyczuwam pomarańczę, ale nie taką oczywistą. Słodką, bez kwaśnej nuty. Zapach jest wyraźny, ale nie drażniąco mocny. Mnie się podoba.

Kosmetyk świetnie się pieni, ale łatwo spłukuje ze skóry bez pozostawiania mydlanego osadu. Ja używałam go w kuchni, bo i producent proponuje takie jego przeznaczenie. I faktycznie mydło bez problemu i powtarzania czynności domywa dłonie z kuchennych zabrudzeń, tłuszczu czy intensywnych ingrediencji. Ale niestety też tragicznie wysusza naskórek. Ja wiem, że to mydło z SLESem, ale już żadne dawno tak mi nie zmasakrowało skóry, która po jednorazowych szaleństwach w kuchni potrafi zrobić się sucha aż do białości, okropnie napięta i przy zginaniu palców wydaje się jakby była o rozmiar za mała.

Skład oczywiście jest kiepski. Oparty na SLES i reszcie popularnych spieniaczy. Jest gliceryna jako jedyny przedstawiciel substancji aktywnych. Właściwie nie ma się już nad czym rozwodzić.

Mydło zapakowane zostało w nieprzezroczystą, plastikową białą butelkę z wygodną pompką, która działa sprawnie do samego końca. Tworzywo należy do tych twardych i nieodkształcających się. Grafika ascetyczna, typowa dla marki.
Cena niziutka, dostępność rewelacyjna, ale ja już z przyczyn oczywistych do niego nie wrócę. Nie będę mu drastycznie obniżać oceny, ponieważ biorę pod uwagę fakt, że moja skóra jest naprawdę wymagająca.

Ach ta nasza Ziaja :)

Mydło do rąk w żelu `Tamaryndowiec z zieloną pomarańczą`z mojej kochanej firmy Ziaja zakupiłam wraz z innymi mydłami w drogerii internetowej. Gdy kosmetyki przywiózł listonosz, najpierw otworzyłam właśnie to mydło, poieważ byłam ciekawa jego zapachu i konsystencji. Podobnie jak inne produkty z Ziaji mydło to również zasłużyło, aby dołączyć do mojego grona wspaniałych kosmetyków :) Wszystko mi się w nim podobało. Mydło ma elegancką butelkę. Podoba mi się, że jest z pompką, czyli dużym ułatwieniem dla nas wszystkich. Mydło bardzo szybko się pieni, wystarczy nanieść trochę na dłonie. Mydło jest bardzo wydajne i pięknie pachnie. Zapach na dłoniach utrzymuje się do kilku godzin. Mydło nie podrażnia, nie uczula. Polecam wszystkim :)

Mydło o ładnym zapachu

Wiadomo. Mydło jak mydło. Może wyduszać dłonie i źle pachnieć, ale większej filozofii tu nie ma. Ładne opakowanie, niezacinająca się pompka, przyjemny zapach i brak wyszuszającego efektu - oto tamaryndowiec z zielona pomarańczą.

mydło jak mydło

Mydło ziaja ukryte jest w minimalistycznej butelce z pompką dzieki czemu bardzo wygodnie się z niego korzysta.
Zapach produktu bardzo przyjemny cytrusowy.
Konsystencja mydła jest gęsta - żelowa, świetnie sprawdza się w kuchni niwelujac zapachy żywności z dłoni. Nie wysusza rąk oraz nie uczula. Jest bardzo wydajny pieni się bardzo dobrze.
Jedynym minusem dla mnie jest fakt ,że nie widać poziomu zużycia.

Cudny

Swoją opinię zacznę od tego że uwielbiam markę Ziaja i bardzo chętnie sięgam po produkty tej firmy.
Opakowanie jest proste, estetyczne grafika bardzo miła dla oka. Bardzo duży plus za pompkę która precyzyjnie odmierza ilość produktu dodatkowo sprawia że aplikacja jest higieniczna.
Mydło akurat u mnie znalazło się w kuchni i to był strzał w dziesiątkę.
zapach jest orzeźwiający i cudownie niweluje wszystkie kuchenne zapachy z dłoni jak cebula, czosnek. Produkt jest niesamowicie wydajny używam go cały czas a widzę że produktu nie ubywa????
Mydło po użyciu pozostawia dłonie delikatne, nawilżone i cudownie pachnące bez jakichkolwiek kuchennych zapachów.

Z całego serca mogę go polecić wszystkim którzy poszukują pomocnika w kuchni.

Świeżość bez pielęgnacji dla dłoni

plusy:
+ przyjemny odświeżający zapach
+ dobrze się pieni
+ dobrze oczyszcza

minusy:
- wysusza skórę

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
+ wygodne opakowanie

Rewelacyjne!

Zacznę od wyglądu - skromna, estetyczna, biało-czarna szata graficzna opakowania jest bardzo charakterystyczna dla produktów Ziaji. Dołączona pompka ułatwia aplikację mydła.
Jeśli chodzi o zawartość opakowania - przede wszystkim urzekł mnie piękny zapach, słodka woń cytrusów, która długo utrzymuje się na skórze i rozprzestrzenia po całej łazience od razu po naciśnięciu dozownika. Konsystencja żelowa, dość rzadka, dobrze się pieni więc niewielka ilość wystarczy do aplikacji przez co mydło wystarczy na długi czas. Łatwo się spłukuje. Pozostawia uczucie czystych, odświerzonych i pachnących dłoni, nawilżenia nie odczułam - po umyciu rąk niezbędne jest dla mnie użycie kremu. Mydło również dobrze sprawdza się w kuchni - radzi sobie z tłuszczem i kuchennymi zapachami.
Już od dłuższego czasu towarzyszą mi na co dzień produkty Ziaja, z których jestem bardzo zadowolona i tak jest i tym razem. Na pewno jeszcze nie raz to mydło zagości w mojej łazience i pomoże w codziennej pielęgnacji rąk.

Orzeźwienie dla dłoni ????

Marka Ziaja i tym razem pozytywnie zaskakuje, mydło Tamaryndowiec z zieloną pomarańczą jak najbardziej na tak. Można na prawdę znaleźć perełki wśród ich asortymentu, i tutaj właśnie zalicza się to mydło! Tamaryndowiec z zieloną pomarańczą pachnie obłędnie, świeżo, cytrusowo z lekką nutką orientu. Konsystencja jest żelowa, bardzo dobrze się rozprowadza na dłoniach i pieni. Nie ma problemu ze zmyciem nieprzyjemnych zapachów z dłoni! Dodatkowo poosiada bardzo poręczną pompkę, z której bez problemu wydobędziemy odpowiednią ilość produktu. Dłonie po umyciu delikatnie pachną (chwilę) i nie są przesuszone. Cutrusowa woń znakomicie daje sobie radę z eliminowaniem intensywnego zapachu jakim jest aromat cebuli. Okazuje się, że nawet tak banalny produkt jak mydło do rąk może stać się produktem godnym polecenia!

super!

Produkty firmy Ziaja zawsze przyciągały moją uwagę minimalistycznymi i bardzo estetycznymi etykietami i opakowaniami. Z wielką ciekawością zaczęłam testować mydło. Biała butelka z czarnym dozownikiem dobrze prezentuje się w każdej łazience i kuchni. Pompka pobiera odpowiednią ilość mydła, jedną aplikacją jesteśmy w stanie umyć nawet mocno zabrudzone ręce. Konsystencja żelowa łatwo rozprowadza się na dłoniach. Mydło pięknie pachnie i dodaje uczucie świeżości. Zapach nie utrzymuje się długo na rękach, także po umyciu możemy bez przeszkód zastosować jakiś zapachowy krem do rąk. Pomimo mojego częstego mycia rąk mydło jest wydajne i nie wysusza dłoni. Produkt spełnił moje oczekiwania. Bardzo chętnie sięgnę po inne mydła z tej serii. Polecam.

Orzeźwienie dla dłoni ????

Mydło Ziaja zdecydowanie daje uczucie czystości, świeżości i orzeźwienia ! ???? idealna grafika i stylowe opakowanie przyciągają wzrok ???? zapach ma orzeźwiajacy, cytrusowy i intensywny ???? mydło jest wydajne, nie potrzeba dużej ilości produktu aby dokładnie umyć dłonie ???? ma wygodny w użyciu dozownik, dodatkowo jest precyzyjny ???? dłonie po umyciu mydłem nie wysuszają się, są miękkie i nie mamy uczucia szorstkości ???? przyjemnie neutralizuje zapachy, idealne jest do kuchni, również dzięki usuwaniu tłuszczu Dla mnie mydło Ziai jest godnym polecenia produktem- miłe orzeźwienie, higiena oraz komfort nawilżenia dla dłoni o cudownym, cytrusowym zapachu zamknięte w stylowej butelce z wygodnym dozownikiem ????

Rewelacja

Kosmetyki z Ziaja nigdy jeszcze mnie nie zawiodły i tak samo jest z tym mydłem. Ku mojemu zdziwieniu jest dość wydajne, aplikacja poprzez pompkę jest bardzo na plus. Choć minusem może także być to, że ciężko będzie zupełnie do końca wykorzystać ten produkt. Opakowanie w stylu wszystkich kosmetyków Ziaji. Styl wszystkich kosmetyków jest taki sam, co niestety jakoś nie przykuwa mojego wzroku. Super usuwa zabrudzenia na rękach nawet pozostałości po podkładzie oraz po makijażu na twarzy. Także świetnie sprawdza się jako produkt do mycia gąbek do makijażu i pędzli. Świetnie je odświeża i doskonale czyści. Nie wysusza skóry a żelowa formuła mydła jest bardzo miła w dotyku i ma delikatny, subtelny, orzeźwiający zapach :) jak dla mnie mydło na plus, kupię jeszcze nie jeden raz :)