Isana, Professional, Shampoo Farbglanz Blond (Szampon `Połysk koloru blond`)

Isana, Professional, Shampoo Farbglanz Blond (Szampon `Połysk koloru blond`)

Szampon Isana przeznaczony jest do włosów blond lub koloryzowanych na blond. Zawiera ekstrakty ze słonecznika i rumianku. Nadaje włosom blond intensywny połysk, zawiera pigmenty kolorowe, dobrane do włosów blond. Zawiera kompleks z filtrem UV oraz witaminę E. Wygładza włókna włosów i powoduje że włosy odbijają światło.
Szampon nadaje się do codziennego stosowania. Nie zawiera silikonów.

bez silikonów
jasne
Włosy
rozjaśniane

Lepszy niz John Frieda

Mam włosy naturalnie ciemny blond. Przez lata używałam szamponu/odżywki John frieda z nie do konca zadowalającym efektem. Oczekiwałam od nich rozjaśnienia. Rozjasniam dodatkowo naparem z rumianku, sokiem z cytryny. Natomiast ten szampon spełnił absolutnie wszystkie wymagania! To moj hit, polecam! Naturalnie, dalikatnie rozjaśnia włosy blond.

Ok szampon

Szampon nie jest zły. Używałam go po rozjaśnianiu moich włosów, dobrze się sprawdził. Odżywił włosy, dodał im blasku , chronił przed promieniami słonecznymi . Włosy były przyjemne w dotyku po ich umyciu .

Mehh

Szampon jak szampon, jakos za dużo o nim napisać nie mogę.
+Dobrze się pieni i myje włosy
+Włosy nie wyglądają na tłuste
+Nie są szorstkie
+Nie uczulił mnie.
+Wygodna tuba, którą można rozciąć i wykorzystać produkt do końca

+/-Całkiem ładnie pachnie, ale zapach nie pozostaje na włosach.

-Nie widzę jakiegoś rozjaśnienia koloru choć szampon ma być do blondu.
-nie potrafię stwierdzić właściwości UV
-Troche robi puch na włosach.

Nic szczególnego

Szampon raczej przeciętny. Dobrze myje i oczyszcza, ale bez szału. Nie ma jakichś właściwości szczególnych. Ja myłam nim włosy co jakiś czas. Nie plącze włosów, włosy nie wyglądają na przetłuszczone, czyli spełnia podstawowe funkcje ale nic poza tym ;)

W porządku - przećietny szampon

Te wszystkie obietnice producenta są nieco na wyrost. Jeśli chodzi o jakąś intensywniejszą ochronę koloru czy połysk to ten szampon nie robi nic. Także jak ktoś się nastawia na jakieś fajerwerki to będzie zawiedziony.
Ale szapon jest całkiem ok, taki przeciętniak. Tani, łatwo dostępny - bo Rossmann to już chyba na każdym rogu jest.
Przyjemnie pachnie, dobrze się pieni. Nie wysusza włosów ale radzi sobie ze zmywaniem produktów do stylizacji. Po jego użyciu włosy są ok, można je rozczesać, nie plączą się. Układają się normalnie, nie są jakoś specjalnie bardziej puszyste czy miękkie. Ale też nie zauważyłam by były przyklapnięte czy tłuste.
Dla mnie jest po prostu w porządku. Sięgam po niego jak nie mam pomysłu co kupić. Ten jest po prostu dobry.

Tanie nie wiadomo co

Nie no, wiadomo co, bo jest to szampon.
Był tani, a ja chciałam rozświetlić swoje ciemny blond włosy, dlatego zaryzykowałam na szampon i odżywkę.
Sam szampon dopierał włosy całkiem dobrze, ale czułam kolorystyczny niedosyt. Wtedy włączyłam odżywkę. W tym połączeniu było strasznie, włosy wyglądały cięgle na nieświeże, tłuste i oklapłe. Niby włosy były mocno rozjaśnione, ale po dłuższym czasie stwierdziłam, że to efekt dodatkowych ziołowych płukanek.

chetnie kupie ponownie

Szampon do wlosow blond nadajacy polysk z filtrem UV nie zawierajacy silikonow.
Szampon swietnie nadajacy sie dla osob unikajacych silikonow(choc ja do nich nie naleze) majacych kolor blond lub farbowane na blond.

Dobrze myl a przy tym swietnie pielegnowal wlosy blond choc zawarty rumianek moze nieco przesuszac przy codziennym uzywaniu.
Zauwazylam ze wlosy zaczely pieknie lsnic w sloncu.

Może być

Ja na tak tani szampon jest jest naprawdę dobry.
Domywa włosy, ładnie pachnie, czy je rozświetla... Pewnie trochę tak.
Nie wysusza blond włosów a to już baaardzo wiele.

dobry

Kupiłam z ciekawości na promocji, szampon przede wszystkim nie wpływał negatywnie na przetłuszczanie się włosów oraz nie powodował swędzenia skóry głowy u mnie. Włosy dobrze się rozczesywały. Z kolorem nic takiego nie zrobił ani pozytywnie ani negatywnie. Jest to po prostu standardowy szampon dla mniej wymagających osób.

może być ale bez szału

Jest to szampon nadający połysk włosom w kolorze blond- naturalnym i farbowanym. Zawiera ekstrakt ze słonecznika i rumianku. Szampon sam w sobie jest ok. Nie wysusza włosów, dobrze się pieni i całkiem dobrze oczyszcza. Nie zauważyłam żadnych problemów z rozczesywaniem włosów. Pojemna tuba zawiera w sobie formułę z kolorowymi pigmentami dostosowanym specjalnie do włosów blond. Pigmenty powodują że włosy optymalnie odbijają światło. Kolor jest zawsze świeży a włosy błyszczące. Jestem z niego całkiem zadowolona chociaż ostatnio bardzo lubię ochładzać odcień moich włosów różowym szampanem z Joanny. Podsumowując- jest to fajny produkt ale nie jest niezbędny w mojej szafie więc raczej nie zdecyduje się kupić go ponownie.

Nie zły

Szampon mimo swojego prostego i nie zbyt urokliwego opakowania okazał się naprawdę fajny. Mam włosy cienkie z tendencja do przetłuszczania. Kupiłam go ze względu na to iż było napisane do włosów blond nie zauważyłam aby wpływał na kolor włosów ale włosy ładnie się układały były miękkie bez efektu obciążenia. Naprawdę dobry szampon.

Bubel

Szampon na początku sprawdzał się okej, nie miałam z nim żadnych problemów, po kilku myciach moje włosy stały się przetłuszczające się, normalnie myje je co drugi dzień, a przy stosowaniu tego szamponu musiałabym myć je dwa razy dziennie. Włosy już po wysuszeniu były przyklapnięte i nie przez złe spłukiwanie czy zbyt ciepłą wodę. Używałam później co jakiś czas na pierwsze mycie i jakoś zużyłam, ale nigdy nie wrócę.