Revolution Beauty (Makeup Revolution), Focus & Fix Eyebrow Kit (Paleta do makijażu brwi)

Zobacz oferty

LadyMakeup
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.94/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 5,8 g

Makeup Revolution Focus & Fix Eyebrow Kit zawiera 3 komplementarne, matowe cienie, w neutralnej tonacji oraz wosk utrwalający. Dzięki paletce w kilka minut podkreślisz, wypełnisz lub skorygujesz brwi. Utrwalone woskiem, przez cały dzień będą nienagannie wyglądać. Do paletki dołączono małą pensetę, aplikator oraz wygodne lusterko.
Dostępna w 2 odcieniach:
Light Medium
Dark Medium

Ulubiona

Moja ulubiona paletka do brwi. Mogę wyczarować brwi "dzienne" i "wieczorowe", o ile można to tak określić. Mam dość jasne brwi ale ta paleta nadaje się idealnie, mogę zrobić naturalne brwi jak i mocne, na wieczór. Są wydajne i do tego się nie sypią. Jak dla mnie 5/5

Chyba nie zaprzyjaźnimy się

Jestem średnio zadowolona z tego produktu.
Bardzo łatwo się ściera, gdyby nie wosk zupełnie bym nie była zadowolona.
Pęseta jest ostra i nie za dobrze wyrywa się nią przez to włoski, natomiast skośnie ścięty pędzelek daje dużo precyzji.
Jest to jednak produkt wydajny i posłuży on nam przez jakiś czas.

Ciekawy produkt

Bardzo fajny produkt u mnie sprawdził się idealnie :) mogłam tym zestawem zrobić idealne brwi w zestawie są różne kolory cieni dlatego idealnie można dobrać kolor oraz wosk aby utrwalić brwi i nadać im kształt:) dodatkowo znajdziemy w zestawie pomocne artykuły które pomogą nam nadać idealny kształt brwi :)

Mój ulubieniec!

Przez lata byłam wierna paletce do brwi Catrice. Dostępność w "moim" Hebe i Naturze zawsze była mizerna. Któregoś razu pani z Hebe doradziła mi właśnie tą paletkę, mówiąc, że sprzedają jej dużo. Wybrałam odcień Medium Dark - moje naturalne brwi nie są zbyt ciemne, ale farbuję się na ciemny brąz, mam brązowe oczy, więc uznałam, że nie będzie dla mnie zbyt mocny i krzykliwy. W domu miło się rozczarowałam - 3 odcienie cieni, jeden wosk plus pędzelek, pęsetka. Całość ładnie zapakowana, w wygodną paletkę z lusterkiem. Wygląda porządnie, elegancko, można bez obciachu wyciągnąć ją z torebki do poprawienia make upu ;)

What does the fox say

Jako właścicielka dość wymagających brwi jestem średnio zadowolona.
Mam ciemniejszą wersję paletki - trzy odcienie brązu i wosk. O ile ten wosk jak dla mnie jest super (pomaga ujarzmić moje sztywne krzaczory, a to nie lada sztuka, serio) to dwa na trzy odcienie są po prostu rude i moim zdaniem zbyt ciepłe dla większości dziewczyn. Nie rzuca się to w oczy, gdy posiadasz naturalnie ciemne brwi, jednak gdy nałożysz ten produkt na jasne włoski, będziesz mieć dwa rudzielce.
Do opakowania dołączone są pęseta i pędzelek. Fajna alternatywa, gdy lubimy mieć kosmetyki przy sobie i mamy to wszystko w jednym, zgrabnym opakowaniu gdzieś tam w torebce. Dla mnie pęsetka jest za ostra i w pośpiechu można zrobić sobie nią duże kuku, jednak nie wymagam wiele, ponieważ cena jest stosunkowo niska do zawartości i jakości tej palety do brwi.

Regulacja + paletka = "permanentny"

W mojej kosmetyczce musi być miejsce na produkt do stylizacji brwi - moje własne są z natury dość jasne, niepomalowane bledną i twarz staje się mniej wyrazista. Lubię zarówno kredki, jak i cienie, forma nie ma dla mnie znaczenia - oby odcień był wystarczająco ciemny ;)
Używając tego produktu nasłuchałam się wielu komplementów - kilkakrotnie słyszałam pytania, czy przypadkiem nie zafundowałam sobie makijażu permanentnego brwi, więc chyba efekt mówi sam za siebie ;)
Paletka zawiera 3 kolory cieni + wosk. Wosku nie lubię, nie używam. Jeśli chodzi o cienie to do brwi używam najciemniejszego, który mi najbardziej odpowiada. Pozostałe 2 czasem służą mi do rozcierania cieni.
Kosmetyk jest bardzo komfortowy w użyciu - cienie nie osypują się, nie pylą, nie kruszą. Zapewniają piękny, wyrazisty efekt. W dodatku bardzo długotrwały, który blednie dopiero po koniec dnia. Moje brwi mają piękny kolor, kształt i zbieram za nie sporo miłych słów!
Opakowanie ładne, porządne jakościowo, z pędzelkiem, który jest solidnie wykonany + pęsetka, która przydała mi się kilka razy awaryjnie. Cena bajecznie niska za tak dobry produkt, w dodatku hiperwydajny - wyrzucam puste opakowanie po 2 latach codziennego używania!
Dziewczyny, musicie to wypróbować!

Wracając do niej po latach, nie polubiliśmy się - słaba pigmentacja i niezadowalająca trwałość

Ta paletka była moim pierwszym kosmetykiem do makijażu brwi, kupiłam ją dobre kilka lat temu, więc nie do końca pamiętam czy byłam z niej zadowolona i czy dobrze się u mnie sprawowała. Dlatego gdy tylko zobaczyłam, że siostra jakiś czas temu ją kupiła to postanowiłam sobie odświeżyć pamięć i ją pożyczyć (jak to na rodzeństwo przystało :D) i teraz bez problemu mogę co nieco o niej napisać.

Zaczynając od opakowania - czarne, plastikowe, solidnie wykonane (już kilka razy upadło mi na podłogę i nic nie pękło), bardzo poręczne i zgrabne, w sam raz do trzymania w kosmetyczce bądź w kieszonce torebki. W pudełeczku oprócz trzech cieni i wosku producent zadbał o dość spore lusterko (które jest bardzo przydatne przy tego typu produktach), aplikator - skośny pędzelek (bardzo mały, więc na dłuższą metę się nie nadaje) i mini pęsetę, która może i nie jest dobrej jakości i ciężko się nią pracuje, jednak plus za miły dodatek, ponieważ całość świetnie sprawdza się w podróży.

Paletka dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych, jednak ja posiadam ciemniejszy odcień - Medium Dark. Mam jasną karnację i włosy w kolorze bardzo ciemnego blondu, dlatego głównie używam najjaśniejszego koloru, jednak dziewczyny mające brązowe bądź po prostu ciemniejsze włosy również będą zadowolone, więc plus za zróżnicowanie kolorów. Są to matowe cienie, utrzymane w neutralnej tonacji, jednak według mnie najciemniejszy kolor jest zbyt ciepły i potrafi wpadać w nienaturalny odcień brązu, przez co nie wygląda zbyt ładnie na brwiach (ale na szczęście ja w ogóle go nie używałam, jednak widziałam efekt u mojej siostry). Z dwóch pozostałych jestem jak najbardziej zadowolona, ponieważ używam ich do robienia delikatnego efektu ombre, dają bardzo naturalny i pożądany przeze mnie efekt.

Przechodząc do 'konkretów' paletki, zacznę od pigmentacji cieni, która powiem szczerze, że jest bardzo średnia. Owszem, daje bardzo naturalny efekt, co dla niektórych może być plusem, jednak gdy chcemy uzyskać odrobinę mocniejszy i bardziej wyrazisty efekt musimy się dość mocno napracować, co po kilku razach staje się uciążliwe. Co do trwałości, powiem tak - używam paletki z podobnej kategorii cenowej i niestety widzę, że cienie z Revolution same z siebie się dość szybko ścierają i rozmazują (szczególnie widać to po przyjściu z pracy), a już nie mówię o tym jakbym przypadkowo niechcący dotknęła czy przetarła brwi ręką. Więc trwałość cieni również nie jest mocną stroną tego produktu. W paletce mamy dodatek w formie utrwalającego wosku, jednak jak dla mnie nie spełnia on swojego podstawowego zadania - nie utrwala, a wręcz mam wrażenie, że cienie o wiele lepiej trzymają się bez niego, niż z nim. Jedyne za co mogę go pochwalić to to, że nie zasycha, ujarzmia włoski, wygładza je oraz podkreśla kształt łuku, jednak oczekiwałam głównie utrwalenia, czego niestety nie zauważyłam i z tego względu jestem zawiedziona. Sam pędzelek jest dobrze wyprofilowany, ułatwia odpowiednie nałożenie produktu na brwi, jednak tak jak wspomniałam o tym wcześniej, na dłuższą metę (ze względu na swoje niewielkie gabaryty) jest dość męczący w użyciu i niestety po kilku razach musiałam go zamienić na inny. Cienie nie podrażniają skóry, nie uczulają, nie zauważyłam, żeby produkty przyczyniały się do wypadania włosków z brwi, bardzo łatwo schodzą podczas demakijażu, a więc nie trzeba specjalnie mocno przecierać czy używać 'mocniejszych' kosmetyków. Wydajność jak najbardziej na plus, ponieważ paletki razem z siostrą używamy od kilku miesięcy i zauważyłam jedynie niewielki ubytek cieni, więc myślę, że jeszcze przez najbliższy rok będzie nam służyć :) Biorąc pod uwagę całokształt paletki, ja jestem dość mocno rozczarowana, kiedyś - jako pierwszy kosmetyk do makijażu brwi może i wydawała mi się fajna (w sumie to nie pamiętam, ale na pewno zużyłam ją do końca), jednak teraz mając za sobą wiele zużytych opakowań tego typu kosmetyków, jestem przekonana, że nie kupię jej ponownie.

Mój ulubieniec

Lubie cienie do brwi w większym stopniu po nie sięgam niż po pomadę czy kredkę . Paletę zakupiłam gdzieś na internecie z racji promocji stwierdziłam a spróbujemy . I tak została ze mną . Cienie są genialnie na pigmentowane , więc nie osypują się przy użytku . Pięknie można podkreślić nimi brwi . Paleta jest w zestawie z woskiem oraz trzema cieniami dla każdego coś się w niej znajdzie oraz posiada małą pęsete i mini pędzelek . Zestaw genialny nie zajmuje dużo miejsca opakowanie solidnie zrobione . Mi już spadło 10 razy na kafelki w łazience i nic się nie uszkodziło cienie także. Polecam

Dobra dla osób lubiących delikatny efekt.

Posiadam dwa kolory Light Medium oraz Medium Darka. W pierwszej paletce niestety rozumiem koncepcji dodania jasnych cieni, nie wiem jakie mają mieć zastosowanie jeśli chodzi o brwi. Są to cienie ze średnią pigmentacją, dobra dla osób nie mających wprawy oraz lubiących naturalny efekt. Wosk jest słabej jakości, ale można na nim pracować, nie zasycha. Lustro bardzo pomocne, rozumiem wielkość akcesoriów oddanych do zestawu, nie są wygodne, ale w przypadku podróży zajmują mało miejsca.

Bardzo lubię

Ja naprawdę lubię ten produkt, ale dla mnie wystarczające by było pozostawienie w nim dwóch cieni, ponieważ jeden z nich jest bardzo rudy, a ten "Wosk" straszna sprawa, ciągle brudny od osypu, bardzo niehigienicznie to wyglądało.
Aplikatorek jest ok, ale za mały na dłuższe użytkowanie. Bardzo się cieszę, że w paletce jest spore lusterko, to bardzo przydatne. Ale jak mówię, czasem co za dużo to nie zdrowo, byłoby lepiej, gdyby było mniej.

Focus & Fix

Ostatnio miałam okazję wypróbować, genialną poczwórną paletkę do makijażu brwi z MakeUp Revolution "Focus & Fix". W środku mozna znaleźć trzy cienie, wosk, pinsetę oraz mały skośny pędzelek.Wszystko to zamkniętę w małej czarnej paltce z lustereczkiem. Cienie są bardzo dobrze napigmentowane.Wosk wszystko pięknie zlepia bez tworzenia sie skały.Brak zapchau.Nie uczula. Format idealny do torebki.

Za dużo, lecz niegłupio

Paletka mogłaby się obyć bez cieni na górze. Zamiast 4 cierni, z czego dla dwóch w ogóle nie jestem w stanie znaleźć zastosowania, mogłaby być większa ilość ciemnego cienia i wosku. Paleta sama w sobie jest bardzo poręczna i wygodna, załączony pędzelek jest bardzo przyzwoity, czego niestety nie można zarzucić pęsecie, wylądowała od razu w koszu. Generalnie z samego efektu jaki można uzyskać przy użyciu tego produktu jestem bardzo zadowolona, jedynie można by dopracować trwałość i tak jak mówię : nie pchać na siłę kolorów niepotrzebnych :)