Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Oliwkowy płyn dwufazowy do demakijażu ust i oczu

Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Oliwkowy płyn dwufazowy do demakijażu ust i oczu

Preparat pełni funkcję oczyszczającą, ale jednocześnie pielęgnuje i wzmacnia rzęsy. Usuwa wodoodporny, intensywny, nawet teatralny makijaż. Nadaje się dla osób noszących szkła kontaktowe. Bezzapachowy, nie zawiera barwników.
Faza wodna skutecznie nawilża i odświeża delikatną skórę wokół oczu.
Faza olejowa zmiękcza naskórek i zapobiega napinaniu skóry w trakcie aplikacji. Zawiera odżywki wzmacniające rzęsy - witaminę E, olej oliwkowy i rycynowy.

Skład: Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Hexyl Laurate, Tocopheryl Acetate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Olea Europaea Leaf Extract, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol

Super

Potrzebowałam czegoś do zmywania wyłącznie oczu, w małym lekkim opakowaniu które można transportować bez obaw że sie rozleje. Lubie produkty Zielona Oliwka wiec zdecydowałam sie na zakup tego produktu.
Oczy mam mega, mega, mega wrażliwe. Produkt dobrze sie sprawdził. Wystarczy przylożyć płatek nasączony płynem i wszystko sie rozpuszcza ( wodoodporny tusz trzymam nieco dłużej). Nie szczypie, nie podrażnia. Jedynie zostawia tłustą powłoczke, która zmywam wodą.
Robi co ma robić, nie szczypie, lekkie wygodne opakowanie. Używam dużą ilość na płatek aby zmyć wszystko wokół oka, lecz produkt jest nadal wydajny. Na wyjazd super.
Nie analizuje składu, bo nie mam w tym zakresie kompetencji.

Delikatny dla wrażliwych oczu

Na początku zaznaczę, że w mojej szafce zawsze musi być obecny płyn do demakijażu oczu i ust. Stosowałam już wielokrotnie różnych płynów dwufazowych do demakijażu i ten zdecydowanie bym zaliczyła do tych skutecznych produktów.
Produkt zamknięty jest w niewielkiej, plastikowej butelce o pojemności 120ml(lubię małe gramatury). W zapachu wyczuwam minimalną woń oliwki, ale nie przeszkadza mi to.
Dla mnie najważniejszy jest "stopień" oleistości. Według mnie jest ona odczuwalna, ale w porównaniu do niebieskiego, dwufazowego płynu ten jest zdecydowanie lepszy.
Mam wrażliwe oczy, a bardzo dokładnie maluje rzęsy i oczekuje od płynu do demakijażu oczu, aby produkt był delikatny, nie podrażniał moich oczu, skutecznie usuwał tusz do rzęs.

Używa produktu od: próbka

kit

Totalnie mi się nie sprawdził owy płyn do demakijażu.
Mimo wstrząśnięcia, na twarzy pozostawała mi oleista warstwa, co było bardzoo uciążliwe.
Nie kupiła bym drugi raz, spodziewałam się kolejnego hitu firmy ZIAJA, ale niestety się rozczarowałam.

Zupełnie się nie sprawdza!!!

Kupiłam ten płyn z całym zastawem. Chciałam na wyjazd jakiś tani płyn do demakijażu a o ziaji miałam dobre zdanie.

Ten płyn to porażka po pierwsze w ogóle nie poradził sobie z moim makijażem jeszcze podkład cienie to jakoś zeszło ale tusz do rzęs!?! Nie był to tusz wodoodporny przeważnie moje preparaty radziły sobie bez problemu ten zupełnie nie.

Nałożyłam nawet większą ilość preparatu na wacik i trzymałam dłuższą chwilę nic tusz prawie nie drgnął pocieranie tylko rozmazało go wolol moich oczów. Kolejne waciki i kolejna próba i dalej prawie nic. Oczy już miałam podrażnione oczy zemglone. Poddałam się jakoś usunęłam ten makijaż ale czarna obwódką wokół oczy została skóra czerwona. No ja nie polecam może komuś się sprawdzi

produkt wart uwagi :)

Świetny płyn do demakijażu, który dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia skóry i nie wysusza jej. Zapach jest bardzo delikatny co jest na plus. Płyn ma delikatną formułę, przyjemnie otula skórę podczas stosowania i zapewnia poczucie komfortu.

Słaby

Używam do demakijażu tuszu wodoodpornego i tu sprawdza się bardzo słabo. Nie zmywa do końca, mimo że trzymam go na oku i czekam aż rozpuści tusz. Czynność trwa długo, a i tak na drugi dzień widzę cienie pod oczami. Nie kupię ponownie.

Lepszy niż niebieski ale wciąż słaby

Płyn zmywa lepiej makijaż niż opcja niebieska. Jednak nie mogę się zgodzić z tym, że radzi sobie z wodoodpornymi formułami. Oczyszcza skórę tylko z tych kosmetyków, których trwałość jest dosyć przeciętna. Długotrwałe formuły są nie do zdarcia.
Produkt według mnie jest odpowiedni dla nastolatek noszących delikatny znikomy makijaż wykonany kosmetykami, które nie charakteryzują się wysoką trwałością.

Tłuszcz

Okropne uczucie tłustości na skórze. Jest okropny. Nie zmywa idealnie makijażu, nie pozostaje komfortowy na skórze do czasu zmycia. Nie jest tez jakiś bardziej nawilżający czy pielęgnujący. Tusz wodoodporny ciężko schodził. Ogólnie jestem na nie.

Polubiliśmy się

Dla mnie, ten produkt jest naprawdę dobry. Ma przyjemną formułę, ładnie zmywa makijaż, nie tylko w okolicach oczu i na dodatek ich nie podrażnia, za co wielki plus. Opakowanie klasyczne, poręczne. Nie jest bardzo wydajny, ale przy koszcie około 7zł na niego to nie sprawia najmniejszego problemu, bo w każdej wolnej chwili można go zakupić bez wydawania majątku.

Całkiem ok

Bardzo lubię produkty Ziaji i w końcu postanowiłam kupić i przetestować inną dwufazówkę niż zwykle.
Opakowanie niewielkie, bardzo poręczne, świetne do zabrania w podróż.
Płyn jest przezroczysty.
Nie podrażnia moich oczu, po demakijażu oczy mnie nie szczypią więc wielki plus.
Jednak nie jest tak dobry jak pozostałe, potrzebowałam większą ilość płynu do zmazania trwałego makijażu, przez co jest mniej wydajny.

Dobry kosmetyk

Ten płyn trafił do mnie całkiem przypadkiem. Nie mam so niego żadnych zastrzezen. Dopóki go nie miałam uzywalam tylko płynu micelarnego, który pozostawiał zawsze ślady po demakijazu. A tutaj naprawdę ziaja sobie poradziła perfekcyjnie z demakijazem oczu. Czuje także po demakijazu spore nawilżanie oczu i ust co daje taka swiezosc .

Całkiem fajny

Kosmetyk ten otrzymałam w prezencie. Był to dobry wybór, ponieważ jestem fanką kosmetyków z Ziaji. Produkt jest bardzo przyjemny w użytkowaniu. Dobrze zmywa makijaż, nawet wodoodporny. Pozostawia skórę w okolicach oczu odżywioną i nawilżoną. Jest ona jednak lekko tłusta po jego użyciu. Mnie to nie przeszkadza, ale produkt nie nadaje się do zmycia makijażu i szybkiego ponownego nakładania lub też do poprawek, bo na tłustej warstwie makijaż nie chce się trzymać. Wydajność jest na dobrym poziomie, takie opakowanie wystarcza mi na miesiąc.