Paula`s Choice, Resist, Barrier Repair Moisturizer (Nawilżający krem odmładzający)

Resist Barrier Repair Moisturizer zawiera kompleks składników, o działaniu modelującym kontury twarzy oraz sprawiającym, że skóra wygląda młodziej i zdrowiej. Składniki kosmetyku wspomagają produkcję kolagenu, wiążą wilgoć, dostarczają składniki niezbędne do odbudowy warstwy ochronnej oraz redukują podrażnienia skóry.
- Nawilża skórę, sprawiając, że staje się gładka.
- Zmniejsza widoczność zmarszczek i zapobiega powstawaniu nowych. -
Redukuje zmiany spowodowane szkodliwym wpływem środowiska i działaniem wolnych rodników.
- Idealny dla skóry wrażliwej lub z trądzikiem różowatym.
- Odpowiedni dla skóry wokół oczu.
- Bez substancji zapachowych i barwników.

bezzapachowa
krem
50 – 100ml
uniwersalne
z pompką

To na pewno krem?

Do zakupu kosmetyków Pauli przekonuje mnie ich skład i sama Paula. Co prawda co do niektórych jej "wniosków" podchodzę z dystansem ale mimo wszystko mają one dla mnie jakiś sens i brzmią logicznie. Ten krem teoretycznie stworzony dla mnie typowego mieszańca z mocno przetłuszczającą się strefą T a zarazem ze skłonnością do przesuszeń i notorycznego zapychania.Nawilżający krem o lekkiej konsystencji? No coś dla mnie :D . "Repair", "moisturizer"? nic z tych rzeczy! krem ma bardzo lekką konsystencję, wchłania się niemal od razy, gdy się przedobrzy roluje się niemiłosiernie, dla mnie to raczej lekka emulsja, esencja zeby nie powiedzieć kremowe serum. W ogóle nie nawilża, podrażnia, po zużyciu całego opakowania zadnych efektów działania oprócz zaczerwienień w okolicach ust i brody, moja skóra wyglądała dużo gorzej w trakcie jego użytkowania jak i po. Nie wyobrażam sobie jak mogłyby go stosować osoby ze skórą suchą, mimo że na stronie dystrybutora mozemy przeczytać że nadaje się do każdego typu skóry, przy mojej mieszanej kompletnie się nie sprawdził, zupełnie odwrotnie spisuje się u mnie inny krem Pauli którego używam obecnie - resist intensive repair który jest świetny, mimo że stworzony dla cer suchych i bardzo suchych. Na plus śliczne opakowanie i brak zapachu, ale jak dla mnie to najmniej istotne. Polecam najpierw zaopatrzyć się w próbki.

podoba mi się

Jeden z nielicznych kremów, który właściwie zupełnie mi pasuje. Zuzyłam 2 miniatury po 15 ml i zapewne kupie opakowanie pełnowymiarowe - jak zmniejsza się moje zapasy ;)
Mały minus za słabą dostepnośc - tylko w sklepie wysyłkowym tej firmy.
Cena - do przełknięcia, może trafi się jakas promocja. Wydajnośc spora.
Opakowanie - klasyczne, wygodne i higieniczne. Po całych latach kupowania ślicznych słoiczków z kuszącą zawartością - nagle stałam się wyznawczynią opakowan typu tuba lub z pompka. W sumie logiczne - ile zostaje w słoiczku substancji aktywnych po tygodniach lub miesiącach jego otwierania...? Nawet zakładając, ze ktoś rygorystycznie przestrzega używania sterylnej (!) szpatułki - do środka dostaje się powietrze, bakterie i zanieczyszczenia, a substancje aktywne, za które płacimy gone with the wind :D
Dlatego teraz zużywam stare zapasy, staram się :cry: nie kupować nowych, a słoiczkom mówię nie :)
Kolejna rzecz - zapach. Tak, lubie ładnie pachnące kosmetyki, które uprzyjemniają mi codzienna pielęgnację. Tak, jestem w stanie zrozumieć, ze barwniki i perfumy to zbędny dodatek, którego moja cera po prostu nie potrzebuje. Dlatego zaakceptowałam bezwonność tego kremu ( jak i innych kosmetyków Pauli).
Poza opakowaniem i wiara, ze w środku sa faktycznie dokładnie te cuda, które pomogą mojej skórze - jest to po prostu miły i przyjemny w użyciu krem. Nie jest ciężki, ale i nie lejący, konsystencja idealna. Nawilża i odżywia skórę, zostawia lekki film, ale nie ma natłuszczenia, nabłyszczenia i klejenia :) Po prostu nakładam serum ( granatowe z antyoksydantami Pauli), odczekuję chwile - i nakładam krem. Owszem, jeśli wychodzę - musze nałozyc tez filtry, ale nie czuję, bym miała o warstwę za dużo.
Tak samo sprawdzał się wieczorem, nakładany po płynie z kwasami Pauli.
Podsumowując - naprawdę dobry krem. O ile serum Pauli wymaga zastanowienia, przynajmniej ta wersja - o tyle krem jest idealnym nawilżaczem.

Używam tego produktu od: niedawno skonczyłam
Ilość zużytych opakowań: 30 ml