Babaria Natural Cosmetics, Aloe Vera, Crema de Manos y Unas (Odżywczy krem do rąk i paznokci)

Regenerujący krem do rąk i paznokci przeznaczony dla spracowanych, zmęczonych dłoni. Wygładzająca synergia aloesu i gliceryny znana z właściwości leczniczych oraz zatrzymujących wodę. Aksamitny krem, który szybko się wchłania i z łatwością chroni suchą, odwodnioną skórę. Jedno małe zastosowanie tego cudownego, gładkiego kremu, zmiękczy i ukoi nawet najbardziej szorstkie dłonie. Aloes i gliceryna pomaga nawilżyć i naprawić uszkodzoną skórę. Ten krem ma niesamowite właściwości zatrzymywania wody.
Wchłania się łatwo, nie pozostawiając uczucia lepkości. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.
Delikatnie perfumowany.

Skóra
sucha, odwodniona
krem
kremy do rąk
zapachowa
100 – 250ml

Nawilżacz

Krem i kilka innych kosmetyków przywiozła dla mnie koleżanka prosto z Hiszpanii, po raz pierwszy mam kosmetyki tej firmy. Poczytałam trochę i : kosmetyki z naturalnymi składnikami. W składzie znajdziemy chemię, m.in. parabeny. Ale krem otrzymałam w prezencie. Krem ma gładką, niezbyt gęstą konsystencję. Bardzo łatwo się rozprowadza i nie potrzeba go dużo, aby pokryć nim całe ręce. Jest nieco tłustawy, ale szybko się wchłania i to uczucie znika. Zapach jest delikatny, przyjemny. Skóra rąk pozostaje gładka i miękka. Ładnie pielęgnuje skórki wokół paznokci. Używam tego kremu zamiennie z innymi, czasem jako maskę na dłonie. Polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca