Cien, Food for Skin, Krem do rąk `Nawilżanie z zieloną herbatą`

Cien, Food for Skin, Krem do rąk `Nawilżanie z zieloną herbatą`

Krem nawilżający do rąk - Intensywnie i długotrwale nawilża skórę. Łagodzi podrażnienia. Pozostawia dłonie jedwabiście gładkie. Lekka formuła, błyskawicznie się wchłania. Produkt przyjazny dla wegan i wegetarian.

Świetny krem

Krem kupiłam w Lidl przy okazji zakupów spożywczych. Podeszłam bardzo sceptycznie do zakupu tego kremu...o wrzucę do torebki nich będzie...i co? Jestem bardzo mile zaskoczona tym kremem. Bardzo treściwy,piękny zapach,dobrze nawilża moje przesuszone dłonie.

Moje odkrycie

Producen obiecuje lekką formułę produktu, błyskawiczne wchłanianie oraz przyjemny herbaciany zapach. Krem jest przeznaczony do każdego rodzaju skóry a szczególnie suchej i normalnej.
Do tego 95% składników w tym kremie są pochodzenia naturalnego.

Zadaniem tego kremu jest:
Intensywnie i długotrwałe nawilżenie skóry
Łagodzenie podrażnień
Pozostawienie dłoni jedwabiście gładkich

Tubka zawiera 50ml kremu za cenę około 2,99 zł (idealnie do torebki), wyposażona jest również w wygodny korek, a jak każdej z nas wiadomo to jest wielki plus . Nikt nie lubi śliskich i nie poręcznych zatyczek w kremie do rąk.

Po nałożeniu kremu od razu mozemy poczuć ulgę. Krem szybko się wchłania i pozostawia aksamitną powłoczkę na dłoniach, aż chce się je dotykać. Moje dłonie są po nim idealnie nawilżone i to wszystko bez tłustego nie przyjemnego filmu.
Ja zdecydowanie jestem na tak i z pewnością zakupie pozostałe jego wersję .

Wyjątkowo dobry!

Krem do rąk w moim przypadku to niezbędnik. Moje dłonie od kilku lat są suche i mają tendencję do pękania. Krem 'Nawilżanie z zieloną herbata' jako jeden z dwóch kremów z tej serii dostałam w prezencie, więc nie miałam możliwości zapoznania się z recenzjami wcześniej. Na samym początkiem zachwyciłam się wielkością - wcześniej, z racji dużych potrzeb, kupowałam większe opakowania kremu. Ta wielkość jednak zdecydowanie mi przypadła do gustu - zawsze wszędzie się zmieści - do kurtki, torebki, czy nawet do ręki! Po otwarciu - w przeciwieństwie do kremu 'Odżywianie z papają' - zachwycił mnie zapach. Piękny, lekki, idealny dla kremu! Z przyjemnością zaczęłam go stosować. Nic w mojej początkowej opinii się nie zmieniło - krem rewelacja! ???? Delikatny, lekki, łatwo się wchłania, efekt utrzymuje się w moim przypadku nawet przez kilka godzin, co często jest niemożliwe :) Krem jest niesamowicie wydajny - używam go kilka miesięcy i dalej jest ze mną.

Ładny zapach

Jeden z moich ulubionych kremów dostępnych w Lidlu (bardzo dobra cena ok. 4 zł). Uwielbiam stan moich dłoni po jego użyciu - są bardzo dobrze nawilżone i wygładzone. Zapach zielonej herbaty bardzo dobrze wyczuwalny i długo utrzymujacy sie na dłoniach.

Krótkotrwałe nawilżenie

Myśle, że największą zaletą tego kremu jest niska cena. Fajnie nawilża i wygładza skórę, lecz na krótki czas. Szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy i ładnie pachnie. Z tubki łatwo wyciska się zawartość. Nie skradł mojego serca, ale mimo to i tak jest to dość przyzwoity krem :p

najlepszy krem do rąk z lidla

najlepsza rzecz jaką mozna dostać w lidlu i to szczerze piszę, bo wracam do tego kremu od roku non stop zwłaszcza jak mam jakieś większe problemy z dłoniami jak teraz w czasie chłodniejszej pory i wysuszenia. zawsze te opakowanie w torebce musi być :) ogólnie te opakowanie jest super bo nie jest plastikowe i bardzo dobrze wychodzi z niego cala zawartosc. dla mnie najbardziej istotne jest to ze sklad jest calkiem ok, jest w wiekszosci naturalny i do tego pieknie pachnie naturalną zieloną herbatą do której mam słabość. wszelkie ziołowe rzeczy kocham niesamowicie. cena jest niesamowicie niska a widzę że też cieszy się on ogromnym zainteresowaniem.

Wchłania się ekspresowo, nie zostawia po sobie lepkiej warstwy.

Food for Skin kremu do rąk to 95% zawartością składników pochodzenia naturalnego, które zostały umieszczone w maleńkiej, miękkiej tubce, o przyjemnej szacie graficznej ktora nawiązuje do nazwy kosmetyku czyli zielonej herbaty.
Pojemność 50 ml idealna do torebki, jednym minusem moze ze jest na zakrętkę a nie na klik.

Krem ma dość lekką konsystencję, szybko się wchłania i nie zostawia lepkiej warstwy na skórze, nie bieli, są bezproblemowe. Nawilża całkiem fajnie, ale przy częstej dezynfekcji rąk, na noc wklepuje coś mocniejszego.
Zapach jest przepiękny, jak o poranku przy zaparzaniu zielonej herbaty który aromat unosi sie po całym mieszkaniu i towarzyszy ci przez jakiś czas.

Uważam że krem do rąk z zieloną herbatą jest dobrym produktem, ma całkiem interesujący skład, działanie mnie zadowala. Opakowanie jest poręczne i po prostu ładne, a niska cena jest na prawdę kusząca, mowie o promocjach które na często spotkać w markecie lidl. Ja z przyjemnością sienne po inne wersje.

Perełka Cien

Ten krem to perełka wśród kosmetyków w Lidlu dla mnie. Cena bardzo przystępna, nie mówiąc już gdy jest na promocji, ZAPACH zielonej herbaty.... no ja go uwielbiam, dłonie są bardzo miłe w dotyku, jakby satynowe, krem się bardzo szybko wchłania, dzięki czemu dłonie nie są lepkie. Krem jest bardzo wydajny, opakowanie urocze, a rozmiar typowy ' do torebki'. Nie zrezygnuję z niego na pewno, zawsze mam kilka kremów - do torebki jeden, dwa, w domu też jedna lub dwie sztuki :D ten krem na pewno znajdzie się w tej kolekcji po skończeniu opakowania.

Fajnie

Krem do rąk Cień Nawilżenie z zieloną herbatą jest mega wydajny, ponieważ ma bardzo poręczną tubkę. Szybko się wchłania, ale pozostawia delikatny film pielęgnujący. Ma przyjemny, dosyć delikatny zapach. Jest bardzo tani i świetnie dostępny.

ulubiony krem do rąk

Bardzo się lubimy. Krem kosztuje bardzo niewiele, ma przepiękny świeży zapach, bardzo wygodne opakowanie, z którego możemy wycisnąć produkt do ostatnie kropli. Zakrętka nie ślizga się w rekach gdy są posmarowane. Super szybko się wchłania, dobrze nawilża, łagodzi podrażnienia.

Sprawdził się, bez wow

Krem zakupiłam na promocji za grosze. Skład ma bardzo dobry. Tubeczka malutka, poręczna, wszędzie się zmieści. Zapach przyjemny. Jeżeli chodzi o działanie to lekko nawilża, ale nie robi jakiegoś super efektu. Jak dla mnie nie nadaje się na noc, bo poziom nawilżenia jest właśnie za niski. Natomiast na co dzień do torebki nadaje się idealnie.

Całkiem fajny

Krem z Lidla uroczy zielony maluch idealnie nadaje się do torebki. Ma delikatny zapach, dłonie po jego użyciu nie są tłuste krem szybko się wchłania. Jak na takie małe opakowanie jest wydajny.