Seboradin, Ciemne Włosy, Lotion do włosów normalnych, ciemnych, farbowanych na ciemno

Efekty:
Wzmocnienie cebulek włosów,
Zapobieganie wypadaniu włosów,
Regeneracja, odżywienie, nawilżenie,
Włosy są lśniące i dobrze się układają,
Wzmocnienie ciemnego koloru i utrzymanie barwy,
Ochrona przed promieniami uv,
Zapobieganie przetłuszczaniu się i pojawieniu się łupież,
Zahamowanie rozwoju wolnych rodników.
Aktywne składniki: Nafta kosmetyczna, D-limonen,Olejek sosnowy, Chlorofil.
Stosowanie lotionu: Przed użyciem intensywnie wstrząsnąć do uzyskania jednorodnej konsystencji. Nanieść na skórę głowy i włosy (suche lub wilgotne), wmasować i ułożyć fryzurę. Nie spłukiwać.
Do codziennego stosowania. Unikalne cechy produktu: dwufazowa formuła, skuteczność kuracji potwierdziło 79% badanych, a 83% uznało, że ich włosy są zdrowsze*, charakterystyczny zapach preparatu pochodzi z naturalnych, aktywnie działających ekstraktów roślinnych. Zapach ulatnia się po wysuszeniu włosów.

Zapach i wzmocnienie

Stosowałam wiele kosmetyków z Seboradinu,, ten lotion również zagościł wielokrotnie w mojej łazience.

Duża przeźroczysta butelka z czarno-zieloną grafiką o pojemności 200 ml. Zaopatrzona jest ona w wygodny dzióbek dozujący, schowany pod nakrętką.

Konsystencja lotionu jest dwufazowa ,dolna warstwa jest wodnista i przeźroczysta (stanowi ona prawie całą pojemność butelki) górna warstwa jest oleista i ciemnozielona (jest jej niewiele około 1 cm)

Zapach bardzo naturalny i orzeźwiający , cytrusowo-limonkowy z leśnymi nutami.
Pięknie pachnie przy aplikacji i równie długo utrzymuje się na włosach.

Po wstrząśnięciu fazy dobrze się łączą tworząc jednolitą zawiesinę koloru jasnozielonego. Używałam do wcierania zarówno w skórę głowy jaki długości włosów.Stosowałam po myciu ale także na suche włosy.
Włosy po jego użyciu są uniesione u nasady , nabierają lekkości i puszystości.
Są pięknie błyszczące i wyglądają zdrowo. Lotion nie obciąża włosów , ani nie powoduje ich szybszego przetłuszczania. Przy regularnym stosowaniu ulegają wzmocnieniu ,stają się bardziej elastyczne, zmniejsza się ich łamliwość i wypadanie.

Dobry skład między innymi : nafta kosmetyczna odżywia włosy, wzmacnia ich strukturę. Chlorofil pogłębia naturalną barwę włosów ciemnych, jest naturalnym filtrem promieniowania UV. Olejki eteryczne kondycjonują i pielęgnują skórę głowy i włosy.

Nadaje się zarówno do ciemnych włosów farbowanych jak i naturalnych , dla kobiet i dla mężczyzn.