Go Cranberry, Żurawinowy płyn micelarny

Go Cranberry, Żurawinowy płyn micelarny

Żurawinowy Płyn Micelarny przeznaczony jest do codziennego oczyszczania i demakijażu twarzy, oczu i ust. Dzięki delikatnym substancjom rozpuszczającym zanieczyszczenia pozostawia skórę odświeżoną i wolną od podrażnień. Łagodne działanie płynu nie narusza bariery lipidowej naskórka, przez co polecany jest także osobom o wrażliwej skórze. Dzięki zawartym w ekstrakcie z owoców żurawiny naturalnym witaminom, mirkoelementom i przeciwutleniaczom skóra jest pozostaje odżywiona i wzmocniona.

*składniki z certyfikatem ekologicznym

Cera
wrażliwa
płyn
w butelce
>100ml

Żurawinowy płyn micelarny od GoCranberry

Żurawinowy płyn micelarny od GoCranberry. Muszę przyznać, że skusiłam się na niego, ponieważ wcześniej miałam próbkę kremu tej marki i stwierdziłam, że możemy się polubić. Akurat potrzebowałam płynu do demakijażu i wydał mi się bardzo przyjazny. Jego formuła jest hypoalergiczna i oczywiście nie zawiera parabenów, SLS i innych szkodliwych substancji. Ekstrakt z owoców żurawiny ma nawilżać skórę, odżywiać ją, a także wykazuje właściwości przeciwzapalne i wzmacniające. Płyn ma za zadanie usuwać makijaż jak i nadmiar sebum, a przy tym nie naruszać bariery ochronnej skóry. Ogólnie można by powiedzieć, że od strony producenta produkt ma same plusy i powinien się sprawdzić idealnie. Buteleczka mieściła w sobie 150 ml płynu, a koszt takiego opakowania wynosi 18,50 zł. Zapach jest dość ciekawy. Z jednej strony słodki i przyjemny, ale po dłuższym powąchaniu jak dla mnie jest aż zbyt intensywny i aż nienaturalnie słodki. Zabrałam się jak zawsze za demakijaż nasączając wacik i przykładając do oka. Pierwsze pociągnięcia już spokojnie usuwały produkt. Jednak po chwili poczułam okropne pieczenie. Nie było to szczypanie w oczy, a po prostu czułam, że skóra wokół nich płonie. Akurat nie miałam innego płynu pod ręką i z zaciśniętymi zębami skończyłam demakijaż. Sytuacja powtórzyła się przy kolejnych próbach. Płyn bardzo podrażnia wrażliwą skórę wokół oczu. Jeszcze żaden płyn nie spowodował aż takiego pożaru na skórze i przyznam, że ciężko było ją ukoić. To dla mnie go absolutnie dyskwalifikuje. Wiązałam z tym produktem ogromne nadzieje, a okazał się być zupełnie nie dla mnie. Sam płyn jednak dość dobrze usuwa tusz czy cienie, a także pomadki. Pod tym względem raczej nie miałabym się do czego przyczepić, choć żadnym plusem się nie wyróżnia. Produktu zatem nie polecam, jeśli tak jak ja, macie wrażliwą skórę wokół oczu. Niestety, ale mimo zapewnień producenta, ma w sobie coś drażniącego. :(

nie dla wrażliwej cery

Jeśli chodzi o działanie, płyn bardzo dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu. Powiedziałabym, że błyskawiczne usuwa maskarę z rzęs czy podkład z buzi. Niestety nie jest przy tym delikatny. Podczas demakijażu odczuwałam nieprzyjemne pieczenie skóry na całej buzi – gdzie bym nie dotknęła wacikiem, od razu wyczuwałam pieczenie. Na całe szczęście nie pojawiło się żadne zaczerwienienie czy podrażnienie.

Bardzo podraznia oczy i kiepsko zmywa

Makijaż oczu i twarzy od wielu lat lubię usuwać micelem. Przez długi czas byłam wierna Biodermie Sensibio, ale po którejś butelce przestał mi odpowiadać. Płyn micelarny GoCranberry niestety okazał się jednym z gorszych miceli, jakie kiedykolwiek miałam i w zasadzie dziwię się sama sobie, jak udało mi się go wykończyć do ostatniej kropli - zwykle nie mam sentymentów i pozbywam się tego, co mi nie odpowiada.
Plusów nie widzę żadnych, serio. Moje niewrażliwe oczy po tym micelu palą żywym ogniem - pieką, łzawią, są bardzo zaczerwienione, niezależnie jak bardzo uważałam przy demakijażu, aby nic nie dostało się do środka. Płaczę rzewnymi łzami, a i tak poświęcenie nie jest warte zachodu, bo nie zmywa przy tym mojego makijażu jak powinien. Z podkładem, pudrem i innymi cudami sobie radzi, ale z mocno podkreślonymi oczami, czy choćby z grubszą warstwą tuszu niestety nie. Po oczyszczeniu twarzy niestety zostaje lepka, nieprzyjemna warstwa, którą natychmiast muszę zmyć - i tak zawsze po micelu używam żelu czy naturalnego mydła, ale przy GoCranberry by mnie chyba skręciło, gdybym z jakiś powodów nie mogła tego zrobić.
Koszmarek zużyty, uffff.

Przykro mi, ale jest okropny.

Płyn ma małą pojemność i jest niewydajny, ponieważ średnio radzi sobie z makijażem, zmywa go, ale idzie mu to topornie. Użyłam go dosłownie 8 razy i zostało mi go może na 1-2 użycia.

Bardzo mnie denerwuje, że się pieni na skórze i to nie gorzej od zwykłego żelu do mycia, jednak przy tym czuję, że zamiast zbierać makijaż czy sebum, to poddaje się nawet niewielkiej tłustości i jedynie ślizga po skórze. Płyn zostawia nieprzyjemną, lepką warstwę, która powoduje zaklejenie i swędzenie oraz nieodparte wrażenie brudnej skóry.

Najgorsze jednak jest to, że bardzo podrażnia oczy. Powoduje szczypanie, łzawienie i zaczerwienienie spojówek.

Dawno nie miałam tak kiepskiego płynu. Skusiłam się na niego, ponieważ inne płyny micelarne, rzekomo łagodne, również podrażniały mi skórę i oczy, np. wychwalone Sylveco, ale Go Cranberry okazał się jeszcze gorszy, Sylveco przynajmniej oczyszczał. Nie mogę polecić, ani potwierdzić opinii, że działa kojąco, ponieważ u mnie jest wręcz odwrotnie.

Jedyne plusy tego produktu, to ładne opakowanie, estetyczna, porządna buteleczka i etykietka oraz zapach, nie jest on piękny, pachnie kwaśną żurawiną, ale przynajmniej jest subtelny i naturalny, nie powoduje odruchu wymiotnego. Poza tymi niuansami, kosmetyk ma same wady, które są przeze mnie nie do przyjęcia.

Bezlitosny dla makijażu i łagodny dla skóry

Bardzo przyjemny płyn do demakijażu który jest bezlitosny nawet dla wodoodpornego tuszu i cieni, a przy tym nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry, pieczenia, jest łagodny, dobrze ją nawilża. Dla mnie na chwilę obecną mój zdecydowany ulubieniec spośród produktów dostępnych na rynku.

Zalety:
- naturalny skład bez parabenów, SLS-ów, PEG-ów i innych sztuczności
- dobrze radzi sobie nawet z wodoodpornym tuszem, mocno kryjącym podkładem, mocno napigmentowanymi pomadkami
- usuwa makijaż nie rozmazując go
- nie przesusza skóry, nie powoduje ściągnięcia, pieczenia
- dobry nawet do wrażliwej skóry w trakcie leczenia dermatologicznego (stosuję antybiotyk na skórę)
- ładnie, świeżo, żurawinowo pachnie, ale zapach nie jest zbyt natarczywy, bardzo mi sie podoba
- wygodna butelka
- ładna etykieta
- dobra cena
- nie zostawia tłustej, lepiącej się warstwy na twarzy

Wady:
- buteleczka mogłaby mieć większą pojemność
- trudna dostępność, przeważnie tylko w internecie w sklepach z naturalnymi kosmetykami

bardzo, bardzo dobry

Zalety:
+ bardzo poręczne opakowanie, nie miałam problemów z otwieraniem
+ bardzo przyjemnie pachnie
+ dobrze oczyszcza skórę
+ nie wysusza i nie podrażnia skóry
+ bardzo dobrze radzi sobie z demakijażem oczu
+ nie rozmazuje makijażu, tylko go zmywa
+ bardzo przyjemny kosmetyk

Bardzo dobry

Obawiałam się troszke, jednak niepotrzebnie. Płyn dobrze radzi sobie z mocnym makijażem. Dodatkowo zawsze rano przemywam nim twarz aby zmyć zanieczyszczenia. Nawilża, pięknie pachnie.

Nie widzę minusów.

Bardzo dobry kosmetyk

Produkt bardzo mi podszedł przede wszystkim ze względu na skutecznośc działania - po prostu :)

Do tego ładnie pachnie i jest wydajny (używam 2 msc i mam jeszcze 1/3 opakowania).

Cena również jest bardzo zachęcająca. Szczerze polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Bardzo dobry

Dostałam go w promocji kupując olejek do demakijażu.

Plusy:
-Po użyciu olejku tej samej firmy doskonale oczyszcza twarz
-Nie ma substancji szkodliwych
-Nie podrażnia oczu
-Nie wysusza
-Cena 17zł za produkt tej kategorii to jednak może być

Minusy:
-Mała pojemność 150 ml
+/-
-Zapach zupełnie obojętny dla mojego nosa

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Bardzo fajny płyn micelarny

Ostatnio dużo eksperymentuje z kosmetykami naturalnymi i między innymi wpadł w moje ręce płyn micelarny firmy NOVA.
- piękny zapach,
- doskonale odświeża cerę,
- mam skórę tłustą więc po zastosowaniu tego płynu moja skóra na twarzy jest idealna, nawilżona ale się nie świeci i oczywiście pięknie pachnie :)
- oczy zmywam innym tonikiem specjalnym do demakijażu oczu,więc jeśli chodzi o zmycie twarzy z fluidu to płyn spełnia swoje zadanie doskonale

- tylko mała pojemność

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie stosowania pierwszego opakowania

Najsłabszy micel, jakiego dotąd używałam

Nic ciekawego nie można o nim napisać. Makijażu nie domywał, ma lepką konsystencję, która pozostawia na twarzy nieprzyjemny film. Wydajność na miesiąc używania. Pojemność 150 ml to chyba żart.