Vianek, Seria Czerwona, Rewitalizujący płyn micelarny

Vianek, Seria Czerwona, Rewitalizujący płyn micelarny

Produkty VIANEK serii czerwonej charakteryzują się silnym działaniem ujędrniającym.
Delikatny płyn micelarny dokładnie usuwa makijaż twarzy i okolic oczu, nie podrażniając nawet wrażliwej cery. Zawiera ekstrakty z liści miłorzębu japońskiego i owoców tarniny, które dzięki właściwościom antyoksydacyjnym, chronią przed uszkodzeniami ze strony wolnych rodników i przedwczesnemu starzeniu skóry. W połączeniu z olejem z wiesiołka i witaminą E pozwala na skuteczny demakijaż bez naruszenia płaszcza hydrolipidowego. Po użyciu płynu pozostawia przyjemne uczucie komfortu i świeżości.
Produkty serii ujędrniającej zawierają takie składniki aktywne, jak:

-ekstrakty z kwiatów tarniny i malwy działają przeciwstarzeniowo, przeciwutleniająco, wzmacniająco
-ekstrakt z liści bluszczyka to bogactwo składników o działaniu regenerującym i wzmacniającym
-olej z wiesiołka bogate źródło kwasów NNKT, szczególnie kwasu GLA, wspomaga regenerację skóry, zmiękcza i wygładza
-olejek cynamonwy silnie pobudza krążenie zwiększając ukrwienie skóry, przez co wykazuje silne właściwości rozgrzewające, pomaga zwalczać nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulit
-lecytyna sojowa to źródło fosfolipidów, chroniące przed przeznaskórkową utratą wody, pomaga wnikać składnikom aktywnym głębiej do skóry
-mocznik jest składnikiem naturalnego czynnika nawilżającego skórę (NMF), ma działanie zmiękczające i uelastyczniające
-panthenol silnie wiąże wodę w skórze, w skórze z prowitaminy przekształca się w witaminę B5, chroni skórę przed podrażnieniami
-witamina E to naturalny konserwant, zapobiega utlenianiu się fazy olejowej kosmetyku, ponadto jest antyoksydantem, dzięki temu chroni przed zniszczeniem lipidy naskórka

oczyszczanie twarzy, demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
wrażliwa, dojrzała
odświeżające, nawilżające, oczyszczające
płyn

Rewitalizuje to on tylko kieszeń, z pieniędzy.

Zużyłam opakowanie. Zmęczyłam raczej.

Zalety:

– zmywał dostatecznie (nie oceniam zmywania makijażu, jako tonik)
– wydajny

Wady:

– podrażniał
– nie dla skóry wrażliwej
– nie robił nic (skóra nie była nawilżona)
– zapach

Brak działania. Do kosza ; )

Produkt dobrze usuwa makijaż. Nie muszę się namęczyć zbyt wiele by uzyskać efekt. Dobry do codziennego stosowania. Kupiłam go jako kosemetyk z krótką datą ważności w obniżonej cenie:).

Nie jestem przekonana do produktów vianka ale kolejny z nich zrobił na mnie dobre wrażenie. Płyn świetnie domywa makijaż, zmywa świetnie cienie i tusz do rzęs, nie szczypiąc w oczy. Nie podrażnia, zostawia skórę czystą i nie ściągniętą, aczkolwiek zawsze zmywam go dodatkowo żelem. Ma delikatny zapach i jak wszystkie produkty vianka, estetyczne białe opakowanie w kwiaty. Łatwo dostępny i niedrogi. Mógłby być w większej pojemności bo jednak płyny micelarny zużywam dość szybko. Na pewno warto go wypróbować bo działa jak trzeba i nie zostawia niekomfortowej warstwy ani nie podrażnia oczu i cery.

Fajnie pachnie :)

Dopiero zaczęłam przygodę z produktami marki Vianek i tutaj pozytywnie się zaskoczyłam :) Plyn micelarny dobrze zmywa makijaż, nawet ten najmocniejszy, ładnie pachnie, buteleczka ma fajny design, produkt jest wydajny i łatwo dostępny. Ma bardzo dobry skład, myślę że zakupie go ponownie :)

Mój ulubiony :)

Świetnie spełnia swoje zadanie :) Dokładnie zmywa makijaż. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Nie podrażnia skóry i oczu. I ma cudowny zapach!

ALE UWAGA na co dzień robię lekki makijaż i stosuję delikatne produkty, z usunięciem mojego podkładu, korektora i tuszu radzi sobie świetnie, nie wiem jednak, czy zmywa tak dobrze intensywny makijaż i mocniejsze kosmetyki

Bardzo dobry produkt

Płyn w łagodny i skuteczny sposób zmywa makijaż.
#
Nie powoduje podrażnień ani łzawienia oczu
#
Nie pozostawia uczucia ściągniętej skóry.
#
Co tu więcej się rozpisywać...działa bez zastrzeżeń i dlatego śmiało polecam.

Nie zrobił na mnie wrażenia

Kupiłam ten płyn spontanicznie przy zakupach w aptece. Nie miałam jeszcze do czynienia z produktami pielęgnacyjnymi z tej firmy, miałam nadzieję, że będę zadowolona.
Niestety nie sprawdził się. Spełnia swoje zadanie, dobrze zmywa makijaż jednak nie ma jakiejkolwiek jędrności która obiecuję producent. Mam wrażenie, że moja skóra z każdym dniem traci też blask i taką gładkość.
Wcześniej używałam płynu z Lumene i jestem w szoku jaka może być różnica w stanie cery przy zwykłym płynie micelarnym.
Płyn też śmierdzi ziołami, zapach jest dla mnie dość nieprzyjemny i mi przeszkadza. Mam też wrażenie, że skóra tak trochę mnie piecze po jego użyciu. Po prostu nie podaposwał mi w żaden sposób.
Ten zakup był zdecydowanie strzałem w kolano.

Cudowny.

Uwielbiam produkty Vianek a ten płyn micelarny jest jednym z moich kosmetycznych ulubieńców.
Dokładnie zmywa makijaż, nie podrażnia oczu (co jest moją zmorą w przypadku innych płynów micelarnych). Buzia jest dokładnie oczyszczona, pachnąca i gładka w dotyku. Nie zapycha, nie wysusza a wręcz mam wrażenie, że ten płyn micelarny dodatkowo ją nawilża, także dodatkowe plusy :) Skład bardzo dobry, czego chcieć więcej. Polecam bardzo!

Delikatny

Płyn bardzo delikatny, nie podrażnia skóry, dobrze zmywa makijaż, ale z oczami tak średnio sobie radzi. Nie powoduje napięcia skóry, delikatnie nawilża i ładnie pachnie.

Pewne zaskoczenie

Płyn micelarny to u mnie często pomijany kosmetyk, ponieważ demakijaż wykonuję olejkiem. Jednak zdrza mi się zmywać makijaż płynami. Ten bardzo ładnie, delikatnie pachniał. Odrobinkę się pienił. Z tuszem do rzęs miewał problemy, ale wystarczy przytrzymać wacik na rzęsach, by rozpuścić tusz i wtedy da radę się go usunąć. Nie podrażnił moich wrażliwych oczu. Skóra po jego użyciu wydawała się gładka i oczyszczona, nie zostawiał warstwy na skórze. Żadnych pielęgnacyjnych benefitów nie zauważyłam. Jednym słowem to dobry płyn micelarny.

Piekielny

Ten płyn był moim pierwszym produktem w Vianka jaki uzylam. Był straszny i poczatkowo zawiódł moje zaufanie do tej marki. Po uzyciu skora była czerwona, zmycie oczu to był isny koszmar tak piekły. Gdy użyłam innej wersji plynu z Vianka nic się nie działo.
Zdecydowanie nie polecam wersji rewitalizującej.

Spodobał mi się

Produkt znalazłam kiedyś jako gratis w gazecie i uważam, że to naprawdę świetny sposób na wypróbowanie nowości.
Płyn ma bardzo wodnistą konsystencję, przez co nie należy do zbyt wydajnych, ale to chyba jego jedyny minus.
Bardzo dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu, nawet mocnego tuszu do rzęs. Przy tuszu wystarczy potrzymać go chwilę dłużej na powiece, nie trzeba pocierać.
Produkt ma ziołowy, dość delikatny zapach.
Duży plus za naturalny skład.