Mustela, Bebe, Creme Change (Krem do przewijania 1 2 3)

Mustela, Bebe, Creme Change (Krem do przewijania 1 2 3)

Nowy Krem do przewijania 1 2 3 z linii Mustela Bébé został przygotowany specjalnie do zwalczania czynników powodujących podrażnienia i zaczerwienienia u źródeł ich powstawania. Unikalna kombinacja opatentowanych składników aktywnych pochodzenia naturalnego gwarantuje jego potrójną skuteczność: zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom przy każdej zmianie pieluszki, koi od pierwszej aplikacji i regeneruje nieustannie.
Nowy Krem do przewijania 1 2 3 został klinicznie przetestowany w warunkach ekstremalnych, dzięki czemu bezpiecznie można używać go codziennie. 98% składników pochodzenia naturalnego, brak substancji zapachowych i konserwantów gwarantują wysoką tolerancję od pierwszych dni życia*.
* z wyjątkiem wcześniaków przebywających na oddziale neonatologicznym.

Bardzo dobry

Kremu używam na pojawiające się zaczerwienienia w okolicy pieluszkowej i sprawdza się wyśmienicie. Używałam też profilaktycznie gdy wychodziłam na długo z dzieckiem gdy było bardzo gorąco. Krem ma tlenek cynku więc jest biały. Jest średnio gęsty, łatwo daje się rozsmarować. Już niewielka ilość wystarczy by posmarować tam gdzie trzeba ;) Nie ma zapachu. Bardzo szybko łagodzi zaczerwienienia. Wygodna, miękka tuba taka jak w Bepanthenie ułatwia użytkowanie, dając nam wgląd ile jeszcze kremu zostało. Nie używam go non stop, bo nie sądzę, że moje dziecko potrzebuje codziennie kremu z cynkiem. Jeśli jednak coś się ze skórą złego dzieje, Mustela jest idealna.

Do przewijania to raczej nie.

Zdecydowanie wolę użyć domowej roboty smarowidła lub pudru dla niemowląt, ten krem wchłania się zdecydowanie za długo a wtedy paradoksalnie łatwo o odparzenia, szczególnie latem i pod nietrafioną, zbyt "plastikową"pieluszką.
Konsystencje ma na wpół tłustą i przy mało cierpliwym niemowlaku wsmarowanie do łatwych nie należy :) w szczególnosci kiedy zostawienie malucha "gołego i wesołego" to pretekst aby nas obsikać ;)
Krem sprawdza się na wyjścia i wyjazdy, kiedy skóra malucha jest podrażniona, kiedy się łuszczy, wymaga nawilżenia z natłuszczeniem. Wtedy ładnie odżywia i dość szybko pomaga. Do tego ma przyjazny skład co w kosmetykach dla dzieci mimo pozorów nie jest tak oczywiste.
Cena dość wysoka, ale spokojnie uda się go znaleźć w promocji w internecie.
Wygodna tubka, zatrzask się nie psuje, praktycznie bezwonny co jest na plus, estetyczne opakowanie, dobry skład.
U dorosłej osoby wchłania się szybciej i łatwiej wsmarować, sprawdza się jako krem do rąk, na suche partie skóry.

Wykorzystała: kilka próbek

Krem

Bardzo fajny krem na odparzenia. Jak tylko powstało małe odparzenie smarowałam tym kremem na drugi dzień nie było po nim śladu. Doskonale się wchłania, nie jest jakiś mocno tłusty i nie zatyka porów. Zapach neutralny. My korzystaliśmy z paru próbek ale raczej nie kupię tego kremu już ze względu na cenę która stanowczo odstrasza.

Wykorzystała: kilka próbek

bez rewelacji

Krem stosuje na posladki i pachwiny niemowlecia. Mysle ze sie sprawdza ale jego formula pozostawia wiele do zyczenia. Jest on bardzo ciezki do wsmarowywania i slabo sie wchlania. Nie za bardzo lubie takie kosmetyki. Krem powinien sie dobrze rozprowadzac i szybko wchaniac. Tu sie jednak zawiodlam.