HiPP, Zart Pflegend Feuchttücher (Chusteczki pielęgnacyjne dla niemowląt (nowa wersja))

Pojemność 112 szt

Chusteczki pielęgnacyjne HiPP Babysanft - bez substancji konserwujących - są wyjątkowo dobrze tolerowane przez skórę. Zostały nasączone bardzo delikatnym mleczkiem oczyszczającym z dodatkiem ekologicznego olejku migdałowego BIO. Ekologiczny olejek migdałowy ze względu na swój skład zaliczany jest do najwartościowszych olejków pielęgnacyjnych, gdyż jest bogaty w przyjazne dla skóry nienasycone kwasy tłuszczowe, które w wyjątkowy sposób pielęgnują i chronią. Chusteczki zawierają naturalną bawełnę i są aksamitnie miękkie. Idealne także do oczyszczania twarzy i rąk, szczególnie podczas podróży.

Uwielbiam te chusteczki mają ładny zapach i nie uczulają.

Chusteczki kupiłam na promocji w Rossmann dwa lata temu i od tamtej pory często do nich wracamy.

Chusteczki są w ładnym opakowaniu ,które przyciąga wzrok ale bardzo szkoda że nie posiada zamykania na klik. Więc trzeba uważać by po wyciągnięciu chusteczki dobre zakleic opakowanie lub można przełożyć je do innego plastikowego opakowania, Ja tak często robiłam.

Chusteczki są wykonane z miękkiej bawełny i zostały nasączone delikatnym mleczkiem oczyszczającym z dodatkiem ekologicznego olejku migdałowego BIO.
To dzięki temu mają one taki piękny zapach ,który uwielbiam w codziennej pielęgnacji dziecka.
Są one delikatne dla wrażliwej i delikatnej skóry. Dobrze nasączone więc super Sprawdzają się w codziennej pielęgnacji maluszka. Nie powodują podrażnień i uczulenia oraz nie wysuszają skóry.

Świetnie sprawdzają się na spacerach do oczyszczania buzi i rączek po zabawie i jedzeniu przekąsek.

Często sama z nich korzystam gdy potrzebuję oczyścić sobie dłonie lub skończy mi się produkt do oczyszczania twarzy to zawsze po nie siegam i radza sobie z kazdym podkladem. Używam ich także gdy potrzebuje coś szybko przetrzeć bo przy dziecku mokre chusteczki to podstawa.

Cena troszkę wysoka ale za ten zapach i brak podrażnień warto.

Zalety :
*Dobrze nasączone chusteczki
*wytrzymałe podczas wyciągania z opakowania
*wykonane z miękkiej bawełny.
*Delikatne dla skóry
*przyjemny zapach
*brak podrażnień i uczulenia
*dobry skład: bez parabenów, silikonów, alkoholu

WADY:
- brak zamykania na klik
-cena trochę wysoka
-dostępność nie zawsze są dostępne w Rossmann i innych sklepach.

wydawały się super, a jednak nie...

Niestety dla mojego dziecka te chusteczki okazały się być... uczulające... Wydawało się z dobra firma, dobry skład i będzie super a jednak się nie sprawdziły. Ładnie, delikatnie pachna, s a mięciutkie ale do swliaktnej skóry niemowlęcia nie polecam, na pupce często pojawiały nam się odparzenia choć dawalam im kilka szans

Bardzo dobre chusteczki

Jak dla mnie jedne z lepszych chusteczek na rynku, cenię markę HiPP przede wszystkim za dobre składy produktów, tak jest i w tym przypadku. Produkt nie zawiera żadnej chemii. Nie było żadnych problemów jeśli chodzi o uczulenie lub podrażnienie skóry. Są delikatne, zarówno do rąk, twarzy jak i pupy dziecka, może są trochę za mało nawilżone, ale z drugiej strony nie cierpię jak z chusteczek wydobywa się piana bo są aż tak nasączone. Dobrze oczyszczają, mieszczą się w torebce, więc zawsze można mieć paczuszkę że sobą.

średnie

Chusteczki przede wszystkim mają świetny skład. Nie uczulają i nie podrażniają dziecka. Dość łatwo się wyciągają z opakowania. W opakowaniu nie wysychają. Bardzo przyjemny bardzo delikatny zapach. Niestety są bardzo słabo nasączone - co jest dla mnie bardzo ważne przy wyborze. Mogły by mieć również plastikowe zamknięcie.

Moje pierwsze chusteczki dla dziecka

Zdecydowałam się na nie po przeczytaniu kilku opinii na ich temat.
Trzeba przyznać że są trwałe i mają nienajgorszy skład jednak nie zagoscily u nas na dlugo

Chętnie po nie sięgam!

Bardzo lubię te chusteczki, chętnie sięgam po nie podczas zakupów w drogerii.
Poza świetnym składem (produkty Hipp pod tym względem stawiają wysoko poprzeczkę) są również delikatne dla skóry i chłonne, przyjemnie pachną.
Używam ich regularnie i ani razu mnie nie zawiodły.

Dobre ale drogie

Chusteczki w miarę ok porównywalne do pampersa trochę mniej nawilżone. Ale ładnie pachną i dobrze czyszczą. Wydajne również są. Ale porównując do innych firm są zbyt drogie

Świetne.

To najprzyjemniejsze chusteczki dla dzieci których używałam. Bardzo ładnie pachnące, miękkie i wytrzymałe. Skutecznie oczyszczają skórę, wygodnie wyjmuje się je z opakowania, łagodne, nie podrażniają skóry. Świetny skład: bez parabenów, silikonów, alkoholu, niewybielane chlorem.

Chusteczki Hipp nadają się również do demakijażu. Poradzą sobie z makijażem twarzy: kosmetykami mineralnymi, podkładem o przeciętnej trwałości, różem i bronzerem w kamieniu. Do mojego aktualnego makijażu chusteczki Hipp są wystarczająco skuteczne i mogę – nawet często – używać ich bez obaw.

Chusteczki Hipp to taki mój pewnik którego stale używam. Nie zauważyłam aby miały jakieś wady :)

lubię

za zapach, delikatność, brak uczuleń i podrażnień i odpowiednie nawilżenie. Cena jak dla mnie jest troszkę zbyt wysoka, ale chusteczki godne polecenia. :)

Polecam!

Przetestowałam większość dostepnych na rynku chusteczek. Te zdecydowanie są na moim podium. Najbardziej zależało mi na prostym składzie bez zbędnej chemi.. i chusteczki hipp własnie takie są.. ładny skład, piękny zapach.. polecam

Dobre

Chusteczki średnio nawilżone. Za taką cenę nie ma sie do czego przyczepić. Zapach mają neutralny. Delikatne dla niemowląt. Opakowanie mogłoby mieć zatrzask aby chusteczki nie wysychały. Bardzo dobry skład.

Świetne

Te chusteczki są super. Są dobrze nawilżona. W składzie nie ma się do czego przyczepić. Z powodzeniem można stosować nie tylko do pupy. Opakowanie mogło by być trochę lepsze ale to nie umniejszaj ich zaletą. Polecam