Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Pampers, Aqua Pure Baby Wipes (Chusteczki nawilżane)

Pampers, Aqua Pure Baby Wipes (Chusteczki nawilżane)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Marka
Pojemność 48 szt
Cena 7,99 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Najnowsza formuła chusteczek Pampers wykonanych z najwyższej jakości bawełny, regenerowanej celulozy i poliestru. Nasączone w 99% ultra oczyszczoną wodą oraz 1% testowanych dermatologicznie środków myjących i składników równoważących PH, które pomagają chronić delikatną skórę dziecka. To jedne z najbezpieczniejszych chusteczek do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i dzieci.

Składniki

Skład jest w trakcie moderacji.

 • Woda, kwas cytrynowy, PEG-40, uwodorniony olej rycynowy, benzoesan sodu, kaprylan sorbitolu, Disodium EDTA, cytrynian sodu.
Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: kilka opakowań

Rewelacja!

Mój pierwszy zakup tych chusteczek był taki trochę w ciemno, gdyż nie wiedziałam czego się po nich spodziewać, a najbardziej bałam, się jak zareaguje moje dziecko. Chusteczki kupiłam już dosyć dawno w czasie letnich upałów, dzięki zawartości wody sprawdziły się idealnie do wytarcia buzi czy spoconych rączek i całego ciałka. Chusteczki są dosyć ciężkie, ale przez to, że są tak dobrze nasiąknięte. Nie rwą sie, i nie pozostawiają drobnych włókienek, zapach neutralny. Najważniejsze : nie podrażniają i brak uczulenia. Sama od czasu do czasu stosuję do zmywania makijażu, świetnie się przy tym sprawdzają. Chusteczki dodatkowo chronione są przed wyschnięciem klipsem, warto pamiętać, aby dobrze go zamknąć inaczej chusteczki mogą zrobić nam psikusa i zmoczyć rzeczy znajdujące się w pobliżu chusteczek. Opakowanie liczy 48 sztuk.
Są świetne pod każdym względem, i zostaną z nami na długo.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: jedno opakowanie

Bardzo dobre

Kupiłam je jako alternatywę dla chusteczek water wipes. Sprawdzają się świetnie. Nie mają dodatków zapachowych, które czasem bywają strasznie drażniące jak w chusteczkach pampersa. Są bardzo dobrze nawilżone, a pod koniec opakowania nawet wręcz mokre. Bardzo delikatnie oczyszczają wrażliwe skórę nie powodują podrażnień. Wykonane z wysokiej jakości materiału. Chusteczki są grube i wytrzymałe nie rozciągają się ani nie rwą. Specjalnie zamknięcie powoduje że chusteczki nie wyschnął.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  24
  produktów

  143
  recenzji

  396
  pochwał

  10,00

 2. 2

  14
  produktów

  141
  recenzji

  266
  pochwał

  8,32

 3. 3

  4
  produktów

  23
  recenzji

  598
  pochwał

  7,99

Zobacz cały ranking