Mixa, Optymalna Tolerancja, Płyn micelarny do skóry bardzo wrażliwej i reaktywnej

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Płyn micelarny do demakijażu Optymalna Tolerancja to preparat, który idealnie nadaje się do demakijażu skóry bardzo wrażliwej i reaktywnej. Niezwykła formuła zawiera micele, które umożliwiają usunięcie makijażu i zanieczyszczeń bez potrzeby pocierania.
Twarz i powieki są skutecznie oczyszczone z makijażu. Wrażliwa skóra jest odświeżona i ukojona. Fizjologiczne pH 5,5, identyczne z pH skóry.
Płyn wzbogacony kojącym pantenolem, znanym z właściwości łagodzących.

Dla mnie nie tak bardzo tolerancyjny...

Moja przygoda z płynami micelarnymi zawsze była dość wyboista, testowałam wiele z nich i gdy wreszcie znalazłam jeden, który był dla mnie w miarę łaskawy, to został on wycofany. Wówczas zdecydowałam się na Mixę, gdyż moja skóra jest bardzo reaktywna. Płyn bardzo dobrze zmywa makijaż, lecz niestety powoduje u mnie duże zaczerwienienie w okolicy policzków mimo delikatnego użytkowania i konieczne jest użycie dużej ilości aloesu by ten efekt zredukować. Płyn oddam mamie, której skóra nie jest taka wrażliwa. Teraz używam płynu sylveco i jestem zachwycona;)

Dobry, ale za drogi

Płyn usuwa makijaż i zabrudzenia. Nie podrażnia i nie przesusza skóry, ale policzki, które mam suche czasami troszkę pieką po jego użyciu. Nie podrażnia oczu. Nie zauważyłam właściwości kojących. Ma ładny delikatny zapach. Ma duże opakowanie- jest wydajny. Wadą jest dla mnie cena. Nawet promocyjna bywa za wysoka. Moim zdaniem jest wiele tańszych i lepszych płynów micelarnych do wrażliwej skóry.

Dla mnie super

Ładnie zmywa makijaż i nie podrażnia oczu, ani cery wokół. Nie szczypie w oczy. Ślicznie pachnie! Jest bardzo wydajny i ma wygodne opakowanie. Chętnie do niego wracam. ;)

Skutecznie usuwa makijaż

Ten płyn micelarny idealnie nadaje się do demakijażu skóry wrażliwej, ponieważ ogranicza do minimum konieczność pocierania podczas zmywania makijażu. Formuła produktu zawiera micele, które umożliwiają usunięcie makijażu i zanieczyszczeń bez potrzeby tarcia. Płyn zawiera opatentowany kojący ekstrakt z róży. Skóra staje się jednocześnie ukojona i złagodzona.

Super produkt

Płyn jest bardzo delikatny a zarazem bardzo skuteczny. Nie podrażnia oczu, Bdb zmywa makijaz . Czasami inne płyny nie domywaly mi makijażu oczu a ten robi to idealnie. Mam mniejsze opakowanie z pompka bardzo fajne w użytkowaniu . Polecam bo warto

Dobry

Płyn micelarny jest w dużym opakowaniu i jest bardzo delikatny dla cery, Nie podraznia jej ani nie wysusza. Nie zapycha porów. . Co dla mnie bardzo ważne nie szczypie w oczy. Dobrze nadaje się do codziennego demakijażu. Niestety dość słabo zmywa makijaż a szczegolnie oczu i trzeba wtedy mocno trzeć skóre.

Dobry

Moja skóra jest sucha, zaczerwieniona i bardzo wrażliwa. Płyn micelarny Mixa bardzo dobrze oczyszcza skórę nie podrażnia jej oraz nie wysusza. Zmywa nawet wodoodporny tusz i nie szczypie przy tym w oczy. Przekonał mnie do siebie ponieważ nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry - jest to problem z którym spotykałam się przy używaniu innych płynów micelarnych.
Ma klasyczne opakowanie , proste które niczym szczególnym się nie wyróżnia na tel innych płynów micelarnych. Cena adekwatna do jakości . Polecam wszystkim wrażliwcom .

Produkt idealny

Ja: Mam cerę suchą i odwodnioną. Naczyniową, wrażliwą i skłonną do podrażnień.

Oczekiwania: Dobry demakijaż, brak podrażnień i uczucia ściągnięcia skóry.

Opakowanie: Duża przezroczysta butelka z zamykaniem na zatrzask. Widać zużycie produktu, dobrze dozuje. Butelka jest wielka, łatwo przelać płyn, ale to kwestia wyczucia. W transporcie się nie otwiera i nic nie wylewa. Na zewnątrz minimalistyczna etykieta, charakterystyczna dla marki.

Wrażenia: Płyn spełnił moje oczekiwania w 100%. Jest delikatny, nie uczula i nie podrażnia. Dobrze radzi sobie z demakijażem oczu, ust czy twarzy. Nie pozostawia na skórze nieprzyjemnego filmu, nie ma uczucia ściągnięcia. Skóra jest oczyszczona i odświeżona, nie klei się. Płyn koi i nawilża. Duża butelka jest bardzo wydajna, a cena adekwatna w stosunku do jakości płynu. Dla mnie ten kosmetyk nie ma wad i zawsze chętnie wracam po kolejne opakowania.

Jeden z nielicznych

Mam cerę wrażliwą. Długo szukałam płynu, który by mnie nie uczulal. Po większości miałam oczy czerwone jak krolik. Do tego po przetarciu nie mogłam zatrzymać lzawienia oczu. Przetestowałam już mnóstwo płynów, począwszy od tych drogeryjnych, po te zakupione w aptece. Aż w końcu polecono mi tego. Jest dokładnie taki, jak opisuje producent. Nie powoduje żadnych podrażnień, usuwa dokładnie makijaż bez konieczności mocnego pocierania. Skóra jest po nim oczyszczona, miękka, delikatna i przede wszystkim nawilżona.

Ciekawa propozycja dla wrażliwców

Płyn jest przyzwoity sprawdza się jezli chodzi o skórę wrażliwą. Nie podrażnia, nie uczula. Dla mnie na plus, ze skóra nie jest nieprzyjemnie sciągnięta, jest gładka po zastosowaniu płynu.Nie podrażnia oczu. Mixa jest wydajna, bardzo dobrze radzi sobie z codziennym makijażem (wieczorowy bez pocierania się nie obejdzie ;-). Skuteczny i delikatny w mojej opinii jeden z lepszych.

Nie dla mnie

Płyn jest całkiem średni jeśli chodzi o działanie, średnio zmywa makijaż, nie podrażnia, nie szczypie mnie w oczy. Natomiast składy kosmetyków Mixa są śmieciowe i nie warte nawet 1 złotówki, do tego firma testuje kosmetyki na zwierzętach. Kupiłam raz i nigdy więcej, czytajmy składy, lepiej późno niż wcale :)

najlepszy z serii

Po wypróbowaniu 3 płynów Mixa, uznaję ten za najlepszy. Wszystkie są równie skuteczne, ale ten jest zdecydowanie najdelikatniejszy. Niewiele ustępuje mu ten przeciw przesuszaniu, a zapobiegający zaczerwienieniom mnie podrażniał i wysuszał.
Płyn ma duże opakowanie, delikatny zapach. Nie przesusza skóry, nie podrażnia jej ani na twarzy ani na powiekach, oczy nie pieką. Zmywa wszystko wystarczająco dobrze.
Opakowania nie lubię, często płyn leje się po zakrętce, coś jest źle wyprofilowane.