KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 56% osób
    MagdaTester
    22 sierpnia 2019 o 19:19
    5 / 5
    dobre depigmentacyjne serum na przebarwienia
    Depigmentacyjne serum na przebarwienia zakupiłam, ponieważ od intensywnego słońca przebarwienia na mojej cerze wzrosły na sile. Dziecięce piegi, jakie pamiętam z dzieciństwa przerodziły się w plamy, które zlewając się ze sobą tworzą nieestetyczne przebarwienia. Postanowiłam z tym walczyć. Serum bardzo przyjemnie się stosuje. Ma bardzo ładny zapach, konsystencję kremowo-żelową, szybko się wchłania i pozostawia na skórze uczucie świeżości. Po kilku tygodniach regularnego stosowania na noc, widać było efekty. Przebarwienia rozjaśniły się, a koloryt skóry wyrównał w umiarkowanym stopniu. Cera stała się bardziej promienna i wyglądała młodziej. Na dzień producent zaleca stosowanie kremu z filtrem, tak więc też trzeba czynić, aby pojawiły się pożądane efekty.
    Zalety:
    • - ładny zapach
    • - skuteczność w rozjaśnianiu przebarwień i ujednolicaniu kolorytu
    • - przyjemna kremowo-żelowa konsystencja
    • - higieniczne, wygodne opakowanie z pompką
    • - produkt apteczny
    • - cena przystępna

13 osób uznało tą opinię za pomocną
    Goya5
    4 stycznia 2021 o 20:53
    Serum
    Serum depigmentacyjne firmy Pharmaceris, który można zakupić w aptece ma zadanie specjalnie: rozjaśnić przebarwienia na twarzy i dekolcie , spowodowane słońcem, ciążą, tak zwaną ostudą, zmianami trądzikowymi i innymi. Zawiera w sobie kwas migdałowy, salicylowy, witaminę C i kwas cytrynowy. Z tego też powodu na dzień zaleca się nakładanie kremu z filtrem. Używam tego serum głównie podczas jesienno-zimowych wieczorów, gdy po letnim okresie jestem zobowiązana do rozjaśniania moich zmian na twarzy. Jest to proces długotrwały, a więc korzystam z różnych dostępnych środków. Po zastosowaniu tego serum mniej więcej po około dwóch tygodni faktycznie można zauważyć mniejsze przebarwienia. Jeżeli o mnie chodzi to jak najbardziej polecam serum, gdyż spełnia swoje zadanie. Może delikatnie szczypać przy nakładaniu, ale uznaję to jak za jego dobre właściwości. Polecam gdyby ktoś szukał szczególnych środków na tego typu problemy skórne.mam cerę dojrzałą
    Zalety:
    • Skuteczność, konsystencja
    Wady:
    • Brak
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    jamayka1
    14 marca 2022 o 21:04
    1 / 5
    bubel
    Niestety produkt nic mi nie rozjaśnił po 2 miesiacach stosowania, żadnych zmian. Przebarwienia jak były tak dalej są, o tej samej intensywności koloru, szkoda bo wiązałam z nim nadzieje. Po użyciu dodatkowo się roluje. Jedna gwiazdka za ładny zapach.
    Zalety:
    • - zapach
    Wady:
    • - nie działa
    • - roluje sie po zastosowaniu
    Używa produktu od:kilka miesięcy

SylwiaaMusinskaa91
    16 czerwca 2020 o 10:08
    Rewelacyjnie rozjaśnia przebarwienia!
    Świetny produkt! Nie zatyka porów, nie podrażnia, nie uczula. Delikatny produkt który rewelacyjnie rozjaśnia i wygładza skórę. Stosuję produkt samodzielnie lub pod krem. Bardzo szybko się wchłania, ma lekką konsystencję. Na dzień koniecznie stosuję krem z filtrem SPF50+. Blizny potrądzikowe znacznie uległy rozjaśnieniu. Polecam!!
    Zalety:
    • -nie podrażnia
    • -lekka konsystencja
    • -szybko się wchłania
    • -rozjaśnia przebarwienia, wyrównuje koloryt
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

Juciaczek
    16 września 2019 o 18:22
    1 / 5
    Słabe
    Serum kupiłam w zestawie z kremem na nic z tej samej serii. Zawiodlam sie na nim niestety. Przede wszystkim bardzo podraznia. Nie mam zbyt wrazliwej skory ale po zastosowaniu tego specyfiku skora piekla mnie niemilosiernie. Zadnych edektow tez nie widac.
    Zalety:
    • Nic
    Wady:
    • Uczula
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Kupił/a w:Drogeria internetowa