Natura Siberica, Oblepikha C-Berrica Professional, Vitamin C Energy Face Serum (Energizujące serum do twarzy z wit.C)

Wegańskie, rozświetlające serum do twarzy zapewnia skórze energię i witalność przez cały dzień. Zawiera witaminy: C w postaci aktywnej formy (SAP), która wzmacnia procesy obronne skóry i ujednolica jej koloryt, A o działaniu odżywczym oraz E, która działa silnie antyoksydacyjnie, pomagając zredukować oznaki starzenia się skóry. Organiczny hydrolat z rokitnika ałtajskiego nawilża skórę i działa przeciwstarzeniowo. Produkt posiada certyfikat Vegan.

Bardzo przyjemne serum

Swietnie mi się sprawdza te serum! Bomba odżywcza dla mojej cery, bardzo lubię produkty z witamina C, przede wszystkim nie szczypie jak zwykle to bywa przy witaminie c. Super nawilza i rozjaśnia koloryt skóry!
Pamiętajcie o SPF kiedy uzywamy kwasów i witaminy C!

Dobre na noc

Zakupiłam razem z innymi produktami dostępnymi w Rossmann. Serum jest dobre na noc, rano można zobaczyć efekty.
Zostawia delikatny film na skórze. Fajnie się sprawdza z kremem.
Bardzo przyjemny jest aplikator.

Testuje ten produkt od około 2 tygodni i bardzo je polubiłam. Zazwyczaj stosuje się na noc, rano moja skóra jest wypoczęta dobrze nawilżona.
Serum bardzo szybko się wchłania
Czuje ze pozostaniemy że sobą na dłużej.
Kupiłam na promocji w rossmanie zapłaciłam za niego 20.99 i naprawdę nie żałuję zakupu!