Bielenda Professional, Vit-C Aktiv, 3% Serum z aktywną witaminą C

Bielenda Professional, Vit-C Aktiv, 3% Serum z aktywną witaminą C

Serum zawierające efektywne stężenie stabilnej witaminy C (Etylowanego kwasu askorbinowego). Niweluje przebarwienia skórne różnego pochodzenia, wyrównuje koloryt skóry, wygładza i rozjaśnia. Działa antyoksydacyjnie. Zawarty w produkcie Ekstrakt ze śliwki kakadu wpływa na rozjaśnienie oraz promienny wygląd skóry.

tłusta, mieszana, z przebarwieniami / defektami, normalna
wybielające / rozjaśniające, na przebarwienia
z pompką
serum

Obiecujące działanie !

Serum kupiłam ze względu na obiecujące działanie rozświetlające i korzystną cenę na stronie producenta.

Moja skóra dojrzała , mieszana z delikatnymi przebarwieniami stałe pragnąca nawilżenia i rozświetlania.

Otrzymałam szklaną , transparentną obudowę zakończoną pompką z widocznym bezbarwnym produktem o niemal niewyczuwalnym zapachu
i żelowej konsystencji.

Produkt aplikowałam po wyjęciu z lodówki i od razu to co wyczuwalne jest na skórze to cudowne działanie kojące i łagodzące Serum dobrze rozprowadza się na twarzy, nie pozostawia po sobie tłustej i lepkiej warstwy, dobrze współgra z kolejno nakładanymi produktami i kosmetykami do makijażu, nie podrażnia i nie obciąża skory.

Po zużyciu opakowania ( to tylko 15ml) nie zauważyłam spektakularnych efektów , ale też stan mojej skóry nie uległ pogorszeniu . Moja buźka zaprzyjaźniła się z produktem, jest w dobrej kondycji i prosi o więcej !

Działa

Zakupiłam to serum na promocji na stronie marki za ok 15zł ????
Mam skórę normalną.
Używam tego serum codziennie wieczorem na twarz i szyję zwilżone tonikiem. Po chwili nakładam krem.
Dozuję po jednej kropli na policzki, czoło, szyję .Jego konsystencja jest rzadka, lejąca, szybko spływa. Rozprowadza się wygodnie i mega szybko wchłania.
Nie zostawia żadnej warstwy na twarzy.
Zapach prawie nie jest wyczuwalny.
Delikatnie szczypało, jeśli na skórze były jakieś drobne zadrapania.
Serum wyraźnie ujednolica koloryt cery i wygładza.
Każdego ranka skóra jest promienna i miękka.

Bardzo lubię serię kosmetyków pielęgnacyjnych od marki Bielenda, a szczególnie od ich rodzimej marki Bielenda Professional, która, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczona jest do bardziej profesjonalnej pielęgnacji skóry. Sprawdza mi się głównie w przypadku serum, których od tego producenta miałam okazję stosować najwięcej. Tym razem także zdecydowałam się na kolejne, oczywiście z dodatkiem witaminy C, ponieważ uwielbiam ten składnik i efekty, jakie mi przynosi, to znaczy ujednoliconą i rozświetloną cenę, Udało mi się zakupić je na stronie jednej z drogerii internetowych, na której dość często lubię robić zakupy kosmetyczne.

Produkt zamknięty został w dość malutkim opakowaniu w formie szklanej, przeźroczystej buteleczki o pojemności 15 ml. Mimo to prezentuje się bardzo elegancko. Za pomocą złotej oraz czarnej czcionki znajdziemy tutaj logo producenta oraz nazwę kosmetyku, ale także krótki opis wraz ze składem. Bardziej szczegółowe informacje umieszczone zostały na kartonie, w którym pierwotnie zamknięty jest kosmetyk. W rolę aplikatora wciela się tutaj mała pompka.

Cena regularna serum wynosi około pięćdziesięciu złotych. Kosmetyk posiada żelową, bardzo lekką konsystencję i szybko się wchłania. Pachnie delikatnie, typowo jak kosmetyk z witaminą C w składzie. Dodatkowo posiada naprawdę udane działanie pielęgnacyjne. Przede wszystkim przepięknie rozświetla naszą cerę i zwiększa poziom wyrównania kolorytu. Dodatkowo przyjemnie koi i wygładza, a także delikatnie nawilża. Może być stosowane rano, pod krem i pod makijaż.

Serum z witaminą C to prawdziwie udana propozycja, która mojej cerze sprawdziła się naprawdę świetnie. Posiada intensywne działanie rozświetlające i wyrównujące koloryt cery. Zdecydowanie mogę polecić ten kosmetyk.

dobre serum

Serum umieszczone jest w ładnym i bardzo wygodnym w użyciu opakowaniu z pompką. Wygląda elegancko i bardzo estetycznie. Kosmetyk dobrze się rozprowadza na skórze, jest wydajny i bardzo szybko się wchłania. Nie pozostawia skóry lepiej w dotyku co jest dla mnie dość istotne. Skóra po zastosowaniu jest nawilżona, gładka i przyjemna w dotyku. Nie jestem pewna czy zawarta w kosmetyku witamina C działa jakoś bardzo mocno bo nie zauważyłam wyraźnych efektów. Pomimo to serum bardzo mi odpowiada bo fajnie rozświetla cerę i dobrze nawilża.

dobry produkt, ale ..

Uważam, że jest to naprawdę porządny i godny uwagi produkt, jednak ja jakoś nie potrafię zauważyć efektów stosowania witaminy c na swojej skórze. Używałam już wielu różnych produktów i nigdy niczego nie zaobserwowałam, tak samo było w tym przypadku. Opowiem więc o wadach i zaletach tego konkretnie kosmetyku oraz dodam, że nie wykluczam ponownego zakupu w przyszłości, bo używało mi się go naprawdę przyjemnie. Przechodząc do zalet - konsystencja jest bardzo lekka, szybko się wchłania, nie klei się, nie pozostawia żadnej warstwy na skórze. Trzeba też docenić opakowanie, które jest niezwykle wygodne oraz higieniczne. Jeśli o wady chodzi to tutaj na pewno trzeba wymienić wysoką cenę i słabą wydajność. I to by było na tyle, nie mam więcej spostrzeżeń, polecam wypróbować :)

Dobre serum

Mam cerę tłusta mieszaną i muszę przyznać że te serum naprawdę się u mnie sprawdziło używam go na noc i na to daje krem nie zapycha mnie nie klei się po dodaniu kremu. Jest przezeoczyste i ja po miesiącu stosowania śmiało mogę powiedzieć że działa przebarwienia są mniej widoczne

Warte uwagi

Jest to całkiem dobre serum z witaminą C. Mam cerę wrażliwą, naczynkową która jest trudna w "utrzymaniu". To serum rozjaśniło koloryt skóry, lekkie przebarwienia znikły, a skóra się widocznie wygładziła. Serum ma też pozytywny wpływ na naczynka, po zastosowaniu lekko się zmniejszały. Produkt świetny pod krem na rano jak i wieczór. Oczywiście najlepiej stosować z kremem z tej samej serii, aby efekt został spotęgowany. Kluczową wadą jest brak wydajności i cena. Bez promocji w Rossmanie nie ma co kupować.

Nie jest złe ale są lepsze!

Serum zamknięte w małym opakowaniu z pompka. Nie dokonca przekonuje mnie przezroczyste szklane opakowanie gdyż zawiera płynna witaminę C co prawda tylko 3% ale wydaje mi się,że taki produkt powinien znajdować się w ciemnej buteleczce.
Serum stosowałam pod krem jak i również solo. Jest bardzo delikatne nie podrażnia. Już po kilku nocach widać działanie bo ładnie ujednolica koloryt oraz wybiela drobne plamki po Stefanach. Skóra po nocy wyglada na świeża i wypoczęta. Serum mimo swojej małej pojemności jest nie zwykle wydajne gdyż stosowałam je koło 3mc. Jest święty produkt to zaczęcia przygody z witamina c i przyzwyczajenia do niej skory. Największym plusem jest to produkt bezzapachowy a witamina c często ma specyficzny zapach wyczuwalny na skórze.

Przyjemne serum i tyle

Przyjemne serum w małym szklanym opakowaniu z pompką ułatwiającą dozowanie. Serum jest bardzo lekkie i szybko się wchłania. Jest bardzo wydajne, zaledwie jedna pompka wystarcza mi na wysmarowanie całej twarzy.
Nie ma zapachu, co dla jednych będzie wadą a dla drugich zaletą.
Niestety na tym zalety się kończą. Nie zauważyłam rozjaśnienia przebarwień i efektu wygładzenia.
Jako baza pod makijaż jest ok, makijaż na nim trzymał się pięknie przez cały dzień.
Niestety nie tego oczekiwałam po tym produkcie. Liczyłam na więcej.

Miłe zaskoczenie

Kupiłam to serum zaciekawiona tyloma świetnymi opiniami. Przyznam, że długo zastanawiałam się nad kupnem, pojemność to tylko 15 ml, a cena waha się w okolicach 40 zł. Dość sporo, jednak produkt okazał się warty swojej ceny.

Moja cera jest mieszana, zmagam się z niedoskonałościami oraz przebarwieniami po nich. Szukałam produktu, który pomógł by mi je zwalczyć. Skończyłam właśnie moje pierwsze opakowanie i jestem bardzo zadowolona. Przebarwienia praktycznie zniknęły, zostało jeszcze kilka największych, ale myślę, że po kolejnym opakowaniu będzie już super. Skóra wygląda na taką promienną, rozjaśnioną i zdrową.

Produkt stosowałam codziennie rano przed makijażem. Konsystencja jest całkiem fajna, lekko lejąca, łatwa w aplikacji i co najważniejsze - szybko się wchłania nie pozostawiając żadnej lepkiej warstwy.

Oczekiwałam na więcej

Na początek zacznę od tego,że bardzo lubię produkty Bielenda miałam ich mnóstwo ,z niektórych byłam naprawdę mega zadowolona, bo tam efekty były widoczne. W przypadku tego serum szczerze nie do końca jestem zadowolona ponieważ coś nie zagrało być może osobom mało wymagającym to wystarczy,ale moje oczekiwania były większe, ponieważ na opakowaniu wyczytałam,że serum przeznaczone jest dla skóry z nierównym kolorytem z przebarwieniami różnego pochodzenia.Otóż jak stosowałam ten produkt miałam 3 małe plamki i tak pozostało nie zniknęły.nie zauważylam też ,aby zrobiły się jaśniejsze kompletnie nic.
Na plus mogę dodać estetczne szklane opakowanie z dobrze działajacą pompką przez co aplikacja była higieniczna .
Serum jest bardzo wodniste ,rzadkie,bezzapchowe.Dobrze sie wchłania i nie pozostawia lepkości.

Świetne serum

Dostałam to serum w boxie kosmetycznym. Sama raczej bym go nie kupiła, ponieważ jest dość małe i niewydajne, a cena spora. Jednak działanie wszystko wynagradza. Serum super działa, ładnie rozjaśniło moją skórę oraz zmniejszyło przebarwienia. Nadaje się pod makijaż i ładnie się wchłania. W boxie wychodziło w fajnej cenie więc zamówiłam jeszcze żeby mieć zapas. To moja pierwsza styczność z witaminą C i totalnie mnie zachęciło do dalszego stosowania.
Minusem jest konsystencja, która jest bardzo płynna i ciężko się aplikuje. Opakowanie wygodne, pompka się nie zacina.