Avon, Planet Spa, Oriental Radiance, Energising Face Mask (Energizująca maseczka do twarzy)

Oczyszczająco-energizująca maseczka do twarzy z ekstraktem z białej herbaty oczyszcza skórę, usuwając zanieczyszczenia i martwy naskórek. Pomaga zachować równowagę skóry, oczyszcza ją, usuwając zanieczyszczenia i martwy naskórek. Przy regularnym stosowaniu pomaga zachować równowagę skóry. Biała herbata jest znana ze swoich właściwości antyoksydacyjnych, nadając skórze zdrowy i młody wygląd. Testowana klinicznie i dermatologicznie. Jak stosować: nałóż na skórę twarzy cienką warstwę maseczki, pozostaw na parę minut i dokładnie spłucz.

Cera
Struktura
lekkie
krem

Alkoholowa tragedia ;(

Maseczka jest przezroczysta, dobrze sie rozprowadza i na tym koniec jej zalet. Ładny zapach produktu miesza się z alkoholem, co zniechęca do utrzymania maseczki na twarzy przez zalecony czas. Mam dość tłustą cerę, a ta maseczka wysuszyła i podrażniła moją cerę. Na szczęście kupiłam ją za ok. 10 zł, a nie za regularne 20 zł, więc nie boli mnie tak bardzo, że trafiłam na zły produkt.

Nie robi kompletnie nic

Niespecjalnie polubiłam się z maseczką typu peel-off, nie lubię siedzieć ze sztywną twarzą, do tego dłonie strasznie się lepią po nałożeniu jej, a we włosach zawsze mi zostają małe "glutki", które nie zeszły razem z całą maską. Przebolałabym to jednak, gdybym widziała jakiekolwiek efekty. Niestety, po maseczce Avon nie zauważyłam kompletnie nic: ani nawilżenia, ani zmatowienia, ani napięcia skóry, ani pozbycia się suchych skórek. Chciałam ją zużyć, ale w połowie opakowania, nie widząc żadnych efektów, poddałam się i wyrzuciłam. Strata czasu i pieniędzy.

Chwilowe rezultaty

Maseczkę kupiłam, ponieważ lubię próbować nowych kosmetyków. Zużyłam ją, gdyż nie lubię wyrzucać kosmetyków, lecz była to jednorazowa przygoda i nie wrócę do niej więcej.
Maseczka jest typu peel-off.
Pachnie tak sobie, wyraźnie czuć w niej alkohol.
Jest przezroczysta, trochę lejąca, więc trzeba uważać przy nakładaniu, aby nie pobrudzić sobie ubrania.
Długo i nierównomiernie zasycha, nawet pomimo cienkiej i równiej warstwy.
Po zdjęciu skóra rzeczywiście jest ładnie odświeżona, lecz trwa to dosłownie kilka godzin i później skóra wraca do poprzedniego stanu.
Jest wydajna, używałam jej dosyć długo.
Niedroga- można ją kupić za jakieś 8 zł, chociaż za te pieniądze można nabyć coś lepszego.
Nie oczyszcza porów.

Nieszczególna.

Produkt kupiłam zachwycona zapachem i efektami, jakie obiecywał producent. Niestety rozczarowałam się. Poza tym, że ładnie pachnie nie robi nic ze skórą. Zauważyłam nawet, że pojawiły się po jej użyciu krostki na mojej twarzy, wylądowała w koszu. Nie polecam, szkoda pieniędzy!

Efektów brak!

Bardzo przeciętna maseczka jak na Planet Spa.
Ani jej działanie , ani zapach nie przypadł mi do gustu.
Zapach nie jest przyjemny , nie ma nic wspólnego z odświeżeniem ,
ja głównie wyczuwam alkohol , nie jest to przyjemnością czekać 20 minut aż maseczka zastygnie (jest to maseczka typu peel off)
wąchając nuty alkoholowe.

Efektów działania nie zauważyłam , ani nie pomaga ,
ani nie szkodzi.

Ni to dobre, ni to złe.

Przekonana o tym, że maseczki z Avonu są dobre, sięgam po nowe, w ramach próby i zwykle jestem zadowolona z kolejnego nabytku, ale jakby to powiedzieć- maseczka do twarzy z białą herbatą okazała się niestety niewypałem.

jestem na nie

Nic nie wnosząca maska. Z całą pewnością mnie nie energetyzowała. Przyjemnie pachnie. Jest to maska peel-off, ale trzeba nałożyć dosyć sporo na twarz, żeby ściągnąć ją w jednej części. W zasadzie nic nie robi na twarzy. Może coś tam oczyszcza, ale tylko i wyłącznie dlatego, że w składzie dosyć wysoko jest alkohol.

Nijaka

Jest okej, ale nie daje żadnego efektu, w przeciwieństwie do innych maseczek z Avonu. Kupiłam parę, po których naprawdę widać różnice na skórze, a to jedyna która nic nie daje. Nic specjalnego. Peeling z tej serii jest bardzo fajny, jednak nie radzę jej kupować do zestawu. Lepiej kupić jakąkolwiek inną z Avonu.

Jest niezła

Maseczka Avon Planet Spa, Oriental Radiance jest typem maseczki peel-off. Łatwo się nakłada,ja akurat preferuje taką gęstą konsystencję. Z łatwością ściąga się ją jednym ruchem z twarzy. Wygładza i pozostawia miękka skórę twarzy.

niestety ale nie

Maseczka nie robi szalu , w sumie nic prócz lekkiego wygladzenia cery kilka minut po jej sciagnieciu.
Trzeba szybko ja nakładać bo robi sie gęsta.
Ściąga sie łatwo po 20minutach.
Efektów nie daje. Czy warto? Mozna bo nie zaszkodzi cerze , taka chwilowa przyjemność spa.
Ja ogolnie nie kupie jej ponownie.

nie do końca warto

Mimo wielu zalet nie powala swoją jakością i działaniem. Przed użyciem miałam dość duże oczekiwanie wobec tego produktu, niestety jak to często bywa, rozczarowałam się, a zapewnienia producenta odbiegają od rzeczywistości........
Jak za produkt w tej cenie to naprawdę nie warto inwestować w tą maseczkę. Poza przyjemnymi walorami estetycznymi nie jestem w stanie wymienić pozytywnych efektów zastosowania tego produktu.

MOCNO PRZECIĘTNA...

Spośród preparatów z serii Planet Spa Avon miałam okazję wypróbować już niejedną maseczkę do twarzy, a peeling enzymatyczny akurat testuję. Zdecydowanie bardziej odpowiadają mi produkty na bazie glinki, które w widoczny sposób poprawiają stan mojej cery. Z kolei te z gatunku "peel of" nie są, niestety, zbyt efektywne...

ZALETY:
+ WYDAJNOŚĆ:
stosuję 2 x tydzień i po trzech miesiącach z wolna zbliżam się do końca opakowania.

WADY:
- DZIAŁANIE:
stan cery poprawia DORAŹNIE; gdy wreszcie uda się nam ją spłukać, przez kilka godzin będziemy cieszyć się jej pozytywnym wpływem na skórę; później nie sposób zauważyć, że faktycznie zastosowaliśmy na twarz jakąś kurację,

- PROBLEMATYCZNA APLIKACJA:
teoretycznie jest to preparat "peel of", niestety nie zasycha prawidłowo; po 5-10 minutach trzeba ją miejscami zmywać asekurując się dobrym żelem myjącym do twarzy,

- OPAKOWANIE:
pod stwierdzeniem, że "im bliżej do końca opakowania tym ciężej ją z niego wydobyć" podpisuję się obiema rękami; skuteczne byłoby przecięcie osłony nożyczkami, jednak to rozwiązanie jest mało higieniczne,

- CENA:
opłaca się nabyć ją wyłącznie w promocji.

REASUMUJĄC:
Nie polecam. Efekty działania tego kosmetyku są wymierne. Poprzednia jego wersja przynajmniej dawała się jako-tako ściągać z twarzy, a przy tej maseczce trzeba się solidnie nagimnastykować, by oczyścić twarz.