Biolaven, Żel myjący do twarzy

Średnia ocena: 0.00/5

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

REKLAMA

Nawilżająco-odświeżający żel do mycia twarzy, delikatnie, ale skutecznie oczyszcza skórę z wszelkich zabrudzeń i makijażu. Łagodne detergenty i fizjologiczne pH gwarantują zachowanie naturalnej bariery lipidowej, a dodatek oleju z pestek winogron zapobiega wysuszeniu. Olejek eteryczny z lawendy, symbol Prowansji, znany jest ze swoich antyseptycznych i odświeżających właściwości. Systematyczne stosowanie pozwala cieszyć się czystą i promienną skórą. Przebadany dermatologicznie, hypoalergiczny.

zdecydowanie świetny

Super skład, bez mocnych środków myjących, jest bardzo delikatny, idealny do dwuetapowego oczyszczania. Ma miły niedrażniący zapach, trochę olejkową konsystencję, no i co najważniejsze - nie podrażnia oczu, co jest dla mnie zbawieniem bo niemal wszystkie żele wypalają mi oczy. Doskonale radzi sobie z zanieczyszczeniami, z makijażem tak samo. Nie ściąga skóry. No i jest wydajny, niewielka ilość produktu poradzi sobie z myciem. Polecam i na pewno kupię jeszcze nie raz.

Świetne opakowanie z pompką z prostą szatą graficzną przykuwa uwagę. Kosmetyk ma wodnistą konsystencję i jest bezbarwny. Przepięknie pachnie winogronem i lawendą. Mamy tu olej z pestek winogron, który zapobiega wysuszeniu oraz olejek eteryczny z lawendy, który odświeża. Delikatnie, ale skutecznie oczyszcza skórę. Myślę, że z powodzeniem sprawdzi się do cery wrażliwej. Nie podrażnia, a dodatkowo ma naturalny skład i jest wydajny. Niecała jedna pompka starcza na umycie twarzy. Po zmyciu cera jest odświeżona i delikatnie nawilżona. Dodatkowo jest miękka i gładka w dotyku oraz przygotowana do dalszych etapów pielęgnacji. Kolejny dobry żel do twarzy. Polecam.

Bardzo dobry

Żel dostajemy w niewielkim, plastikowym opakowaniu z pompką. Zapach charakterystyczny dla firmy - lekko winogronowy, ale nie soczysty. Oleje i płyny micelarne domywa bardzo dobrze, konsystencja jest przyjemna, pozostawia buzię nawilżoną i nieściągniętą. Polecam.

Uwielbiam

Mam tłustą cerę ze skłonnością do trądziku i dla mnie ten produkt jest genialny. Bardzo dobrze domywa skórę z makijażu i całego dnia nie powodując przy tym podrażnienia ani wysuszenia . Nie znam się na składach więc kiedyś kupiłam z ciekawości jak zaczęłam zauważać jego działanie także to długofalowe- -zdecydowanie mniej wyprysków zaczęłam wracać regularnie. Pięknie pachnie lawendą do tego ma higieniczne zgrabne opakowanie z pompką - otwieralny , można go wykorzystać do zera - duży plus. Cena różnie jednak nie wygórowana za tyle plusów zdecydowanie warto. Używam regularnie od roku i nawet jak na chwilę zbłądzę zawsze do niego wracam .

Dobrze zmywa, ale podrażnia

Żel nie jest najgorszy. Ma dobry skład, bardzo ładnie rozpuszcza makijaż, prawie nie pachnie, nie wysusza. Niestety moja tłusta skóra lubi się po nim jeszcze bardziej przetłuszczać, wyskakują drobne krostki. Stosowałam go również do mycia powiek i dopiero po 4. opakowaniu odkryłam, że moje nagłe i nieustające problemy z zapaleniem spojówek to sprawka tego żelu. Spłukanie go z twarzy też jest nie lada wyzwaniem. Zostało mi go jeszcze trochę, więc czyszczę nim pędzle, ale do codziennego mycia twarzy już go nie użyję. Mam teraz Sylveco rumiankowy, który sprawdza się o niebo lepiej.

Łagodny ale bez szału

Zakupiłam produkt zachęcona pozytywnymi opiniami, jednak nie podzielam tych zachwytów.
Opakowanie produktu jest plastikową, białą buteleczką z grafiką (niestety nie widać przez to zużycia żelu). Plusem opakowania jest pompka pozwalająca na higieniczne i łatwe dozowanie produktu.
Konsystencja żelu jest moim zdaniem w porządku, kolor przezroczysty, natomiast zapach dla mnie mocno sztuczny i raczej nieprzyjemny.
Działanie również nie przypadło mi do gustu - żel nie oczyszcza dokładnie (z makijażem radzi sobie średnio, nawet po uprzednim rozpuszczeniu go innym produktem), dodatkowo pozostawia dziwną, nieprzyjemną warstewkę na twarzy.
Nie zdecyduję się na pewno na kolejny zakup tego produktu, ponieważ znam zdecydowanie lepsze żele do mycia twarz w niższej cenie.

Przyzwoity

Żel posiada krótki i przyjemny skład. Delikatnie oczyszcza twarz, myślę że dla cer wrażliwych sprawdzi się bardzo dobrze. Mi czegoś w nim brakowało, dodatkowo jest średnio wydajny.

Nie jest to wyjątkowy produkt, ale doeceniam go za naturalny skład. Nie wyrządza on krzywdy, jest przyjemny w użytkowaniu (ah ten zapach!). Myślę, że mimo wszystko jest warty kupna przez osoby, które zmagają się z suchą skórą, dla osób ktore pargną mocnego oczyszczenia - może się nie sprzwadzić.

Nie polubiliśmy się

Tak jak w tytule. Nasza współpraca nie była zadowalająca przez 2 wady tego kosmetyku. Ten żel mimo iż ma przyjemną konsystencję to po prostu się nie pieni i sztucznie pachnie.
Lubię gdy żel się pieni, mam wtedy lepsze odczucie odnośnie umycia twarzy. Przy tym natomiast było coś tak delikatnego, że właściwie nic nie czułam, ot po prostu pomachałam dłońmi po twarzy i tyle. Początkowo sądziłam że może zbyt mało mam zwilżone dłonie, później że twarz może niedokładnie zwilżona więc zaczęłam używać więcej wody. Niestety nic nie pomogło, równie dobrze mogłam nakładać żel na suchą buzię i właściwie niczym się to nie różniło.
Kolejny problem to zapach. Miałam wrażenie że jest sztuczny a nie naturalny. Ale w sumie to nie perfumy więc jakoś dałam radę zużyć do końca.

Opakowanie jest z białego plastiku więc nie widać ile produktu zostało. Pompka działała bez zarzutu i nie miałam problemu z dozowaniem. Kosmetyku jest mało i cena bez promocji nie jest zadowalająca.
Nie wiem czy kupię ponownie, ale spróbuję innych kosmetyków z serii i tej firmy.

+ przyjemna konsystencja,
+ łatwość dozowania odpowiedniej ilości produktu,
- białe opakowanie, nie widać ilości produktu,
- sztuczny zapach,
- brak piany przy myciu,
- małe opakowanie,
- cena bez promocji

Przyjemny żel do twarzy

Mimo tego, że dużo bardziej wolę pianki, to ten produkt jest moim faworytem w kategorii żeli do twarzy.
To kosmetyk dość delikatny, porównywalny działaniem i mocą do pianek. Mam skórę normalną w kierunku suchej i muszę przyznać, że ten żel nie powodował u mnie uczucia ściągnięcia. Sam w sobie nie jest nawilżający, po prostu nie przesusza dodatkowo skóry.
Ma dość wodnistą konsystencję i przez to można mieć wrażenie, że nie nakłada się wystarczającej ilości produktu - ale do tego chyba trzeba się przyzwyczaić, standardowo jedną pompką spokojnie można umyć twarz. Jest wydajny, aplikator jest wygodny i można go zakręcać w celu ochrony zawartości. Nie szczypał mnie w oczy.
Udawało mi się czasami nim zmyć delikatny makijaż (na przykład tusz do rzęs).
Dobrze współpracuje w dwuetapowym myciu twarzy, nawet jeśli pierwszy produkt to olejek.
Zapach - to kwestia gustu, mi osobiście nie przeszkadza, ale zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdemu będzie pasował. Jest dość intensywny jak na naturalny kosmetyk, to taka mdła lawenda i winogrono.
Cenowo wypada korzystnie, na pewno kiedyś do niego wrócę.

Nie polubiłam

Kupiłam go poprzez dobre opinie i to że powinien być nawilżający. Jak myje nim twarz jest okropne uczucie szczypania które jest bardzo nieprzyjemne. Ciężko się go zmywa. Po umyciu twarzy jest bardzo odczuwalne ściągnięcie które jest nie do zniesienia.

Przyjemny produkt

Skusiła mnie linia Biolaven ze względu na lawendę. Co do zapachu lawendy można polemizować, więcej tu winogrona niż lawendy, co nie zmienia faktu, że jest to przyjemny zapach. Produkt sam w sobie u mnie się spełnił i chętnie do niego wrócę. Odświeża, zmywa zanieczyszczenia.

Żel myjący

Świetny produkt. Duży plus za naturalny skład, jest bardzo delikatny, moja twarz jest po nim gładka ,nie podrażnia mojej skóry.Nie zliczę ile opakowań już zużyłam