Physiogel, Hypoallergenic, Codzienne Nawilżanie, Żel do mycia twarzy do skóry suchej i wrażliwej

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Physiogel Cleanser to delikatny żel myjący. Swoje właściwości zawdzięcza kompleksowi myjąco-buforująco-nawilżającemu, w skład którego wchodzi kokoil izotionian sodu. Związek ten, pochodzący z oleju kokosowego, ma szczególnie korzystne właściwości oczyszczające.
Physiogel Cleanser nie tylko myje, ale też zapobiega wysuszeniu skóry i nie zaburza naturalnego pH. Jest hipoalergiczny, dzięki czemu może być stosowany nawet przez osoby o bardzo wrażliwej skórze. Nie zawiera mydła i barwników.
Szczególne zalecenia do stosowania:
- Pielęgnacja skóry nietolerującej mydła
- Oczyszczanie skóry u młodzieży dorastającej
- Doskonały do cery trądzikowej
- Pielęgnacja skóry wrażliwej, suchej i alergicznej
- Pielęgnacja skóry po zabiegach dermatologicznych
- Demakijaż oczu
Physiogel Cleanser może być stosowany bez spłukiwania.
Przy regularnym stosowaniu Physiogel Cleanser skóra staje się miękka, gładka i naturalnie piękna.

Nie tylko na skóry suchej :)

Mam skórę przetłuszczającą się z lekką tendencją do niedoskonałości. Żel ten poleciła mi Pani dermatolog, z czego bardzo się cieszę! Jest on bardzo delikatny ale przy tym świetnie myje skórę. Po jego stosowaniu zauważyłam znacznie mniej niedoskonałości, lekkie nawilżenie skóry (ale takie, którego potrzebuje skóra tłusta). Moja skóra była po nim w o wiele lepszym stanie niż wcześniej.

do wrażliwców

Żel faktycznie jest bardzo delikatny i przyjemnie się nim myje skórę. Używałam go jak zwykłego żelu do mycia twarzy więc normalnie go spłukiwałam. Nie podrażnił mnie wgl. Niestety przepłaciłam, bo kupiłam go w aptece za prawie 50 zł a widziałam na Internecie dużo niższe ceny :(

Najlepszy Żel do twarzy

Jest to zdecydowanie najlepszy kosmetyk typu żel do mycia twarzy. Mam dość problematyczną cerę a jest to jedyny produkt, który nie wywołał u mnie żadnej reakcji niepożądanej.

Za delikatny

Żel ma kremową delikatną konsystencję. Niezbyt zbitą, trzeba uważać żeby za dużo się nie wylewało. Buteleczka na klik jest bardzo poręczna. Jest bardzo łagodny, dla mnie na co dzień aż za bardzo. Tak samo z zapachem, również delikatny. Bardzo dobry był za to podczas kuracji Izotekiem, nie podrażniał, nie zapychał, nie wysuszał. Pozostawiał skórę miękką i gładką, nie ściągniętą. Nigdy nie używałam go bez wody. Czasami używałam do demakijażu oczu, ale też był za delikatny, przynajmniej nie podrażnił. Uważam, że sprawdzi się podczas różnych kuracji lub po zabiegach kosmetycznych, przy podrażnionej, wrażliwej i suchej cerze. Gdybym miała takie problemy to jeszcze bym do niego wróciła, obecnie nie muszę. Na pewno nikomu nie zaszkodzi. Polecam!

Myślałam, że będzie miał lepsze działanie

Zachwycona kremem nawilżającym do twarzy zakupiłam żel do mycia, nie jest zły, chociaż spodziewałam się czegoś lepszego. Bardzo delikatny, może aż za, bo mam wrażenie, że nie zmywał dokładnie makijażu. Całościowa ocena 4/5

Jeden z lepszych produktów do oczyszczania twarzy

Żel polecił mi mój dermatolog podczas stosowania kuracji izotekiem. Opakowanie jest bardzo poręczne, dzięki temu że wylewamy ten żel na dłoń, czy na szczoteczkę soniczną sposób podania jest bardzo higieniczny. Konsystencja tego produktu jest w miarę gęsta, żel jest koloru mleczno białego i pachnie tak czystością, zapach nie jest nachalny, jest delikatny ale bardzo przyjemny. Żel bardzo dobrze oczyszcza skórę, zostawia ją miękką, niepodrażnioną, zauważyłam też uspokaja cerę jeśli mam jakieś problemy z nią. Jest to produkt bardzo wydajny. Po skończeniu jednego opakowania zrobiłam sobie dłuższą przerwę od tego produktu, ale wróciłam do niego. Myślę że będę wracała co jakiś czas bo na prawdę jest to bardzo dobry produkt. Z jednej strony jest delikatny, ale z drugiej robi to co żel ma robić a nawet więcej. Jestem nim zachwycona!

Bardzo dobry

Mam skórę wrażliwą, skłonną do podrażnień, zaczerwienień, miejscami przesusza się, a jednocześnie tłustą. Poleciła mi go pani w aptece. Po przeczytaniu opinii przestraszyłam się, że to jednak produkt nie dla mnie, bo pozostawia jakby film. Faktycznie początkowo jest takie uczucie, ale w ciągu 5 minut po umyciu to wrażenie mija. Pojawia się za to uczucie miłej, mięciutkiej skóry. Nie pieni się, więc na początku nie wiadomo, czy robi to, co ma robić. Użyłam tego żelu, kiedy moja skóra potrzebowała natychmiastowego ukojenia. Razem z kremami sprawił, że moje problemy zniknęły. Na pewno jeszcze do niego wrócę.

Świetny produkt

Najlepszy żel do mycia twarzy, jaki kiedykolwiek miałam. Mam skórę wrażliwą, po użyciu żelu nie mam żadnych zaczerwienień, skóra nabiera z kolei ładnego koloru. Bardzo polecam :)

Spełnia swoje funkcje

Moja skóra po umyciu jest dogłębnie oczyszczona, bez uczucia spięcia czy suchości. Nie pieni się, ładnie się rozprowadza po skórze. Żel nie posiada zapachu co jest dużym plusem dla wrażliwych użytkowników

Beznadziejny

Produkt ten miałam polecony przez dermatologa. Miał on pomóc w moim problemie z skórą suchą, wrażliwą, alergiczną i trądzikową. Miał też zastąpić mi mój płyn do demakijażu.
Niestety w ogóle się nie sprawdził. Miałam wrażenie jakbym miała czymś oblepioną twarz. Do tego skóra była bardziej wysuszona niż wcześniej i musiałam wyrzucić ten produkt. Konsystencja zbyt płynna i zapach ochydny.

Zostanie na dłużej

Kupiłam głównie do porannego mycia twarzy, chciałam coś delikatnego i padło na Physio. Jestem zadowolona. delikatnie myje nie podrażniając skory.
Wypróbowałam go również do zmycia makijażu, ale dla mnie był odrobine za słaby, jednak nie odejmuję mu niczego w ten sposób i bardzo się lubimy :)
Jedynym minusikiem dla mnie jest zbyt rzadka konsystencja, ale jestem w stanie wybaczyć :)

Ciekawy produkt dla skóry wrażliwej

Jakiś czas temu linie Physiogel poleciła mi Pani dermatolog na problemy skórne. Moja skóra była już zmęczona ciągłym malowaniem stąd była zaczerwieniona i skłonna do wyprysków. Po zastosowaniu żelu do mycia skóra wyrównała swoje pH, stała się gładka i promienna. Z pewnością też oczyszczona i nawilżona. Nie wystąpiła żadna reakcja alergiczna. Myśle że to jeden z lepszych produktów dla osób ze skóra wrażliwą