Catrice, Liquid Camouflage High Coverage Concealer (Korektor w płynie wodoodporny)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.48/5

Średnia ocena: 4.61/5

notino.pl
Średnia ocena: 4.11/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer Waterproof - korektor w płynie oferujący optymalne krycie. Jest mocno napigmentowany, dzięki czemu doskonale maskuje niedoskonałości pod oczami (cienie, sińce) i na twarzy (przebarwienia, piegi, zaczerwienienia).

Trwała i wodoodporna formuła korektora Catrice Liquid Camouflage High Coverage zapewnia nieskazitelny makijaż na wiele godzin. Ma właściwości wodoodporne, więc niestraszne mu upały i deszcze.

Konsystencja korektora Catrice Liquid Camouflage High Coverage idealnie stapia się z cerą i równomiernie rozprowadza. Wygodny aplikator dozuje odpowiednią ilość produktu i ułatwia nakładanie go na skórę. Korektor jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych.

w pędzelku / w aplikatorze
pod oczy, do twarzy
kryjące
bez parabenów

polecam

Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer to korektor w płynie, który bardzo dobrze kryje wszelkie zasinienia i niedoskonałości.
Dodatkowo jest on wodoodporny. Jego formuła jest lekka i łatwa w aplikacji. Był to mój pierwszy korektor, od którego zaczęłam swoją przygodę z makijażem kilka lat temu.
Zużyłam kilka opakowań i jest on jednym z moich ulubionych produktów. Trzyma się cały dzień. Jego zapach określiłabym jako kwiatowy. Bardzo łatwo się go blenduje na skórze.
Można powiedzieć, że jednym minusem jest dość mały aplikator- porównując do dzisiejszych korektorów, które najczęściej posiadają spory aplikator, który ułatwia nakładanie produktu na twarz.

Tani, bez efektu wow

Jest to dobry korektor ale idąc tropem stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry. Zawsze mam go w swojej kosmetyczce. Pomimo, że testuję bardzo wiele korektorów ten mam zawsze awaryjnie. Nie tworzy spektakularnego efektu ale tez wygląda na skórze całkiem dobrze.

Najlepszy korektor

Mam duże cienie i worki pod oczami. Ten korektor w połączeniu z podkładem idealnie je kryje. Nie znam lepszego który miałby takie krycie. Testowałam wiele produktów za mniejszą i większą kwotę, ale ten korektor wygrywa z nimi wszystkimi

Idealny korektor pod oczy

Miałam przyjemność stosować ten korektor przez kilka miesięcy. Bardzo lekka formuła, dobre krycie, dobry stosunek ceny do jakości. Kolor idealnie dopasowany do skóry mojej twarzy. Polecam

Korektor pod oczy

Jako osoba posiadająca cienie pod oczami serio polecam ten korektor. Dlugo szukałam idealnego korektora ktory by miał mocne krycie. Pani w drogeri polecila mi mi ten od Catrice, wziełam na test i okazał się fenomenalny. Krycie rewelacyjne polecam na niedoskonałośći i cienie pod oczami.

Ma bardzo dobre krycie

Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer to korektor w płynie, który obiecuje wysoki stopień krycia oraz wodoodporność. Jego formuła jest lekka i łatwa w aplikacji, idealna do zakrywania niedoskonałości i cieni pod oczami.

Testując ten produkt, mogę potwierdzić, że faktycznie ma bardzo dobrą krycie i pomaga zakryć nawet najbardziej uporczywe niedoskonałości. Wystarczy niewielka ilość produktu, aby uzyskać zadowalający efekt, dzięki czemu korektor jest bardzo wydajny. Ponadto, bardzo łatwo się go rozprowadza i blenduje na skórze, nie tworząc efektu maski czy starzenia się.

Co do wodoodporności, tutaj również produkt spełnił moje oczekiwania. Nie rozmazuje się, nie ściera i utrzymuje się na swoim miejscu przez cały dzień, nawet przy wilgotnej pogodzie czy podczas aktywności fizycznej.

Jako miłośniczka makijażu, mogę śmiało polecić Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer wszystkim, którzy poszukują skutecznego korektora o wysokim stopniu krycia. Jest to produkt, który z pewnością warto mieć w swojej kosmetyczce, zwłaszcza jeśli zależy nam na trwałym i naturalnym efekcie makijażu.

Mogę szczerze każdemu polecić

Kupiłam go na promocji w Hebe nie oczekując od niego jakiś cudów. Sprawdził się świetnie, ukrył moje blizny po trądziku i obecne niedoskonałości. Zużyłam już kilka opakowań i nadal jestem z niego zadowolona.

Kiedyś ulubieniec, teraz...

Do pewnego czasu był to mój ulubiony korektor. Numer 010 był idealny dla mnie w kolorze oraz kryciu. A potem wydarzyło się coś dziwnego i odcień jest dla mnie nie tylko zbyt ciemny, ale i dodatkowo oksyduje! Jasne, wciąż świetnie kryje i na twarzy wygląda genialnie, ale...

Od zawsze i na zawsze

Pierwszy raz usłyszałam o nim na tik toku. Słyszałam że jest naprawdę dobry i wcale się nie zawiodłam. Pomimo młodego wieku mam problem z cieniami pod oczami a ten korektor przy odpowiednim nałożeniu wygląda naprawdę ładnie i naturalnie nie tworząc efektu maski. Jeszcze ta cena ok.25zl.
Był to mój pierwszy korektor, od którego zaczęłam swoją przygodę z makijażem kilka lat temu i do dziś pomimo, że nie używany codziennie znajduję się w mojej kosmetyczce. Ogromnie polecam.

Tani i dobry

Świetny kosmetyk dla skór problematycznych. Jest tani a naprawdę wydajny i bardzo dobrze kryjący. Jedynym problemem jest opakowanie już drugi raz produkt zaczyna mi wyciekać po bokach. Oprócz tego nie ma żadnych wad. Nie ciemnieje, nie ciastkuje się pod okiem, nie podkreśla suchych skórek, jest bardzo dobrze kryjący i wydajny.

świetny

Jeden z lepszych korektorów jakie miałam w swojej kosmetyczce. Sprawdza się świetnie, jest wydajny i idealnie kryje a przy tym nie jest ciężki. Nie wchodzi też w załamania i nie ciastkuje się na twarzy.

Od zawsze świetny

Był to mój pierwszy korektor którego miałam przyjemność używać od kiedy zaczęłam się malować. Jest po prostu świetny. Tani. Dobrze zakrywa wszystko co ma zakrywać. Nie ciemnieje ani nie zapycha.