Safina, Mydło w płynie `Oliwka`

Safina, Mydło w płynie `Oliwka`

Mydło w płynie opracowano na bazie łagodnych środków myjących. Mydło delikatnie myje i pielęgnuje dłonie, zapewniając ich odpowiednie nawilżenie. Nie narusza naturalnego pH skóry.

Skóra
sucha, normalna
mydła
zapachowa
z pompką
w płynie
>250ml

Spełnia swoje właściwości, nie wysusza rąk

Mydełko, które raczej nie wyróżnia się nie czym szczególnym, ale za to spełnia swoje właściwości.
Dobrze domywa, obficie się pieni, mimo małych ilości.
Jest wydajne, a cena jest bardzo niska
Ma ładny zapach, który jednak nie utrzymuje się na skórze długo.
Nie wysusza rąk!!!!

Ma wygodne opakowanie, z pompką dozującą - prześwitujący pojemnik, dzięki czemu ocenimy ilość produktu.
Całkiem przyjemna, prosta grafika.

Za tę cenę jak najbardziej na TAK!!!

Dobre, codzienne mydło

Lubie produkty tej marki, więc postawiłam na kolejny wariant mydła w płynie jaki oferuje. Skusiła mnie śliczna grafika i obiecany przez producenta zapach. Safina to marka, która trzyma świetny poziom i za niską cenę otrzymujemy produkt wysokiej jakości, który spełnia obietnice producenta.

OPAKOWANIE

Mydełko jest dostępne w formie zapasu – saszetki z korkiem ułatwiającym przelanie produktu do dozownika oraz wersji z pompką. Miałam w sumie obie i obie się sprawdzają – zapas kiedy mamy dozownik lub opakowanie zastępcze a wersja z pompką w przypadku gdy go brak. Pompka wykonana jest z trwałego, białego plastiku i dozuje odpowiednia ilość produktu nie plując. Buteleczka jest przezroczysta, więc widzimy zużycie. Szata graficzna przedstawia liście i owoce oliwki na białym tle, któremu towarzyszą napisy i logo marki. Całość jest prosta, ale prezentuje się ładnie.

MYDŁO

Mydło posiada delikatny, pastelowy zielony kolor nawiązujący do oliwki,którą jest inspirowane. Mydło ma przyjemną, dość gęstą, kremową konsystencję, nie przelatuje też przez palce. Jest to typowe mydło kremowe. Posiada bardzo przyjemny zapach przypominający inne produkty na bazie oliwek, dość charakterystyczny i przyjemny, bez zbędnej sztucznej czy chemicznej nuty umilający każdorazowo mycie doni. Mydło bardzo dobrze myje dłonie a przy tym ich nie wysusza. Pozostawia je świeże i delikatnie pachnące, choć zapach jak dla mnie szybko się ulatnia. Można je kupić za kilka złotych, jest wydajne i dostępne w kilku wersjach zapachowych.

PLUSY:
+ ładny zapach
+ dobrze myje dłonie
+ niska cena
+ dobra wydajność
+ wiele zastosowań

Super!

Uwielbiam to mydło, jego zapach i konsystencja mmmmm... Duże opakowanie jest bardzo wydajne. Po umyciu rąk zapach dość długo się utrzymuje. Nie ma konieczności stosowania zaraz po myciu rąk żadnego kremu do rąk. Mydło nawilża i dokładnie oczyszcza. Najważniejsze jest to że mydło nie wysusza moich wrażliwych dłoni. Jestem ciekawa też innych wersji tego mydła. Zakupiłam już kolejne opakowanie. Polecam!

Niezłe.

Mydło ma ładny i delikatny zapach. Nie utrzymuje się on niestety na dłoniach, jest wyczuwalny tylko przez chwilę. Nie wysuszał moich rąk, dobrze myje, jest wydajne. Takie zwykłe mydło, które spełnia swoje zadanie. Polubiłam bardziej wersję tego mydła z kwiatem lotosu, ale to o zapachu oliwki również się sprawdziło.

Bardzoładnie pachnie :)

Ładnie pachnie , myje i do tego w fajnej cenie same zalety :). Opakowanie szału nie robi jest zwykłe ale można mu to wybaczyć przy tak ładnym zapachu. Czy kupie ponownie nie wiem jak wpadnie mi w ręce to na pewno :) .