Sephora, High Coverage Concealer Natural Finish (Korektor cieni pod oczami o wysokim poziomie krycia `Naturalny efekt`)

Korektor cieni pod oczami nowej generacji łączący formułę o wysokim poziomie krycia i miękką i ultra lekką konsystencję fluidu. Optymalnie i bez efektu obciążenia koryguje cienie pod oczami i inne niewielkie niedoskonałości, sprawia, że spojrzenie jest świeże i wypoczęte. Ultra naturalny i długotrwały rezultat.
- Olejek z awokado: bogaty w witaminy A, E i B oraz w składniki niezmydlające się o właściwościach odżywczych i regenerujących.
- Olejek z wiesiołka lekarskiego: bogaty w kwas gamma-linolowy o właściwościach odżywczych i regenerujących.
- Ekstrakt z algi (Chlorella vulgaris): zapobiega wystąpieniu cieni pod oczami poprzez pobudzenie mikrokrążenia.

pod oczy
rozświetlające, kryjące
w pędzelku / w aplikatorze, w sztyfcie

Bardzo fajny korektor

Konturowania tym korektorem to sama przyjemność. Najjaśniejszy odcień genialnie sprawdza się pod oczy, a jeden z ciemniejszych chłodnych brązów do konturu na mokro. Wydajność o poziomie kosmicznym, można kupić raz na rok. Bardzo trwały.

Magiczny concealer

Jestem zachwycona tym produktem. Od lat go kupuję, I nigdy mnie nie zawiódł. Mam naturalne ciemne podkowa pod oczami, a ten korektor sprawia że moja skóra jest lsniejsza, oraz wypoczęta. Gorąco polecam!

Nie kryje mocno, ale bardzo go polubiłam

Korektor zakupiłam na sporej promocji w Sephorze. Szukałam czegoś co będzie jasne, i ukryje moje cienie po oczami.
W kwestii krycia, niestety jest tutaj według mnie słabo. Korektor jest lekki, ma fantastyczną konsystencję i bajecznie się rozprowadza. Ale trzeba dać co najmniej dwie warstwy aby ukryć zwykłe cienie pod oczami, a to i tak ich nie zakrywa. natomiast ta lekkość, ta konsystencja i nakładanie sprawiają że lubię go, i z pewnością sięgnę ponownie.
Kolor który posiadam to 03 perle - baaardzo jasny, dla mnie niestety aż za, wygląda jak prawie biały gdy go nałożę. Ma żółte tony, ale w kierunku neutralnego.

Nawet niezły, ale czegoś brakuje

Korektor dostałam od przyjaciółki, bo dla niej był za jasny. Dla mnie kolor idealny. :)

Na początku nie ważył się, nie zbierał się w zmarszczkach, ale po czasie niestety tak sie stało. Aczkolwiek podejrzewam, że to wina zmienionej, drugiej bazy i korektor na niej tak „działał”.

Ogólnie byłam bardzo zadowolona, dopóki nie zbierał się w zmarszczkach. Faktycznie dość dobrze krył cienie. Nie było to jakoś super szałowe, bo ja też nie mam jakiś bardzo mocnych cieni, ale efekt był dobry. Zadowalał mnie :) Dla mnie wystarczający. Ładnie też się korektor łączył z podkładem Loreal True Match.
Trwałość to paręnaście godzin.
Jak wcześniej wspominałam - byłam bardzo zadowolona z niego.

Korektor jest wydajny. Nie podrażnia, nie wysusza skóry.

Dopiero teraz sprawdziłam cenę i byłam w szoku... Myślałam, że jak na Sephore korektor będzie kosztował minimum 2-3x tyle, więc jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. :)

Jak dla mnie mocne 4+ :) niestety nie 5 przez to, że przy drugiej bazie się strasznie zbierał z kącikach i w zmarszczkach :(

Ciesze się, że trafił w moje ręce. Na pewno to nie będzie moje ostatnie opakowanie. Jak najbardziej polecam

4/5

Świetny!

Naprawdę świetny, mocno kryjący korektor. Plusem jest całkiem spora gama kolorów. Miałam kilka opakowań i naprawdę bardzo przypadł mi ten korektor do gustu. Stosowałam na większe wyjścia kiedy zależało mi na piękniejszym makijażu. Jedyny minus to niska wydajność ponieważ produkt szybko się kończy.

Nie kryje wystarczająco dobrze

Korektor kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami innych i dobrze brzmiącą obietnicą mocnego krycia cieni pod oczami. Osobiście jestem posiadaczką bardzo jasnej, bladej skóry i fioletowo-różowo-niebieskich cieni pod oczami. Kolory korektorów z tej serii mają dziwną numerację (niektóre początkowe kolory są ciemniejsze niż te wyższe numery), ale udało mi się dobrać idealny jasny kolor lekko wpadający pod róż, 13. Porcelaine rosee/Pink porcelaine.

Do plusów zaliczam niewątpliwie kolor i konsystencję korektora, która jest dość kremowa i nie wysuszała mi skóry pod oczami. Jednak to koniec plusów... Korektor krył w pewnym stopniu cienie pod oczami, ale były one wciąż widoczne po aplikacji, a po paru godzinach były widoczne jeszcze mocniej. Zaznaczę, że mam średnie cienie pod oczami, także są osoby z dużo mocniejszymi cieniami ode mnie. Moim zdaniem producent zdecydowanie przesadził z poziomem krycia, ponieważ korektor oferuje nawet przy kilku warstwach lekki - średni poziom krycia, ale mocny poziom krycia to na pewno nie jest. Także jeśli ktoś ma lekkie cenie pod oczami, to polecam ten korektor, ale przy średnich i mocnych cieniach szkoda na niego pieniędzy.

Silny zawodnik !

Z cieniami pod oczami borykam się od kiedy tylko pamiętam. Wypróbowałam tony korektorów, także te z wyższej półki. Uważam, że nie ma sensu wydawać 300 zł na korektor, gdy mamy tak świetnego zawodnika pod ręką !

- świetnie kryje
- kładziony na nawilżone oko nie wysusza
- nie zbiera się w zmarszkach, załamaniach
- długo się utrzymuje
- ładnie rozświetla "oko" niwelując efekt zmęczenia
- starcza na długo
- szeroka paleta odcieni
- cena jest w porządku, często można złapać go na promocji

Godny polecenia

Długo nie mogłam znaleźć swojego ulubionego korektora! Jednak przy tym na pewno pozostanę na dłużej. Dobrze kryje, bez efektu maski. Jest godny polecenia, ja na pewno kupię następne opakowanie!

Nie jest suchy i nawilża

W drogeri ciężko o korektor który dobrze kryje ale jednocześnie nie jest suchy. Zdecydowałam się na ten korektor z Sephory ponieważ słyszałam ze jets to zamiennik słynnego korektora z Too faced którego uwiebiam ale jest strasznie drogi ... i faktycznie jest bardzo podobny :D

Warto kupić na promocji

Posiadam korektor w kolorze 05 porcelanie, to typowy odcień dla bladziochów. Ma bardzo dobre krycie, nie utlenia się, długo się utrzymuje, rozjaśnia i rozświetla, jest wydajny i nie obciąża okolicy pod oczami. Warto kupić go na promocji i wypróbować, jednak cena 60 zł jest zdecydowanie wygórowana. Lubię po niego sięgać, ale mam swojego innego ( jak narazie) niezawodnego ulubieńca.

Niezastąpiony!

Niestety najlepszy. Niestety - bo pewnie w końcu Sephora go wycofa co robi często. A lepszego nie znalazłam, zamiennika z resztą też nie(blisko był osławiony Age Rewind od Maybelline, ale dla mnie praktycznie nie do użytku przez ubogą gamę odcieni).
Ten korektor fantastycznie wtapia się w skórę, jest na niej niewidoczny, nawet przy grubszej warstwie, a kryje naprawdę fenomenalnie moje sińce pod oczami. Krycie, w zależności od zbudowania, albo średnie, albo jest to krycie pełne. Pięknie też wygładza.
Co ważne, nie jest to korektor zastygający, więc można z nim spokojnie pracować, ale też trzeba zadbać o odpowiednie utrwalenie. Fantastycznie zgrywa się z bakingiem(polecam do tego Hudę, Clarinsa, lub BTW od Too Faced).
Mój ulubieniec. Jedyną wadą jest jego pojemność, szybciutko się kończy.

Ulubieniec

Jest to mój ulubiony korektor kremowy na codzień, do którego wracam z podkulonym ogonem zawsze, kiedy próbuję go zdradzać z innym produktem. Bardzo odpowiada mi formuła, jest kremowy, taki bogaty i nawilżający, dobrze kryje moje głębokie i ciemne sińce. Nie zastyga na skorupę więc nie nie martwię się o zbieranie w zmarszczkach i suchość pod okiem. Jest mnóstwo kolorów do wyboru, łącznie z odcieniami bardziej różowymi, żółtymi, brzoskwiniowymi. Korektor ten na przestrzeni lat dosyć mocno podrożał, jednak można dostać go na promocjach sephory i uważam, że warto go wtedy wypróbować. Co trzeba zaznaczyć: zużyłam już kilka opakować, nie tylko ze względu na moją miłość do tego produkty a bardziej z powodu słabej jego wydajności. Mam wrażenie że kończy się po około miesiącu i, nie da się ukryć, jest to jego spora wada.