SuperTan, Super Sensations, Pineapple & Mango Triple Bronzer (Bronzer i przyspieszacz opalania 2w1)

Pineapple & Mango, TRIPLE BRONZER to 3 bronzery + 2 przyspiesacze + anti-aging formula.
-szokująco szybka i intensywna opalenizna - L-Tyrozyna, ryboflawina, DHA, wyciąg z orzecha i trzciny cukrowej
-aktywne nawilżenie i ochrona przed zmarszczkami – wyciąg z aloesu i ogórka, kolagen, witamina E, wyciąg z alg i czerwonej herbaty
-superzapach zielonego ananasa i mango

przyspieszacze do opalania
łagodzące, nawilżające, regenerujące
zapachowa
w butelce, saszetka
100 – 250ml, <50ml
sucha, wrażliwa, normalna

Wykorzystała: kilka próbek

Uwielbiam!!!!

Uwielbiam ten produkt, ponieważ nadaje skórze piękną opaleniznę i utrzymuje się na niej nawet kilka tygodni. Ma cudowny zapach, delikatnie nawilża, szybko się go aplikuje. U mnie nie spowodował żadnych podrażnień ani wysuszenia skóry.
Po aplikacji bronzera odczuwalne jest dość mocne "mrowienie"które po kilku minutach znika.
Miałam wiele bronzerów i przyspieszaczy opalania ale ten jest dla mnie zdecydowanie najlepszy.

nie dla mnie.

Krótko:
+zapach ma obłędny, słodko owocowy
-tak diabelsko piecze, że nigdy więcej go nie wezmę do ręki.

Rozumiem, że Triple Bronzer, ale kurczę... Nogi miałam dwa dni w czerwonych plamach... Producent aż za dobrze wywiązał się z obietnicy "mrowienia". Pierwszy produkt, który mi się aż tak nie spodobał.