Be Beauty Care, Aloe Vera Cotton Pads (Płatki kosmetyczne z ekstraktem z aloesu)

Pojemność 360 szt
Pojemność 120 szt

Płatki kosmetyczne BeBeauty Aloe Vera z ekstraktem z aloesu, są przeznaczone do codziennej pielęgnacji i kosmetyki. Dzięki zastosowaniu technologii 3L (3 layers - 3 warstwy) płatki nie rozwarstwiają się, nie pylą i nie pozostawiają włókien. Zewnętrzne warstwy płatków składają się ze 100% bawełny, co sprawia, że są wyjątkowo delikatne dla skóry. Skutecznie oczyszczają, usuwają resztki makijażu i kosmetyków.
Skład: 70% bawełny, 30% włókien poliestrowo-celulozowych.
Dla sieci Biedronka i Hebe produkuje je firma Harper Hygienics SA.

do twarzy
pojedyncze, zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Fajne, łatwo dostępne, dobre płatki

Płatki kosmetyczne to taki podstawowy produkt w naszej kosmetyczce. To tonik, to płyn do demakijażu, no zawsze się przydaje. Można kupić wprost wszędzie, jednak to co lubię w konkretnie tych to cena- są naprawdę tanie a jakość jest bardzo dobra. Co do ekstraktu z aloesu to nawet nie wiedziałam że jest :D ale dla mnie nie ma to znaczenia bo i tak są super.

Podstawowy produkt

Płatki kosmetyczne to taki podstawowy produkt, który staram się mieć w domu zawsze ze względu na demakijaż.
Ważne jest dla mnie żeby nie były szorstkie i nie rozwarstwiały się. Ten produkt jak najbardziej w pełni spełnia moje oczekiwania.
Płatki są delikatne dla skóry i z łatwością można zmyć nimi makijaż. Czy mają ekstrakt z aloesu czy nie jest mi to trochę obojętne bo jego działania i tak na skórze nie odczuwam.
Zapakowane są w dosyć sporym opakowaniu i często są na promocji.

Ulubione

Płatki dostępne w każdej Biedronce, przez co praktycznie każdy może je kupić. Dodatkowo cena jest zachęcająca, ponieważ często występują w promocji, w której są połączone 3 opakowania :) Wtedy biorę i mam w domu zapas na bardzo długo.

ZALETY:
+ nie rozwarstwiają się
+ przyjemne w użytkowaniu (nie zostają kawałki waty na twarzy)
+ cena
+ dostępność
+ opakowanie

WADY:
Wad brak :)

Świetne

Często kupuję płatki kosmetyczne BeBeauty. Są dobrej jakości i mają niską cenę. Za opakowanie 120 sztuk zapłaciłam około 3zł. Płatki nie rozwarstwiają się i nie sypią. Świetnie sprawdzają się do demakijażu i oczyszczania skóry.

Nie czuję różnicy czy z aloesem czy bez

Stosowałam zarówno te waciki, jak i waciki bez aloesu. Powiem szczerze, że jest to chyba zwykły chwyt marketingowy, ponieważ nie czuje kompletnie żadnej różnicy. Jak dla mnie są to takie same waciki. Ale nie mogę powiedzieć, że są złe. Są mięciutkie, nie rozdzielają się, mogłyby być nieco grubsze, aby wsiąkały troszkę więcej produktu, aby aż tak nie przemakały. Wówczas demakijaż jest łatwiejszy i jeden wacik może zmyć więcej makijażu.
Waciki te są bardzo łatwo dostępne, można je kupić w Biedronce, a przecież Biedronki mamy wszędzie :). Są tanie, więc gdy tylko jestem w Biedronce to wrzucam je do koszyka. Jak już wspomniałam, tego aloesu kompletnie w nich nie wyczuwam, ale nie przeszkadza mi to, nie potrzebuję aloesu, aby wacik był dobry. Ogólnie są okej.

Świetne

Płatki łatwo dostępne - w każdej Biedronce można znaleźć. Płatki są dobrej jakości - dobrze się wyciągają, nie rozwarstwiają się. Płatki są bardzo delikatne dla oczu. Są wydajne i w dobrej cenie. Opakowanie wygląda bardzo ładnie i można zawiesić w łazience , ponieważ jest dołączony sznurek .

świetne

Płatki zawsze kupuje w Biedronce po kilka sztuk, lubię mieć ich zapas. Są bardzo dobrej jakości, nie rozwarstwiają się, nie pylą. Są bardzo delikatnie w kontakcie ze skórą. Do codziennego zmywania makijażu są rewelacyjne. Opakowanie bardzo wydajne, poręczne, można zawiesić je na sznureczku.

Jak dla mnie ekstra

Płatki kosmetyczne zostały kupione w Biedronce. Jakościowo są świetne nie rozwarstwawiaja się. Opakowanie jest bardzo podręczne i wacikow jest sporo. Są one bardzo delikatne w dotyku. Jestem bardzo zadowolona z nich już pare lat pięknych mi świetnie sprawdzają się.

Pewniak

Są naprawdę dobre jakościowo. Opakowanie jest poręczne i można je powiesić na sznureczku w dowolnym, dogodnym miejscu. Płatki zawierają ekstrakt z aloesu, jednak są bez zapachowe. Są dość zbite, dzięki temu nie rozwarstwiają się i nie gubią włókien. Są bardzo delikatne w dotyku i współgrają z moją wrażliwą cerą. Polecam.

Super

Płatki bardzo dobrej jakości. Nie rwą się oraz nie rozwarstwiają. Są dobrze scalone ze sobą co widać po bokach. Płatki kosmetyczne są bardzo delikatne i miękkie - nie podrażniają oczu przy pocieraniu. Produkt wart swojej ceny oraz super dostępność w każdej biedronce.

Super płatki za super cenę

Nie mam się do czego przyczepić - dobre jakościowo, nie rozdwajają się, po namoczeniu (np. płynem micelarnym czy tonikiem) nie rozpadają się. W dodatku są bardzo mięciutkie. Spełniają swoją rolę.
Cena bardzo atrakcyjna, ok 2,30zł za dużą paczkę.
Dostępne są w każdej Biedronce, nawet tych mniejszych.

Solidnie wykonane

Płatki kupiłam w Biedronce za około 2zł.
Są bardzo wytrzymałe, nie rozdwajają się, nie pylą i nie pozostawiają włókien.
Są delikatne, dobrze chłoną płyn dzięki czemu przy ich użyciu można bardzo dokładnie oczyścić twarz z makijażu albo zmyć lakier z paznokci.

Zapakowane są w plastikowe opakowanie na sznureczku, które można powiesić na haczyk np. w łazience. Płatki nie są posklejane ze sobą, dzięki czemu nie ma problemu z wydobyciem ich z opakowania.

Za solidność wykonania daję 5 gwiazdek.