Be Beauty Care, Płatki kosmetyczne `Soft Touch`

Be Beauty Care, Płatki kosmetyczne `Soft Touch`

Pojemność 3 szt
Pojemność 1 szt

Płatki kosmetyczne BeBeauty Soft Touch zapewniają komfortowe i dokładne oczyszczenie skóry. Dzięki zastosowaniu technologii 3L (3 layers - 3 warstwy) płatki nie rozwarstwiają się, nie pylą i nie pozostawiają włókien. Zewnętrzne warstwy płatków składają się ze 100% z bawełny, co sprawia, że są wyjątkowo delikatne dla skóry. Środkowa warstwa bawełniana z domieszka mikrowłókien sprawia, że płatki są niezwykle spójne i wytrzymałe. Wzmocnione obszyciem są bardziej spoiste i trwałe, nie tracąc przy tym swojej miękkości i delikatności.
Skład: 70% bawełny, 30% włókien poliestrowo-celulozowych.
Dla sieci Biedronka i Hebe produkuje je firma Harper Hygienics SA.
Występują pod dwiema wersjami: z wyjątkowym wzorem plastra miodu oraz zwykłą, gładką.

do twarzy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Kosmetyczne produkty z Biedronki zaskakują mnie jakością

Makijaż wykonuję codziennie, więc pod koniec dnia muszę go też zmywać. Próbuję olejków i pianek do demakijażu, ale zazwyczaj wracam do płynu micelarnego zmywanego płatkami kosmetycznymi. Zazwyczaj tego typu produkty kupuję w większym opakowaniu i któregoś razu będąc w Biedronce zakupiłam waciki w promocji, choć nawet w regularnej cenie jest tanio.

Nie wymagam raczej zbyt wiele od takich produktów, ale zdarzało mi się już używać takich o bardzo niskiej jakości, które pod wpływem wilgoci rozwarstwiały się. Tutaj aż się zdziwiłam, jak trwałe są płatki. Nie rozpadają się, nawet gdy naleję dużo płynu. Dobrze wchłaniają zarówno kosmetyki oczyszczające jak i zanieczyszczenia z twarzy. Są wykonane z delikatnego, miękkiego materiału, nie powodują podrażnień, choć występuje domieszka sztucznego poliestru. Co do skuteczności oczyszczania to zależy to w głównej mierze od kosmetyku do demakijażu, ale co może to zbierze.

Wydajność jest normalna, jeden płatek wystarczy do zmycia codziennego, lekkiego makijażu, do wieczorowego przyda się raczej dwa. W opakowaniu jest 120 sztuk ułożonych w klasycznej tubie, więc spokojnie wystarczy na kilka miesięcy. Można je przechowywać mając nawet mało miejsca i powiesić na przykład w okolicach zlewu, dzięki sznurkowi można ściągać tubę, żeby pojedyncze płatki można było swobodnie wyciągać. Jedyny minus tego produktu to emitowanie dużej ilości odpadów ze względu na jednorazowość.

Tanie i dobre

Używam do zmywania makijażu, płatki są solidnie wykonane nie rozwarstwiają się, nie rozwalają przy demakijażu, są miękkie i nie podrażniają skóry dobrze się nimi oczyszcza cerę i tego właśnie oczekuje od takich produktów, ponad to są w przystępnej cenie i łatwo dostępne, kupuje je na przemian z płatkami od isany, jak najbardziej polecam.

Dobre!

Od płatków kosmetycznych oczekuję, trwałości, żeby się nie rozdwajały czy rozwalały w rękach. Te płatki spełniają te wymagania. Dodatkowo są miękkie dla skóry i przy przecieraniu jej nie podrażniają. Do tego są dostępne w przystępnej cenie i ogólnie są łatwo dostępne. Same plusy!

Zalety:
- nie rozwalają się,
- delikatne dla skóry,
- dostępność,
- cena.

Wady:
- brak!

Spoko produkt w niskiej cenie

Płatki kosmetyczne to produkt, który zawsze musi znaleźć się w łazience. Ja obecnie używam ich już tylko do zmywania makijażu oka i zmywania henny. Są trwałe, nie rwią się i nie siepią. Można je nadobyc za niską cenę, co jest ich atutem. Łatwo przy ich użyciu zmyć makijaż, są poręczne. Za tę cenę to naprawdę dobru

Płatki kosmetyczne `Soft Touch`

Bardzo fajne platki przeważnie mozna je dostać w 3-paku w Biedronce.Zapakowne w foliowy woreczek ze sznureczkiem dzięki temu mogą wisieć na haczyku w łazience, Nie rozwarstwiają sie i nie zostawiają drobinek po wacie.Chłonne nie przecieka przez płyn micelany,zmywacz do paznokci lub tonik.Delikatne podczas demakijazu. Cena bardzo przystepna.

OK

Jak dla mnie cena adekwatna do produktu, są dobre chociaż dla mnie przy twarde mino tego od czasu do czasu pojawiają się w mojej łazience. Płatki są dość mocne co jest dużym plusem.

Spełniają swoją rolę

Płatki kosmetyczne Be Beauty Care kupuje w sklepie stacjonarnym Biedronka. W opakowaniu znajduje się 120 szt, cena wynosi okolo 4 zł. Nakładam płyn micelarny i oczyszczam skore twarzy i dekoltu. Spełniają swoją rolę, dobrze oczyszcza mi się nimi twarz. Są łatwo dostępne w każdym sklepie stacjonarnym Biedronki. Często do nich wracam.

Porządne płatki

Lubię korzystać z tych płatków z wielu powodów. Przede wszystkim są na tyle grube, że się nie rozmaczają zbyt szybko. Nie gubią żądnych watowych kłaczków. Mają na brzegach delikatną perforację, dzięki czemu się nie rozwarstwiają. A przy tym wszystkim są miękkie, nie podrażniają skóry. Ułatwiają zmywanie makijażu. Można je bez problemu dostać w wielu marketach spod znaku czerwonego owada. :) Do tego ich cena jest przystępna, a niekiedy można zakupić je w trzypakach.

waciki w trzypaku

Waciki te najczęściej są przeze mnie kupowane w trzypaku. Nie przepadam za kupowaniem pojedynczych paczek, gdyż waciki zwykle szybko się u mnie kończą. Kupno w trzypaku jest więc w moim przypadku najlepszym rozwiązaniem.
Waciki bardzo dobrze pochłaniają produkty do demakijażu, nie rozwarstwiają się zbyt łatwo i dobrze wsiąkają produkty. Nie są zbyt grube, co dla niektórych może być wadą, lecz mi osobiście ich grubość odpowiada. Waciki też są tanie, co jest super zaletą.

super :)

Są takie rodzaje kosmetyków przy których nie warto przepłacać, bo jakość będzie taka sama a cena różna . Płatki Be Beauty kupuję najczęściej w wielopaku ,zarówno wersji klasycznej ( okrągłej ) jak i większej ( kwadratowej, jajowatej) . Robią swoją robotę, nie mechacą się, ładnie zmywają twarz, nie rozwarstwiają się w trakcie użytkowania, w dodatku mają przyjazną cenę i są ogólnodostępne. Czego chcieć więcej ?

Warto kupić :)

Waciki te zakupuje zwykle w dużym trzypaku. Bardzo lubię te waciki, są bardzo wydajne, nie kończą się szybko, ponieważ trójpak tak szybko się jednak nie skończy :) robią co mają robić, ładnie wchłaniają produkt, nie są zbyt cienkie, ścierają podkład bez problemu. Ogólnie jestem z nich bardzo zadowolona. Są wydajne, tanie i łatwe w użytkowaniu. Polecam wszystkim :)

Polecam !

Te płatki kosmetyczne są wytrzymale , nasączają się płynem którego zaaplikujemy na nie , delikatne w dotyku oraz jak na swoja cienkość są bardzo grube ,
Polam je bardzo , nie raz można znaleźć je w trójpaku trochę taniej zawsze wychodzi.