Eau Thermale Avene, Cicalfate (Antybakteryjny krem regenerujący do skóry podrażnionej)

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Średnia ocena: 4.00/5

notino.pl
Średnia ocena: 4.11/5

zobacz więcej ofertzwiń

Avene Cicalfate to antybakteryjny, regenerujący, krem z wodą termalną do skóry suchej, wrażliwej i podrażnionej. Nie zawiera substancji zapachowych i konserwujących.

Wskazania:
- stany zapalne skóry (liszaje, zajady, popękane usta, trudno gojące się blizny, pieluszkowate zapalenie skóry)
- podrażnienia po zabiegach dermatologicznych (usuwanie zmian, szwy, elektrokoagulacja) i kosmetycznych (laser; depilacja)

Avene Cicalfate idealny jest dla wrażliwej skóry niemowląt, dzieci i dorosłych. Woda termalna (45%) koi podrażnienia, siarczan miedzi i siarczan cynku pomagają w ich zapobieganiu dzięki działaniu antybakteryjnemu. Krem zawiera również mikronizowany sukralfat, aktywny składnik wspomagający regenerację tkanek skórnych.

uniwersalne
wrażliwa
antybakteryjne, regenerujące
50 – 100ml, <50ml

Idealny do odbudowy bhl

Krem mocno nawilżający, idealnie się u mnie sprawdził przy zaburzonej barierze hydrolipidowej.Jest bardzo gęsty i ciężko się go rozprowadza. Po wchłonięciu zostawia na twarzy tłuste wykończenie. Mimo wszystkich jego minusów uratował on moją skórę.

Wspaniały na zimę

Krem dostałam od siostry zimą, ona tak samo jak ja ma suchą cerę i powiedziała że na pewno mi się przyda, no i nie pomyliła się. W zimowych miesiącach kiedy temperatura jest na minusie i wieje mroźny wiatr moja cera szuka ukojenia, nawilżenia i tłustszej bariery ochronnej. Ten krem spełnia wszystkie oczekiwania. Sprawdza się pod makijażem, ale niestety nie z każdym spf się lubi, dlatego że jest on tłusty i dosyć ciężki (uwaga dla osób, które nie lubią tłustych i tępych kremów). Cena jest w porządku i jedno opakowanie starcza na długi czas ja stosując go przez cała zimę i początek wiosny dalej mam pół opakowania!

Kupuję od lat i polecam. Produkt jest dość gęsty, bezzapachowy. Doskonale nawilża, koi i regeneruje skórę. Idealny po zabiegach medycyny estetycznej niezastąpiony zimą.

Dziala!

Krem jest do regeneracji, czyli swoja funkcje wykonuje! Jest gesty, wyglada najpierw jak taka pasta, ale lekko sie rozprowadza i szybko sie wchlania. Ja mam cere mieszana i o dziwo, mnie nie zapchal, stosowalam go, jak potrzebowalam silniejszego nawilzenia, ale tak na codzien nie stosuje go. Ogolnie polecam przy zaburzonej barierze hydrolipidowej.

Idealny krem po zabiegach laserowych

Krem Avene używam od ponad roku i sprawuje mi się świetnie. Nie roluje się pod makijażem ani nie zapycha. Bardzo polecam go osobą które chodzą na zabiegi laserowe twarzy lub kwasy bo krem świetnie regeneruje naszą skórę

Ratunek dla cery wrażliwej

Ten krem bardzo mi pomógł, gdy miałam problem z barierą hydrolipidową i moja skóra wymagała delikatnego traktowania, pomógł mi zregenerować skórę, serdecznie go polecam, pozostawia skórę miękką, koi, intensywnie nawilża, nie piecze, jest idealny dla wrażliwej cery, daje ulgę

Ratunek dla skóry

Pewnego pięknego dnia moja skóra z mieszanej zrobiła się sucha. Dlaczego? Do tej pory nie wiem, natomiast jedynym ratunkiem był ten krem. Używałam go tylko raz w życiu, po tym jak spaliłam sobie twarz kwasami, ale po kilku dniach musiałam go odstawić bo był zbyt ciężki. Tym razem jednak używam go regularnie na noc od miesiąca i ojeżudrogi jakie to jest ukojenie dla mojej skóry ! Buzię mam mięciutką, jędrną, nawilżoną. Generalnie struktura kremu jest ciężka, trochę tępa, pozostawia na skórze film, ale mi to nie przeszkadza szczególnie nocą :D rano zmywam resztki i cieszę się przyjemna buźką. Ogólnie polecam każdemu, kto potrzebuje mocnego nawilżenia i regeneracji.

Rewelacja antybakteryjne

Antybakteryjny krem regenerujący, nie zawiera alkoholu, nie wysusza cery, nie uczula, nie podrażnia. Krem regeneruje skórę, nawilża nawilżającymi, odnawia skórę, zawiera sole Magnezu, Cynku oraz Miedzi, łagodzi trądzik i zmiany ropne, redukuje zaczerwienienia. Moja skóra nie szczypie, nie piecze.

Ratunek do zadań specjalnych

Krem ten muszę mieć zawsze w kosmetyczce choć nie stosuję go codziennie.

Koi, nawilża, leczy podrażnienia, przesuszenie o nie wiem co jeszcze.
Jest dość tłusty i gęsty dlatego stosuję go wyłącznie na wieczór ale dzięki temu właśnie jego działanie jest takie świetne.
Skóra go uwielbia

Ponadczasowy must have!

Przy pierwszych próbach testowania retinolu potrzebowałam silnie odżywiających i regenerujących produktów, ponieważ moja skóra była bardzo przesuszona... Krem kupiłam z poleceń wizażanek i okazał się strzałem w 10! Produkt ma lekko tłustawą konsystencję, ale dobrze się rozprowadza, jest bezzapachowy. Zobaczyłam poprawę mojej skóry już po dwóch dniach stosowania! Uważam, że powinien znaleźć się w każdej kosmetyczce, ponieważ -jak rekomenduje producent - możemy użyć go w wielu miejscach na różne problemy skórne. Polecam!

Najlepszy krem ever

Ten krem to najlepsze co mogło spotkać moją skórę. Używam go od przeszło ponad rok i jeszcze nigdy nie miałam tak odbudowanej i zadbanej skóry, a mam cerę suchą i wrażliwą. Mogę spędzać godziny na mrozie i nie mam ‚uderzenia’ gorąca po wejściu do ciepłego pomieszczenia, a kiedyś byłam non stop czerwona przy zmianach temperatur. Mega polecam!

Nie ma nic bardziej skutecznego w walce z podrażnieniami

Krem z Avene ma w mojej łazience specjalne miejsce. Jako osoba z cerą skłonną do podrażnień po kwasach i ogólnie z tendencją do długiego gojenia się ran na skórze (w szczególności zmian potrądzikowych) i nie wyobrażam sobie procesu gojenia bez tego produktu. On na prawdę działa.

Krem posiada właściwości regenerujące oraz antybakteryjne. Nie posiada w swoim składzie substancji zapachowych i alkoholu co dla mnie ma ogromne znaczenie.

Krem ma dość tresciwą konsystencję. Raczej używam go na wieczór niż na dzień pod makijaż. Jest bardzo tłusty, przez co tworzy warstwę okluzyjną na naszej skórze.

Polecam! Jest na prawdę warto uwagi