Garnier, Mineral Deodorant, Invisiclear Roll - On (Dezodorant mineralny w kulce)

Pierwszy dezodornat mineralny Garniera. Garnier Mineral jest wzbogacony w aktywny minerał, aby zwiększyć skuteczność dezodorantu bez zatykania porów. Wyjątkowo długotrwale reguluje wydzielanie potu, a Twoja skóra może swobodnie oddychać. Formuła INVISI Clear chroni przed białymi śladami. Zawiera cząsteczki maskujące, które otaczają składniki aktywne niewidoczną mgiełką, aby chronić przed białymi śladami na skórze i ubraniu. Orzeźwiający i świeży zapach.
- Ochrona non stop 48 h. Czuj się ciągle świeżo i sucho aż do 48 godzin!
- Pozwala oddychać skórze, która pozostaje sucha i gładka.
Optymalna tolerancja dla skóry. Testowany dermatologicznie.

Porażka

Od antyperspirantów wymagam przede wszystkim hamowania pocenia lub/i przyjemnego zapachu, nie podrażniania skóry, braku plam na ubraniach i uczucia względnej świeżości w ciągu dnia. Niestety większość produktów tego typu nie spełnia tych wymagań i do dość sporego grona dołączył garnier minerals. Posiadam wersję original. Dezodorant wg. producenta ma zapewniać ochronę 48 godzin, nie zostawiać plam na ubraniach i "pozwolić skórze oddychać".
Plusów jest niewiele:
+cena (ok. 20 zł w promocji)
+początkowo nienachalny zapach
Minusów niestety jest sporo więcej:
- nie chroni przed potem, po ok. 2 godzinach czuję się tak, jakbym w ogóle go nie użyła
-w związku z powyższych nie chroni również przed nieprzyjemnym zapachem
-mimo wszystko brudzi ubrania
-skóra po zastosowaniu produktu jest ściągnięta i szorstka
-jest mało wydajny (chociaż biorąc pod uwagę jego działanie to jest plus, nie muszę się zbyt długo męczyć)
Podsumowując nie zachwycił mnie. O ile nie wymagam od tego typu produktów całkowitego zatrzymania pocenia (nie jest to zresztą zdrowe dla organizmu) o tyle przynajmniej przyhamowania pracy gruczołów potowych i uczucia świeżości w ciągu dnia. Niestety ten antyperspirant poległ przy tych zadaniach z kretesem.

Dobry

Bardzo dobry antyperspirant, działa, szybko wysycha, świeży zapach. Nie pozostawia śladów na ubraniach. Niestety ma w składzie alkohol, który tak niesamowice potrafi szczypac po goleniu, że aż szkoda bo gdyby nie to byłby idealny. Być może kiedyś do niego wróce, mam zamiar przetestować inne antyperspiranty z taj serii.

Ulubiony

Oceniam Garnier Action Control.
Z dezodorantów w kulce ten sprawdził się jak dotąd najlepiej.
Zapach jest bardzo ładny i długo się utrzymuje.
Nie podrażnia.
Przez dość długi czas zatrzymuje pocenie. Nie jest to tak długo jak obiecuje producent, ale przez parę godzin jest dobrze.
Jak dla mnie jest to dobry kompromis pomiędzy przyjemnością z używania a skutecznością i będę do niego wracała.

Używam tego produktu od: Używałam ok 2 msc
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Nie dla mnie :/

Niestety jak dla mnie nie spisał się... Przede wszystkim za bardzo wodnistyi zapach również nie przekonywujący...
Patrząc na markę miałam nadzieję, że będzie to dobry produkt.
Plusem była cena - nie wygórowana.
Podsumowując polecam większość produktów tej marki, ale niestety ten produkt do tych nieliczych- nie najlepszy! Używając tego produku zawiodłam się na konsystencji, która (jak dla mnie) wolno się wchłaniała i zakładając ubrania - moczyła je :/...

Używam tego produktu od: jednorazowo
Ilość zużytych opakowań: 1 nie cale

Mocno podrażniał

Kulkę Garniera używałam zaledwie przez 2 tygodnie. Dłużej nie byłam w stanie znieść szczypania i pieczenia, czerwonych, podrażnionych pach. Początkowo myślałam, że to wina świeżo wydepilowanych pach, ale z czasem okazało się, że nie ma znaczenia czy pachy są w idealnym stanie, czy nie. Kulka podrażniała przy każdym użyciu. Winię za ten stan rzeczy alkohol na drugim miejscu w składzie. W rezultacie wylądowała w koszu. Poza tym też szału nie było.

+jedyny plus za opakowanie i dużą kulkę, która się nie zacinała

-mocno podrażniał przy każdym użyciu
-alkohol wysoko w składzie
-wodnista konsystencja
-długo schnie
-nie chroni przed poceniem i przykrym zapachem

Ten antyperspirant to jedno wielkie nieporozumienie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego

Może być.

Na codzień dosyć dobrze chroni przed potem. Podoba mi się jego rzadka, wodnista konsystencja - szybko wysycha. Jednak zapach kompletnie nie przypadł mi do gustu. Mimo, że nie zauważyłam, aby zostawiał białe ślady na ciemnych ubraniach, to jednak na białych zostawały paskudnie ŻÓŁTE plamy.
Plusem jest na pewno poręczne opakowanie, zawsze gotowy do użycia ;)

najgorszy kosmetykowy zakup wszech czasów... :/

Zacznę od tego, że pcozukiwałam antyperspirantu, który nie tylko chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem, ale też przed białymi śladami na skórze i ubraniach.. niestety totalnie się zawiodłam.. Kupiłam go bo miałam kiedyś dezodorant z Garniera w spreyu i byłam zadowolona.
Plusy:
+ ładny zapach
+nie podrażnia
+ chyba wydajny
Minusy:
- zostawia białe plamy nie tylko na ubraniach ale i po wyschnięciu na skórze
-48 h to jest jakiś mega żart :) po nałożeniu go na skóre już po około 2-3 h nie czuć zapachu..
- nie zauważyłam żeby chronił przed potem
-jego konsystencja jest taka dziwnie mokra, że po nałożeniu na skórę długo schnie

+/- cena, kupiłam go za ok. 7 zł, co na produkty Garniera nie jest dużo

Najlepszy jaki miałam.

Zdecydowanie kosmetyki tej firmy jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Używam tego antyperspirantu bo jest wydajny, niedrogi i w dodatku jest bezpieczny dla środowiska. Jedyny minus z którym mogę się zgodzić to to, że długo schnie, ale kiedy już się o tym przekonałam zaczęłam "nakładać" go mniej i minus zniknął ;P
Zapach +, cena jak już wspomniałam +, wydajność, dostępność w sklepach i dodatkowo często można zakupić go w promocji. Używałam jeszcze jednego bodajże ochrona przed stresem czy jakoś tak. Również fajny zapach, wydajny i niedrogi. Polecam naprawdę, poza Rexoną to jedyny antyperspirant który mi odpowiada i zawsze będzie odpowiadał. Fajna jest także wersja w aerozolu :-)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: któreś z kolei :)

szału nie ma

Myślę, że od antyperspirantów jestem uzależniona. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez nich na codzień. Jeśli, zdarzy mi się wyjść do pracy i w międzyczasie przypomnieć sobie, że nie go użyłam, od razu jestem spocona jak mysz. Z tym, że z tej choroby nie zamierzam się leczyć.

Przetestowałam już wiele, ale nie mam zwyczaju w tym przypadku pozostać wierna jednemu. Niemniej jednak ten produkt mocno mnie zawiódł. Zwłaszcza obietnica producenta, że chroni 48 h. Nic podobnego! Nie chroni. Owszem, 12-18 godzin być może tak. Ale i też nie w sytuacjach ekstremalnych. Tu zawodzi bardzo szybko. A szkoda, bo zapach przyjemny. Opakowanie funkjonalne. Można wykończyć co do kropli. Nie podrażnia golonych pach, co ma niebagatelne znaczenie. Ale jednak to nie to, czego szukam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

To nie to czego szukam w "deo"

PLUSY:
\\n+ładny zapach,
\\n+dostępność,
\\n+fajne opakowanie,
\\n+łagodny dla skóry
\\n+ mineralny,
\\n
\\nMINUSY:
\\n- strasznie lepio skórę po zastosowaniu,
\\n- nie chroni przed potem,
\\n- cena/jakość pozostawia wiele do życzenia
\\n- długo schnie,
\\nOgólnie po jego zastosowaniu czuję sie taka lepka, spocona i brudna, mimo, że dopiero wyszłam spod prysznica. Już mu nigdy nie zaufam. To niestety nie jest produkt dla mnie, mimo moich szczerych chęci.

Mój KWC

Mam problemu z potliwością w takich sytuacjacj jak: upał, stres, sport, czyli pewnie tak jak większość kobiet. Ten dezodorant i tylko ten pomaga mi w takich sytuacjach w 100%. Jestem z niego bardzo zadowolona i nie szukam dalej dezodorantu w kulce. Ma przyjemny delikatny zapach, szybko się wchłania i działa przez cały dzień. Plusem jest wydajność oraz to, że nie zostawia śladów na odzieży. Tylko tego mi potrzeba :)
Myśle, że dezodorant w kulce każada kobieta powinna przetestować sama. Ja testowałam ich sporo i tak, jak juz wcześniej pisałam tylko TEN działa.

Dość dobry

Antyperspirantów z Garniera używam przez dłuższy czas. Zmieniam tylko rodzaje;) wg mnie to najlepsze antyperspiranty drogeryjne. Nivea, dove itp. nie sprawdzały się u mnie w ogóle...mocno pociłam się nawet zimą, do tego białe ślady na ubraniach

Plusy:
- zapach po prostu przepiękny:)
- fajne opakowanie
- dobrze działał i sprawdzał się zimą, na lato potrzebuję chyba aptecznych produktów ;p
- chronił przed brzydkim zapachem, zazwyczaj przed potem też, ale sporadycznie pojawiały się mokre plamy pod pachami
- nie zostawiał białych plam na ubraniach
- niewygórowana cena
- nawet wydajny

Minusy:
- wolałabym mocniejsze działanie przeciw potowi
- 48 godzin ochrony w tym przypadku to niespełniona obietnica

Używam tego produktu od: paru miesięcy